ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 399
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз съм от Бургас и тук от никъде не може да се купят дирхами. И също сме решили да тръгнем с долари, а за шопинг -с карти. Нямам търпение вече Laughing
Защо? Тавекс? http://www.tavex.bg/?main=13

# 406
  • sofia
  • Мнения: 4 296
На летището в Дубай след таксата ни дадоха 355дрх за 100$, а в Мол Дубай е 3.65 за долар и на всяка смяна взимат 2дрх такса

# 407
  • Мнения: 50
бихте ли ми казали от къде наемате кола със шофьор? за дубай - абу даби? видях, че има и такъв вариант, моля, ако някой е ползвал и знае да сподели!

# 408
  • Мнения: 95
Аз съм от Бургас и тук от никъде не може да се купят дирхами. И също сме решили да тръгнем с долари, а за шопинг -с карти. Нямам търпение вече Laughing
Защо? Тавекс? http://www.tavex.bg/?main=13
Много ти благодаря Embarassed Така е като разчитам само на мъже,те никога нищо не знаят и никъде нищо няма ,според тях Mr. Green

# 409
  • Мнения: 2 231
бихте ли ми казали от къде наемате кола със шофьор? за дубай - абу даби? видях, че има и такъв вариант, моля, ако някой е ползвал и знае да сподели!
ние специално имахме организиран трансфер летище-хотел летище от местна малка туристическа агенция и се заговорихме с шофьора и той сам предложи ако искаме да му ползваме "услугите", че е свободен повечето дни  Mr. Green Та ползвахме го и за обзорна екскурзия за Дубай, както и цял ден Абу Даби. Много сме доволни от него, нямаше я тая типична цигания на индийците, човека не мами, беше облечен с панталон и бяла риза и спираше където искаме, а и на такива местенца, за които ние не знаем ни водеше и показваше и разказваше  Sunglasses

Ако има интерес ще потърся телефона и името му. Колата беше нов бял лексус с кожен салон  Mr. Green

# 410
  • софия
  • Мнения: 9 590
Я кажете, пуснаха ли вече трамвая? Ние когато бяхме го правеха. Улиците на Марината бяха целите разкопани. Като им знам темповете на строителство, сигурно отдавна работи.

# 411
  • Мнения: 732
Някой знае ли каква навигация може да си сваля за Dubai за iPhone6? и от къде ги сваляте?
или който си е вземал на място навигация заедно с колата под наем, колко струваше на ден?

# 412
  • Русе
  • Мнения: 1 826
shhhh..., пуснаха го на 13 ноември, в 13 часа и 13-сет минути.  Crazy Обясниха ни,че щели още по-рано да го пуснат, но при първия пробен тест една жена с кола се блъснала в него и забавили малко пускането.

# 413
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Някой знае ли каква навигация може да си сваля за Dubai за iPhone6? и от къде ги сваляте?
или който си е вземал на място навигация заедно с колата под наем, колко струваше на ден?
Maps.me

# 414
  • софия
  • Мнения: 9 590
shhhh..., пуснаха го на 13 ноември, в 13 часа и 13-сет минути.  Crazy Обясниха ни,че щели още по-рано да го пуснат, но при първия пробен тест една жена с кола се блъснала в него и забавили малко пускането.
Благодаря! Кой знае още колко неща са настроили за една година.

# 415
  • Мнения: 4 730
Видяхте ли какво е станало с едната кула на Марината? Пожар или атентат? Нещо се разминават в информацията световните медии.... Добре е, че няма пострадали.... Peace

# 416
  • София
  • Мнения: 238
Леле-е-е! Бяхме се засилили да наемаме там апартамент за една седмица за средата на април. Нещо не стана работата и сега ще сме в друг небостъргач пак на Марината. Много неприятно.

# 417
  • София
  • Мнения: 2 044
Видяхте ли какво е станало с едната кула на Марината? Пожар или атентат? Нещо се разминават в информацията световните медии.... Добре е, че няма пострадали.... Peace
казаха че е станало пожар от незагасена цигара в кош за боклук Thinking

# 418
  • Мнения: X
     Здравейте,има ли шанс за хора без английски,да се самоорганизират за Дубай- например с руски-екскурзии и т.н.Или за нас остава варианта само с ТА от тук?Благодаря ви.

# 419
  • Варна
  • Мнения: 282
     Здравейте,има ли шанс за хора без английски,да се самоорганизират за Дубай- например с руски-екскурзии и т.н.Или за нас остава варианта само с ТА от тук?Благодаря ви.

Има шанс, но зависи изцяло от Вас. Нашият английски е на елементарно ниво, но с много голяма подготовка от България и с помощта на момичетата от форума сме ходили на доста места.

Общи условия

Активация на акаунт