Много лиги при дете на 2 години

  • 10 951
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета, много съм притеснена, дайте моля съвети към какъв лекар да се обърна. Когато беше на 5-6 месеца, малката започна да точи лиги и така до ден днешен- 2 години и 3 месеца. Направо е като потоп, слагам едни триъгълни кърпи, че лигавниците вече не вървят на такова голямо дете. Понякога, когато е наведена над нещо, виждам как изтичат от устата й. Последните зъби избиха още преди два месеца. Непрекъснато бърша и й казвам да преглъща, ефект нулев. Имаше хрема преди седмица и си мислех, че още текат лиги, защото диша през устата и е все отворена. Мина хремата, лигите си текат. Край нас няма нито едно дете с такъв проблем, дори, като се замисля, не съм ги виждала никога с лигавници, дори и в периода на интензивно зъбоникнене. Не знам дали има нещо общо или е още от хремата, но през нощта си похърква. Помагайте, че съм много притеснена.  Cry   

Здравейте!
Темата е стара, но дани се включите...
Как решихте казуса с обилното слюнкоотделяне, че и при моето деъе е така?
Ако някой е решел проблемът с лигите, ще съм благодарна за насоки!

# 16
  • Мнения: 14
Отмина от самосебе си!
За пореден път се убеждавам, че майките драматизираме много...

# 17
  • Мнения: 195
Отмина от самосебе си!
За пореден път се убеждавам, че майките драматизираме много...
Съгласна съм, но все пак да ходи мокро до коленете на 2г не знам колко е драматизъм.

Общи условия

Активация на акаунт