Как да кръстя кучето си?

  • 3 867
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте хора,Преди седмица си купихме кученце пекинезче-момченце.Но от тогава не знаем как да го кръстим.Беше Сами,Чочо,Арчи обаче на децата името не им се харесва искат да е нещо лесно за запомняне с най-много 4 букви.Моля ви споделете имена за кучета,които ви харесват Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 361
Нашето куче е Лари   Peace

# 2
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
А защо не класическото  " Рекс "  ? Laughing

# 3
  • Мнения: 1 308
Тоби, Шоши, Алфи, Ричи - тези засега Crazy

# 4
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Защо не класическото  " Рекс "  ? Laughing

За пекинез? Не върви. Това е име за голямо куче. Поне такава представа поражда у мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 652
Пери

# 6
  • Мнения: 6 833
А защо не класическото  " Рекс "  ? Laughing
hahaha hahaha hahaha

Ето списък с предложения:
Скрит текст:
Арти, Арес, Аврора, Айрън, Аби, Арвен, Ари, Артемида, Анди, Аполо, Арло, Адмирал, Алфи, Амиго, Алберт, Арак, Артур, Аро,  Айра, Арен, Арс, Арта,

Бруно, Бари, Бони, Бъгси, Бък, Бела, Блъди, Бъди, Бандит, Барни, Бен, Бетовен, Блеки, Бъстър, Боно, Буба, Бенджи, Булет, Брандо, Бобо, Бинго, Бо, Бакстър,

Вейдър, Вайпър,

Гаро, Грейс, Гиро, Гомер, Гонзо, Гошо, Грикс, Грекси,

Дара, Дуда, Джена, Джесика, Джеси, Дарина, Джиджи, Драко, Джули, Дъдли, Доби, Дюк, Дъсти, Дино, Джак, Джейк, Джингълс, Джъмбо, Джинкс, Джери, Джина,

Ерик, Ева, Ерика, Елвис, Едо, Ейнджъл, Ели,

Зара, Зевс, Зоро, Зах, Зиги, Закс,

Изис, Ивоне, Иджи, Инки,

Кара, Кора, Кан, Кайра, Карина, Кийра, Корки, Каспър, Кърли, Кинг, Крипто, Куийни, Кери,

Лео, Лъки, Лора, Лея, Лена, Лори,

Майки, Макси, Максим, Маркъс, Мика, Марта, Мери, Мики, Монк, Моцарт, Морк, Мъри, Марс, Мона,

Ники, Никита, Нео, Нора,

Омир, Оли, Оскар, Ози, Оди,

Помбеър, Пурко, Пако, Плуто, Пого, Понго, Пикасо, Пепър, Принс, Пете, Платон, Пени,

Рико, Рей, Рекс, Ричи, Рафи, Рони, Роки, Рафаело, Рокси, Рот, Рагс, Ралфи, Ребел, Роси, Роувър, Руфус, Рин, Роуди, Риго, Ромео, Репо, Рио, Ремо, Реа, Руди, Роби,

Спартак, Сузана, Сам, Санди, Скутър, Скипи, Смоуки, Спарки, Спайк, Снифър, Спок, Синбад, Слик, Скупър, Скоти, Спенсър, Сара,

Тара, Тера, Томи, Точка, Тайра, Тафи, Тъкър, Танго, Танк, Танер, Тото, Текс, Тигър,

Уди, Уоли,

Фрея, Фиеста, Фокси, Флойд, Фидо, Фред, Фантом, Фоли,

Хера, Харли, Хюго, Хобо, Холи,

Цезар,

Чоко, Чара, Чочо, Чарли, Честър, Чико, Чопър,

Шадоу, Шрьодер, Шейк, Шери, Шейн,

Ърни,

# 7
  • София
  • Мнения: 1 590
Знам, че е хубаво да има в името буквата "р", едното ми животинче е БРУНО, другата ПИПИ (от Пипилота Виктуалия...).

# 8
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Oзи

# 9
# 10
  • Мнения: 332
Айк, или Арес много ми харесват на мен Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 758
Арес е хубаво, знам поне две кучета с това име, но са питбули.Стана ми смешно като си представих как чувам "Арес, ела тук" и изскача сладък пекинез, вместо мускулест питбул. Laughing

По  темата: Рич или Рико

# 12
  • Мнения: 789
Моето е Майк

# 13
  • Мнения: X
Арес, Рекс и т.н си представям немска овчарка, а не пекинез.  Peace

Моето куче е Руфъс, така че препоръчвам ти това име.  Wink

Изберете някое име заедно с децата, на някой тях любим герой от детско или нещо подобно.

# 14
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Боби  , Ерик , а защо не и някое българско име. Имам позната с мъжко йорки , което се казва Петърчо. Там където работех преди  в годините имахме много котки и кучета и всички бяха с български имена, клиентите много се забавляваха.

Последна редакция: сб, 10 яну 2015, 01:58 от system

Общи условия

Активация на акаунт