Биатлонът продължава, за Световното се стяга :-)

  • 67 654
  • 337
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 488
 Crazy Ох,много се радван,и честно по полвин биричка ударих, Mr. Greenмайтап няма,но гледах на живо,наместих телевизора в стаята,тука с жетони е и строих бабите да гледат и мълчат Mr. Green и едната вика,ей не се ли измориха тез момчета hahaha  Joy.
Хеликаа  Hug
Нане,видях един кадър как Веждьо стана,чи пак легна,викам Некое булче да не видя в горичката Mr. Green
Обаче Оле беше много тъжен накрая.
И за Италия ме е яд,
Заспах с усмивка на уста Grinning

# 241
  • София
  • Мнения: 12 568
БРАВО, ВАЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯ, БРАВО, СЕМЕРЕНКОООООООООООООООО

Браво и на Пройс и ОСОБЕНО МНОГО на Карин Оберхофер, която остави с пръст в уста гадната Даша. Ох, кеф, кеф, кеф на буциииииииии

Танцувам полка!  newsm68

# 242
  • София
  • Мнения: 12 568
ШАПКИ ДОЛУ ПРЕД КРАЛЯ! ОЛЕ, ВЕЛИК СИ, ВЕЛИКАН СИ!

Много ми е мъчно за недостига на сили и изпуснатата титла, но това е. Да е честита титлата на Фак, изработи си я.

Огромно браво на Тарейчето. Някакси никой не го включваше в сметките, а накрая се оказа с четири медала.

# 243
  • Мнения: 3 502
И ми е тъжно, и се радвам. Не знам какво друго да напиша, освен да се присъединя към Нана:
ШАПКИ ДОЛУ ПРЕД КРАЛЯ! ОЛЕ, ВЕЛИК СИ, ВЕЛИКАН СИ!

# 244
  • Мнения: 1 556
Привет , момичета! Hug

Като върла фенка на биатлона и ски бягането от години, редовно ви чета, но малко се притеснявах да пиша...

Не се стърпявам и споделям това с вас..http://www.nordicmag.info/category/martin-fourcade/.. Според малкото каре в дясно,  наш Веждю ще става баща. Може би  някоя дама с френски ще успее да издири повече инфо за "Веждювица". Започвам да си мисля, че  в този френски отбор тече масово размножаване .

# 245
  • Мнения: 3 502
ellis, добре дошла. Ние не сме толкова страшни. Simple Smile
Пожелавам на Мартен всичко да е наред и скоро да стане горд татко. Интересно ми е коя е майката.

# 246
  • София
  • Мнения: 12 568
Доколкото схващам - Веждювица се казва Елен. Ма каква е, не е ясно.

ellis, добре дошла. Не знам защо те е било страх. Не ме страшни, само аз съм злата с метлата, ма отвреме навреме  Joy

Чета аз норвежката преса - що така бе Миме с Краля. И си викам - таз гад - Даша, кат завърши четвърта - само тя го е урочасала, руската санитарка.  Twisted Evil

# 247
  • Мнения: 1 556
Благодаря за топлия прием!  bouquet

Не сте страшни, забавни сте, та се притеснявах дали ще се включа добре в общия хор. Не обичам ФБ, та само тук ще се радвам да споделим вълненията в края на сезон.

В Норвежката преса разпъват Тирил на кръст от критики и тя отказала изобщо да говори след МС. Шееланд, треньорът на мъжете, не е съгласен с високите изисквания на целокупния норвежки народ само и единствено да се печели злато, оправдава се със силните състезатели на другите отбори, които се развиват успешно и недобрата бегова форма на своите момчета, с които всички се сравняват.

# 248
  • София
  • Мнения: 12 568
Абе много му поздрави на Егел Шеланд. Не е само норвежкият народ, ми и ние имаме високи изисквания  Mr. Green

И питам аз - как може Марит Бьорген да ги разсипва цял сезон, а наш Емил да е толкоз безобразен?

# 249
  • Мнения: 1 556
Ох, ужасно кофти ми е за Свендсен - поне за световното се надявах да се събере, както стана с Нове Место, че то в Купата никакъв го няма....Ама то от Сочи си му тръгна на зле формата и цяло лято не я намери, та сега ли за няколко седмици. Сам твърди в тяхната преса , че това е най-доброто което може да покаже на този етап/ като изключим замярването с картофи в едно мило клипче/. Четох, че се е уговарял да тренира за следващия сезон с Петърчо, били големи приятели.

Иначе всички Норгета са ми любими, но Емил ми е голяма слабост, защото е абсолютен двойник на ММ и като физика, и като лице и усмивка, и като изцепки и простотии Simple Smile

# 250
  • София
  • Мнения: 12 568
Иначе всички Норгета са ми любими, но Емил ми е голяма слабост, защото е абсолютен двойник на ММ и като физика, и като лице и усмивка, и като изцепки и простотии Simple Smile

Аууу, като те ядоса иди му кажи, че си се омъжила за него само щот прилича на Емо  Mr. Green

Аз понеже съм Баба и си падам по възрастните, обаче тук мноу нахални има, всички протягат ръце към Оле. Пък той мен си ме чака да му пратя виза да си дойде в Дружба  Joy

# 251
  • Мнения: 3 502
Хм. Пламнаха ми ушите, щото усетих, че Нана нещо за мен говори. Няма да се разберем, Бабе.

# 252
  • София
  • Мнения: 12 568
Хм. Пламнаха ми ушите, щото усетих, че Нана нещо за мен говори. Няма да се разберем, Бабе.

Няма я. Кръв ще се лее и прилепи ще хвърчат  hahaha

# 253
  • Мнения: 1 556

Аууу, като те ядоса иди му кажи, че си се омъжила за него само щот прилича на Емо  Mr. Green

Аз понеже съм Баба и си падам по възрастните, обаче тук мноу нахални има, всички протягат ръце към Оле. Пък той мен си ме чака да му пратя виза да си дойде в Дружба  Joy

Достатъчно му лазя по нервите , че постоянно гледа по-младото си копие, та затова се превърна и във фен на Веждата. А иначе, за набора Оле да не си посмяла да викаш, че е възрастен #2gunfire

Хайде лятото на Белмекен, като дойдат Норгетата, правим се на храсти и им се радваме.

# 254
  • София
  • Мнения: 12 568

Аууу, като те ядоса иди му кажи, че си се омъжила за него само щот прилича на Емо  Mr. Green

Аз понеже съм Баба и си падам по възрастните, обаче тук мноу нахални има, всички протягат ръце към Оле. Пък той мен си ме чака да му пратя виза да си дойде в Дружба  Joy

Достатъчно му лазя по нервите , че постоянно гледа по-младото си копие, та затова се превърна и във фен на Веждата. А иначе, за набора Оле да не си посмяла да викаш, че е възрастен #2gunfire

Хайде лятото на Белмекен, като дойдат Норгетата, правим се на храсти и им се радваме.

ММ изобщо не се интересува от спорт, обаче от 2-3 години взе да хвърля по едно око на телевизора, когато има старт. И естествено - понеже е огромен дразнител - постоянно вика за Веждю. Само за да ме изкарва извън нерви. Казах, че ще го бия в скоро време. Лошото е, че е мноу як беееееее. Трябваше да си взема по-слаботелесен да си го бия на воля  Joy

Общи условия

Активация на акаунт