3-те най-тъпи реклами и 3-те НАЙ..

  • 11 466
  • 192
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 784
 Sick
1.МОлфикс
2 Евтерпа
3 "Вече ми е леко, ям си кат' прасе..." Mr. Green Не се сещам как се казваше лекарството...
 Heart Eyes
1 Кока-кола със шишетата "... за тези, които са сами, за тези, които са много, за всички вас...". И преди съм писала, това ми е най-   във всички класации. Страшно проста и много емоционална реклама
2 Супер-Любо- много са ми забавни.  Mr. Green
3 Една стара на Пурлан: "Пуловерът на татко аз обичам и често тайничко си го обличам, когато се измърля, татко няма да се сърди- мама го изпира със Пурлан. Ще стана след години аз голям, любимият пуловер ще е вече мой... Всеки ден ще го нося, като нов ще е все още, защото имаме Пурлан!". О, йееее!!! Mr. Green

# 46
  • Мнения: 131
Аз харесвам най-много рекламата , в която рекламират пудинг на "д-р Йоткер". Вали дъжд ,едно момченце е гушнало едно плюшено мече и тича в къщи ,защото майка му приготвя пудинг.

# 47
  • Мнения: 5 647
1. ЕВТЕРПА - не знам кой гений е измислил тази простотия.
2. МОлФИКС- отврат.
3. Всички реклами на Макдоналдс

1. ФАНТА Бамбуча- забавна. Всъщност като се замисля Кока-Кола няма лоша реклама
2. О, Пепи. Много идейна и запомняща се. А това О, Пепи стана нарицателно. Даже с много хора така си говорим.
3. Тест Шуър чек.
4. Водафон

# 48
  • Мнения: 260
1. Молфикс-1 глас и от мен
2. Евтерпа.....блаааааааааа Sick
3. Гьобеците, на Еспумизан.....мечта ми е проста да се треса по ресторантите, неам думи
Вивател....приказки за умствено изостанали и оная Мария дето със всеки нов Бонукс и се разраства бизнеса...бре бре, какъв прах

1. Нескафе, много уютно чувство ми създават
2. Една стара на Глобул с Теодоси Спасов и един с тъпан дето се надсвирват от два хълма...общувай свободно  Mr. Green
3. Любоооооу!!! Мъжо е Любо и бъзика е постоянен.

# 49
  • някъде
  • Мнения: 4 956
А какво ще кажете за :
-Дълбоко в мрачните владения... Sick Sick /или както там беше/
-Всяка жаба да си знае гьола... Sick Sick
-Не гълтай корема, гълтай калорекс... Sick Sick
-и рекламите за простатата при мъжете... Sick Sick

# 50
  • Мнения: 1 006
На първо  място искам да класирам една реклама,не мога да се сетя за какво точно беше.Но се появява някакво гадно същество от тоалетна чиния с репликата:''Бяхме милионни,милиарди....''На второ място:''Коте!-Мяу''-рекламата на Евтерпа.И на трето място рекламата на шпек Перелик започваща с репликата:''Ооооо бай Вълчо!

# 51
  • Мнения: 3 405
Това зеленото от мрачните владения е микроб, който се оплаква от "Доместос", понеже милиони микроби ще умрат Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 3 804
Най-дразнещи:
1, Парфюм Евтерпа
2, Имаше една реклама с Македонска наденица ,където говореха яко на диалект
3,Малко е стара , но рекламата с МАра отварачката

Всъщност единствената реклама ,която ми е симпатична е на един маргарин, но не се сещам как се казва с една филийка хляб ,която се прави на детектив. Както и повечето реклами на Кока Кола

# 53
  • Мнения: 5 539
"Преди плашехме болестите с кукери, сега гоним болестите с Имунобор! Иииимунобооор - здравите в един отбор!"
Получавам уртикарии, като я чуя.
Македонската наденица, дето "ке умрем за нея", ме кефи Hug

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
"Преди плашехме болестите с кукери, сега гоним болестите с Имунобор! Иииимунобооор - здравите в един отбор!"
Получавам уртикарии, като я чуя.

Пък като я видя след като я чуя Wink ... ужас  Sick Sick Sick

# 55
  • Мнения: 2 821
"Преди плашехме болестите с кукери, сега гоним болестите с Имунобор! Иииимунобооор - здравите в един отбор!"
Получавам уртикарии, като я чуя.

и на мен ми е адски натрапчива таз реклама

Това зеленото от мрачните владения е микроб, който се оплаква от "Доместос", понеже милиони микроби ще умрат Grinning

мен пък тази ме кефи Mr. Green
друга реклама, която харесвам е на Памперс кърпичките, дето достигат до всички сладки гънки Heart Eyes с един хилещ се бебок

# 56
  • Мнения: 426
   И при мен за най-тъпа е за парфюма Ефтерпа,последвана от Любо,направо ми е антипатичен и за Имунобора!има още много дразнещи!
   Харесват ми на Якобс и Нескафе,направо ми се припива,както на Кока-кола,Спрайт,Швепс тоник!

# 57
  • Мнения: 258
Най-тъпи:
- парфюм "Евтерпа"
- пелени "Молфикс"
- СуперЛюбо
Има още много гадни, но няма да ми стигне мястото. Wink

Най-хубави:
- маргарин "Томи" - с филийката-дедектив
- на кафе "Якобс"
- на "Д-р Йоткер" с един татко, правещ торта със закачливо изглеждащи ягодки.
Сещам се и за рекламата на шоколад, в която една мадама правеше вудумагии на гаджето си, в резултат на което той се държи доста неадекватно на някаква среща.

# 58
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ам' че те са толкова много ....

Убийствено отвратителни:
 1. На Доместос с "Хилядите микроби ..." - повръща ми се всеки път като я пуснат
 2. Памперсите Молфикс - ей от това затрепервам само като чуя музиката
 3. Котееее ... мяу! -  Confounded
 
Отвратителни:
 1. Мезим форте
 2. На Орбит - оная дето си чистеше зъбите с тиксо - Брррр!
 3. Не гълтай корема - гълтай калорекс

Не харесвам:
 1. Всички за прахове, веро, пасти за зъби и т.н.
 2. Дамски превръзки, лекарства за простата, лекарства за отслабване ...
 3. ДСК  с Камен Во и Тончо  Sick

Харесвам:
 1. Рекламите на Милка
 2. Рекламите на Леки - Дилбер Танас, Ооооо Пепи и Я то изп/т/екло бе Wink
 3. Супер Любо Wink

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Току що гледах другата тъпа реклама и се сетих - тази с противогазите  Sick

Общи условия

Активация на акаунт