ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 574
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
dream1984, аз имам PDF файловете съвсем скоро получени. Включват и менютата, както и опциите за ресторантите. АКо те интересува и ще ти е от помощ, пиши мейл на ЛС,за да ти изпратя веднага

# 451
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен. Върнах се миналата неделя бях там на гости на един приятел за няколко дена и не можах за съжаление да разгледам Дубай като турист  Cry, но се надявам скоро да повторя за по дълго.
За интернета мога да кажа че в Дубай Мол беше много добър. Вайбър за съжаление става само за съобщения, тъй като е забранен там и когато се опиташ да говориш се получава много лош разговор с микрофония и протакване на думите. Скайп се използва без проблем както и Вотс апп и фейсбук.
В Дубай Мола ядохме в ресторант Тексас и цените бяха нормални а всичко поръчано на много високо ниво. Посетихме и Китайския Мол където можеш да си намериш всичко за което се сещаш и то на много изгодни цени, тъй като всичко е с пазарлък. Аз лично си купих лампа за вкъщи защото имам нужда за 100 дихрама а тук струва 200 лв . Иначе бяхме на плажа The Beach на JBR, но за съжаление вечерта за да вечеряме   Sad За хората които искат да опитат от нощния живот препоръчвам Буда бар. Е това е от мен, за съжаление така се получава когато отиваш на кратко на гости. Ако имате въпроси бих помогнала с нещо. Спах в Джумейра Лейк Товърс и в тези сгради дават апартаменти и студия под наем и са на изгодни цени доколкото разбрах.

# 452
  • София
  • Мнения: 4 714
ivanna_pet, радвам се, че и ти си се насладила на този впечатляващ град. Пак ще отидеш! Hug Щом ти е харесал. Grinning

# 453
  • Мнения: 142
PAPURCHE MEHURCHE мерси ама май няма да стане след като не пускат деца.....ако имаш за другите ресторанти може да ми ги пратиш... Simple Smile

Хора да ви питам нещо друго....ние се заформяме една стабиилна група и се мъча да намеря по евтино спане.....дайте някой сайт за апартаменти евентуално, където има по-голям избор.

От опит казвам на всички които ще ходят в дубай, че спането ви е най-малкия проблем, защото излизаш сутринта в 10 и се прибираш в 2 вечерта Simple Smile така че не гледайте лукса...евентуално локацията само Wink

# 454
  • Sofia
  • Мнения: 19
@ dream1984

Относно БАА - Избери си кой ресторант ти харесва и като кликнеш в/у него най-отдолу ще видиш менютата:
https://www.jumeirah.com/en/hotels-resorts/dubai/burj-al-arab/re … -at-burj-al-arab/

А иначе пробвай в Google да зададеш Dubai Vacation Rentals или Apartment rentals и предполагам , че ще ти излезнат сайтове подобни на Airbnb. Tripadvisor също не е за подценяване. Просто трябва да си поиграеш да зададеш някакви параметри, по които да ти търси. Успех! Peace

# 455
  • Мнения: 142
това е че играя яко....trivago, kayak, booking, airbnb и т.н.
ако някой още има идеи да споделя Simple Smile
ние станахме цял катун за там  #Crazy

# 456
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Дреам, пратиха ми всичко за ресторантите с описания за деца, дрес код, менюта и тн...който има нужда от инфо, да пише мейл на лични...

# 457
  • Мнения: 4 734
Да кажа само, че телефонните разговори от Дубай до Бг са много скъпи, роминга е на страхотна цена, няма такава никъде в Европа...Беше над 2лв/мин... Аз имах няколко разговора с БГ и сметката ми беше над 130лв.... Понеже имам и белгийска карта, с която също говорих, роминга до Белгия също беше скъп.... Така, че ползвайте интернет където можете, а телефон само в краен случай.... Mr. Green Peace

# 458
  • Мнения: 142
би трябвало да е около 6лв на минута така че нормално Simple Smile
кажете някоя оферта за кола под наем...даже 2 ни трябват...

взехме билетите на мега цени - 190лв на човек, имаме и хотел в Ал Барша и сме на 6 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И да питам за бебета в колите има ли кошчета?

# 459
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние от сайта на Уиз взехме кола за 30лв на ден, автоматик.
Моя роуминг беше :
Zdraveyte, tsena v OAE za izhodyasht do BG i vhodyasht razgovor v prep./druga mrezha e 3.99/4.99lv. s DDS/ min. Na vseki 3 min. v razgovor - 3 bezplatni

# 460
  • Варна
  • Мнения: 306
dream1984, кога ще ходите пак в Дубай и къде резервирахте нощувки? Тази година трябва да сте като екскурзоводи на групата   Wink.

# 461
  • София
  • Мнения: 1 318


взехме билетите на мега цени - 190лв на човек, имаме и хотел в Ал Барша и сме на 6 #2gunfire #2gunfire #2gunfire



Благородно завиждам за такива билети.  Sunglasses
И отново да попитам, може ли да ме ориентирате кога да започна търся по-евтини билети, главно уиз ли да гледам?

# 462
  • Мнения: 293


взехме билетите на мега цени - 190лв на човек, имаме и хотел в Ал Барша и сме на 6 #2gunfire #2gunfire #2gunfire



Благородно завиждам за такива билети.  Sunglasses
И отново да попитам, може ли да ме ориентирате кога да започна търся по-евтини билети, главно уиз ли да гледам?

За wizz air няма нужда по-рано да се купуват,а само да се следят ,защото са плаващи цените.Нашите билети за 3 души ни излязоха 1300 лв.в двете посоки с един чекиран куфар и 1 куфар салонен багаж.Следихме ги 1 месец цените.Иначе седалки тесни и наблъскани ,следващия път май определено мислим да се ориентираме към flydubai.А между другото полети има и от Букурещ.

Последна редакция: чт, 26 фев 2015, 17:36 от Ivet_2000

# 463
  • Мнения: 14
Здравейте на всички. Предстой ми пътуване до дубай в началото на май. Исках да попитам как са цените на храните в супермаркетите и има ли някоя определена марка познати или не? Интересувам се защото всички пакети оттук се предлагат само със закуска и се предполага че човек сам си урежда обяда и вечерите.
Доста от хотелите предлагат стаи със оборудван кухненски кът и затова питам.

Имам и още 1 въпрос, евентуално някой да е бил в First Central Hotel Suites /ex. Auris First/ ? Харесах си го и затова ми е интересно ако някой може да сподели мнение.

Благодаря предварително Simple Smile

# 464
  • Мнения: 293
dream1984,хубаво е да си казваме ясно нещата.Тази цена от 190 лв.крайна ли е?Влизат ли в нея куфарите,таксите и колко излиза като теглиш чертата?Да не вземе някой да си помисли,че просто ей така ще отиде до Дубай за 190 лв. Wink

Общи условия

Активация на акаунт