Биатлонът продължава, за Световното се стяга :-)

  • 67 444
  • 337
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 12 554
Системче, благодаря ти, че ме отмени да търся поста между рязането на зеленчуците за руска салата и гледането на скоците  Mr. Green

Джой, може би сега аз трябва да чакам да ми се извиниш? Wink

Но аз не се сърдя на никого за по-остър език. Пропуснала си някак два пъти поста ми, обиди се. А излиза, че няма за какво.

Отново ти казвам, че нищо, никога тайно не съм правила, че да ти горчи.

Така че преглътни моля те и се присъедини към нас.   Hug
Аз заради теб гледам скоците. Липсват ми коментарите ти.

# 301
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Върнах до края на миналия сезон, седми март прощавайте ама е достатъчно далеч, за да не се помни пост оттогава Peace Може да съм се обидила излишно, прощавайте за което, но продължавам да се чувствам тъпо, че на никой не му е хрумнало дори да драсне едно лично- става за точно три минути въпросното упражнение. Ако знаех за групата, щях да дойда още в началото на сезона, а не да си гледам и да се ядосвам сама Rolling Eyes.

# 302
  • София
  • Мнения: 12 554
Върнах до края на миналия сезон, седми март прощавайте ама е достатъчно далеч, за да не се помни пост оттогава Peace Може да съм се обидила излишно, прощавайте за което, но продължавам да се чувствам тъпо, че на никой не му е хрумнало дори да драсне едно лично- става за точно три минути въпросното упражнение. Ако знаех за групата, щях да дойда още в началото на сезона, а не да си гледам и да се ядосвам сама Rolling Eyes.

Ама чакай сега малко, че вече станахме исторически с тези разсъждения. Защо да пиша ЛС, като съм написала публично поста в темата? Изобщо не ми е хрумнало, че някой може да не го прочете. Нали всички влизаме и четем регулярно?
Просто реших, че след като не си цъкнала линка още тогава и не си се присъединила, не искаш да го направиш.
И понеже ти се обиди излишно, аз сега пък се чувствам виновна излишно, щото първо излезе, че съм Макиавели, а после - недосетлива, дай да спрем и просто ЕЛА В ТАЗ ГРУПААААААААА. Чакам те! Наистина!

# 303
  • София
  • Мнения: 12 554
Добър ден на всички.  bouquet

Списъкът за масовия старт е налице и Оле е в него. Шемп го няма, затова явно ще гледаме Краля. Краси Анев е под №30.

# 304
  • Мнения: 3 494
Добър ден на всички.  bouquet
Списъкът за масовия старт е налице и Оле е в него. Шемп го няма, затова явно ще гледаме Краля. Краси Анев е под №30.
Страхотни новини - и за Оле, и за Краси. Ще хвърлям по едно око, макар че съм на работа.

# 305
  • София
  • Мнения: 12 554
Добър ден на всички.  bouquet
Списъкът за масовия старт е налице и Оле е в него. Шемп го няма, затова явно ще гледаме Краля. Краси Анев е под №30.
Страхотни новини - и за Оле, и за Краси. Ще хвърлям по едно око, макар че съм на работа.

Ако Краси успее да повтори стрелбата от вчера има огромни шансове за Топ 10

# 306
  • Мнения: 2 719
Привет фенки на Биатлона!
Заглавието на темичката ни е мноого подходящо за да се опитаме да я затворим тази година, какво ще кажете?

Най-напред, искам да кажа, че ми е много неприятно задето така се е получило с Джой. Наистина се е получило много тъпо, спомням си, че няколко момичета изрично попитаха за теб, но имаше и фенки, които заявиха, че не ползват социални  мрежи и ще пишат само тук в темата и явно се е сметнало, че си от тях. Много ще се радвам, ако продължиш да пишеш, поне тук. Ценя мнението ти.

Сега, понеже във фейсбук, не успявам добре да си събера мислите, да ви напиша тук какво мисля за отминаващия сезон.
Като фенка на норвежците, мога само за тях да се изкажа, понеже другите не ги следя чак толкова.
При жените съм много изненадана от липсата на равностоен или поне в някаква степен равностоен отбор. Тирил е класи над останалите...Сьолемдал, която е в момента на световното, дори не знам за какво е там и за какво се бори. Това е проблем от много години и винаги норвежките имат по една съзтезателка дето е на топ ниво. Изключително ми е интересно защо се получава така, при положение, че съм убедена, че имат и школи, и условия, и традиция и явно генетичен потенциал в ски-бягането.
Соукалова( a.k.a Гъбата)...Надявам се, да не засегна някого, но ми е страшно противна. Това наплескано с грим лице ме влудява. Нужно ли е наистина да се маскира по този начин? Сигурно няма да  ви очудя ако ви кажа, че адски ме дразнят изявите ѝ тази година Mr. Green
Изумена съм и от нищоправенето на Кайса. Не само, че хич не стреля, ами мисля че и доста скорост е загубила.
Германките са ми безразлични като цяло, да ви кажа, в момента, не съм сигурна, че дори ги различавам. Толкова са ми еднакви и безлични. Освен, разбира се, Гьоснер! Тя прави впечатление, особено на щафети.
Рускините тази година не са особено впечатляващи и не виждам какво да им коментирам.
За мен, приятната изненада на този сезон е Доротея Вийрер. Симпатична ми е, макар и мааалко непостоянна. Мисля, че следващият сезон ще е много успешен за нея, дано!

Българките ме докарват до отчаяние във всяка щафета. Още повече в смесените...В индивидуалните стартове, дори не ги забелязвам как се влачат. Може да е много грубо, но тези момичета са в отбора от много време и никакъв, ама никакъв прогрес не отбелязват. С същия успех могат да пратят и нас. И ние можем да завършим последни!
Не виждам нищо срамно, да нямаме дамски отбор и парите да се пренасочат към някои млади надежди, ако има такива. Това сегашното е мъчение за гледане. Емилия стреля много добре, но е адски бавна. Същински охлюв е и ми коства много нерви да я гледам как се влачи по трасето. Интересното е, че явно може и да бяга, веднъж я видях да го прави, но тогава пък нищо не уцели на рубежа, та....
В крайна сметка, смятам, че тези момичета нямат заложби или желание да са дори в средните и не виждам за какво лично те си губят времето.

Момичета стана много дълго. Пускам щафетата и стискам палци на Тирилче!
Мъжете после!
Хайде обаче и вие да се включите.

# 307
  • Мнения: 133
Хайде да побутна малко темата  и директно да ви споделя една клюка, че Дария Домрачева е родила момиченце. Нали знаете кой е бащата?  Grinning

# 308
  • София
  • Мнения: 12 554
Хайде да побутна малко темата  и директно да ви споделя една клюка, че Дария Домрачева е родила момиченце. Нали знаете кой е бащата?  Grinning

Здравей Вени,
клюката си я споделихме още същия ден във ФБ групата ни Simple Smile)) Не бих казала, че предизвика голяма радост лично у мен, като се има предвид коя е майката.  Sick

(ако не си се присъединила, заповядай - https://www.facebook.com/groups/1593910670853210/) Пишем и там и тук, но там коментираме стартовете, защото оперативно е по-бързо.



# 309
  • Мнения: 2 719
И аз тук предсезонно!
Има ли някакви новини за Оле, нали беше счупил крак?
С Тереза Йохауг какво стана?

# 310
  • София
  • Мнения: 12 554
И аз тук предсезонно!
Има ли някакви новини за Оле, нали беше счупил крак?
С Тереза Йохауг какво стана?

Оле вече тренира. Счупването беше отдавна, възстановил се е.
За Тереза не съм търсила нищо по норвежките медии. Нямах особено време тези дни. А в англоезичните агенции не съм засичала нищо.

# 311
  • Мнения: 1 404
Вече гледах алпийски ски и нямам търпение за биатлона....

# 312
  • София
  • Мнения: 12 554
Вече гледах алпийски ски и нямам търпение за биатлона....


И аз, обаче има цяяяяяяяяял месец Sad

# 313
  • Мнения: 133
И аз нямам търпение и се чудя дали тази година да не отида да гледам някое състезание. (без комерсиалното на Шалке).

# 314
  • София
  • Мнения: 27 157
И аз тук предсезонно!
Има ли някакви новини за Оле, нали беше счупил крак?
С Тереза Йохауг какво стана?

всичко е ОК с Оле, а Тереза и Сундби им бе нанесен огромен удар.

Общи условия

Активация на акаунт