"Черна роза" /Karagul/ по ТВ 7 и FOX TV - тема 3

  • 84 431
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 597
Бризче, страхотна си!  bouquet Благодаря ти! Hug Hug

# 706
# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ебру звъни на Ахмед-човека на Кен – и каза че са в лобито на хотела. Обади се Ада. Ебру и каза за смъртта на Севим. Лелята от болницата прати белегка. Ебру я догони  и я пита за бележката. Тя призна, че тя я е писала. Човека на Кен предаде някакви документи и каза да не казва на никого за тях. Оуз каза че толкова много я обичал, че нищо не можело да го откаже. Лелята каза, че детето било живо. Изнесли го в градината, където чакала някаква жена, но не можела да я опише, защото било много тъмно. Йоз казва, че това било някаква беля на главата на Кендал, но не разбирала каква и трябвало да го скрие. Доктора наредил да напишат, че детето е починало 5 мин след като се е родило. Тя не била казвала на никого, защото се страхувала. Ахмед каза, че гроба на детето е купен от Кендал. Той е направил и всичко по погребението. Ебру казва на Баран, че се връщат в конака защото там били отговорите на нейните въпроси. Нарин се притеснявала, че Баран пак ще полудее и накрая ще го загуби. Оуз разказа на шивача, че се притеснява за Дениз, но няма да се откаже и понеже той му бил като истински баща го помоли той да поиска Нарин. Кендал пита Нарин дали е измислила какво ще обяснява на Баран. Няма работници- фабриката била бом-бош, няма пари за заплати, явно. Оуз се притеснява да не закъснеят. Ебру пита къде е Кендал и тръгва при него. Момичетата си говорят, че Дениз сигурно пак е луднала. Хааааааааааааа шивача и Кадриееее -ески ашк-/стара любов/. Ебру каза на таксито да не я чака. Пита къде е сина и, който е взел. Какво е направил със сина и.

# 708
  • Мнения: 13 597
Филмът май свърши!  newsm78 С двоен финал - за Ебру, и за Баран. Crossing Arms

# 709
  • Мнения: 5 723
Ако бях на мястото на Ебру щях да му нахлупя горящата "печка" на главата и да му видя тогава на хилената  и ехидна ,надменна физиономия на този тиранин..... и това ми било ага ..... ooooh! ooooh!
селски тарикат на дребно ,без грам достойнство и чест,пълна липса на възпитание и човечност ....

# 710
  • Мнения: 5 723
Йозлем ясно ,че е "боса " , ами Ада и тя що се "събува "  и застава до Йозлем ,заради баща си ли ,заради Баран ли или за собствен кеф!?!?!

# 711
  • Мнения: 5 723
Бендисах ги аз  Joy Joy Naughtyшивача и Кадрие ханъм още като отиваше тя у Оуз да уговаря годежарството , а деди излизаше и режисьора така даде разминаването им ,че ми "светна " за нещо старо ,че и не забравено......може би newsm78 newsm78 

# 712
  • Мнения: 5 723
Така вече по ми харесва ,започва разплитането ,айдеее Кадрие ханъм го разплете ,дано само не е сън на Нарин ,а Кенан кого изрови ,майка си ли ????

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Е, другия петък ще научи Ебру. Сигурно накрая на серията и така ще свърши сезона. Ще почакамме до септември за да разберем кой как ще приеме „бомбата“

# 714
  • AMS
  • Мнения: 6 452
Karagül

Фрагман еп. 88






Жу, София, Бризче,

благодаря за компанията!!!


ПП: Фрагманът е по-дълъг от този , който излъчиха.

# 715
  • Мнения: 13 597
Излиза, че в следващия епизод истината за Баран излиза наяве! Shocked Shocked Shocked Най-сетне! Peace В присъствието почти на всички... Rolling Eyes Rolling Eyes
Всъщност със следващия епизод ли завършва сезонът? newsm78 newsm78

И аз благодаря на Бризчето и на малобройната, но скъпоценна компания.
Hug Hug Hug

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Така вече по ми харесва ,започва разплитането ,айдеее Кадрие ханъм го разплете ,дано само не е сън на Нарин ,а Кенан кого изрови ,майка си ли ????
Докато бяха заедно с Рюстем говореха за нещо, което били решили за"жената". Понеже не схванах какво имаха предвид не го написах, пък и си помислих, че може да не съм разбрала- нищо такова да не са казвали, защото Кендал беснееше за тези 20 млн. и можеше да се отнася за Йоз, можеше и за онази- сестрата, севгилито на неговия хахав син. обаче явно е станало дума за някакъв стар план с Фикрие. newsm78

# 717
  • Мнения: 5 723
Така вече по ми харесва ,започва разплитането ,айдеее Кадрие ханъм го разплете ,дано само не е сън на Нарин ,а Кенан кого изрови ,майка си ли ????
Докато бяха заедно с Рюстем говореха за нещо, което били решили за"жената". Понеже не схванах какво имаха предвид не го написах, пък и си помислих, че може да не съм разбрала- нищо такова да не са казвали, защото Кендал беснееше за тези 20 млн. и можеше да се отнася за Йоз, можеше и за онази- сестрата, севгилито на неговия хахав син. обаче явно е станало дума за някакъв стар план с Фикрие. newsm78

 Hug Hug

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Седмичния рейтинг:

Total /01.06. – 06.06.2015/
1 KARAGUL FOX TV 7.95 21.12
2 PARAMPARCA STAR TV 6.75 18.82
3 KURTLAR VADISI KANAL D 6.75 18.02
4 ASK YENIDEN FOX TV 6.51 16.94
5 KADERIMIN Y…GUN STAR TV 5.71 15.42
6 DIRILIS ERTUGRUL TRT 1 5.21 12.69
7 SUNGURLAR S. TV 5.12 13.41
8 KIRAZ MEVSIMI FOX TV 4.58 11.92
9 KARADAYI ATV 4.48 12.32
10 POYRAZ KARAYEL KANAL D 4.27 10.62
AB
1 ASK YENIDEN FOX TV 9.07 22.92
2 DIRILIS ERTUGRUL TRT 1 8.42 19.23
3 PARAMPARCA STAR TV 7.11 19.98
4 KARAGUL FOX TV 5.72 14.78
5 KARADAYI ATV 5.54 15.37
6 POYRAZ KARAYEL KANAL D 5.43 12.65
7 GULLERIN SAVASI   KANAL D 5.39 14.77
8 KURTLAR VADISI KANAL D 4.88 13.70
9 MEDCEZIR STAR TV 4.29 11.30
10 KADERIMIN Y…GUN STAR TV 3.91 10.20

# 719
  • Мнения: 13 597
Резюме на 88 еп. - финален за сезона (от англ.)


Кендал е принуден да се изправи пред най-голямата лъжа в живота си, когато Ебру излиза насреща му. Той изпраща Ебру при Кадрие. Но в последния момент той научава друга истина за Ебру. За пореден път Ебру се оказва в лапите на смъртта заради Кендал. Известно време тя остава в безсъзнание в болницата. Но когато отново идва в съзнание, тя се отправя незабавно към голямата къща. За Нарин и Ебру настъпва неизбежният край.

Междувременно Баран се появява на годежа на Нарин и Оуз. Ситуацията идва в повече на Баран и той се нахвърля върху Оуз. Този път, обаче, Нарин не остава безмълвна и дава незабравим урок на Баран.

Когато Ебру бива отведена в болницата, Баран остава между Ебру и Нарин, без да съзнава, че това е затишие пред буря.

През цялото това време Кендал продължава да изпълнява план, какъвто Кенан не е очаквал; и нанася последния си и най-мощен удар.

Същевременно Кендал иска да остане верен на споразумението си с Рустем. Той взима решение да даде Мелек на Мердан и оповестява това свое решение. Когато Сабри научава за това, избягва от затвора. Мелек, която няма и понятие за това, не приема евентуалната си съдба и избира смъртта.

Епизодът ще бъде излъчен на 12 юни, петък, в 20.00 часа по Фокс ТВ.


Общи условия

Активация на акаунт