В каква поза кърмите?

  • 2 137
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 673
класика...

# 16
  • Мнения: 2 051
Ние пък ядем така когато сме заедно и двете Grinning


А когато сме поотделно всякак - мама е седнала или права, но легнала не може Cry

# 17
  • Мнения: 3 379
Някъде откъм 3-ти месец - само легнали, не иск ав друга поза, а и ни е най-удобно, особено нощем

# 18
  • Мнения: 5 877
Легнала настрани ми беше най-удобно, иначе съм изпробвала всички. Докато беше малка, в поза люлка на люлеещия се стол. После почна да не се събира така, а аз бях свикнала вече да си чета докато кърмя  Sunglasses И без това се хранехме дълго, защо да не се просветя?

# 19
  • Мнения: 485
Седнала с възглавница зад кръста през деня, а вечер легнала и си спинкаме и двамата.

# 20
  • Мнения: 372
Почти винаги седнала.Легнала ми е удобно ,но гърдите ми са малки и той изпуска гърдата.Най-удобно ми е обаче на фотьола пред телевизора бебчо си хапва и току заспал и пуснал зърното,а аз си гледам телевизия и дори не го усещам ,че е приключил с яденето.

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
И аз легнала.От болницата започнах по този начин и смятам , че е най удобен за мен и за бебо. Grinning

# 22
  • Мнения: X
Основно легнала - това е от раждането още . След трудното раждане това ми беше единствената възможна поза, а после и най-удобната.
Седнала не ми е удобно, заболява ме гърба. Е, когато съм кърмила навън, това е единствената възможна поза Simple Smile
Напоследък бебо ми прави някакви стачки, и понякога го кърмя надвесена над него, а той по гръб легнал на спалнята. Малко изморителна поза, ама върши работа Simple Smile

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Много време - седнала. После "открих" кърменето легнала, и сега вечер, сутрин и нощем кърмя така. През деня или я взимам в скута си, или тя права като теленце суче, докато аз седя на стола и се навеждам към нея - много е смешно, но ако понеча да я вдигна в скута си, след 2 минути почва да се върти, да си играе, изобщо - всичко, но не и да суче. А така суче, суче, и отиде да играе, после пак дойде... Ако видите физиономиите на околните баби, майки и свекърви Simple Smile (Тази поза е за домашна употреба само).
Общо взете, като мине в групата toddler (1-3 годинки), детето може да суче практически във всяка поза - хич не му дреме, стига да получава цица  Grinning  И при нас е така  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 3 908
Хей boo,

Страшни сте! Мая много е пораснала. Няправо си е госпожица. Таткото не ревнува ли - и двете му дами голи на плажа?

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Това е на плажа в Синеморец - нямаше никой наоколо, и аз се пуснах по монокини, а Мая - без кини даже Simple Smile

# 26
  • Мнения: 713
Не ги махай, много са хубави Grinning .
Един въпрос - как успя да накараш детенце да търпи кърпа на глава Shocked ?

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Преди да тръгнем за морето няколко месеца много се ядосвах с нея - вънка слънце, тя само като усети шапка/кърпа, пищи и я маха... Като наближи да заминаваме, я "наказах" 2 дена по цял ден с кърпа на тиквичката - никакво махане, тя я махне, аз я сложа... И се предаде на 2-рия ден накрая. Сега вече никакъв проблем - даже често сама си носи 'украсата' и ми я дава да й я сложа - "аууууу".
А снимките ще ги сваля скоро, защото се говореше по форумите за идиоти, дето търсят снимки на дечица... и ми е гадна мисълта някой идиот да ми гледа бебето с такива мисли в главата  Imp

# 28
  • Мнения: 5 877
Ауууу, че гадно, това само за голите снимчици или за всичките?

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Нямам точна идея, но предполагам, че за голите - аз предните ги разкарах, и тези ще махна утре. Оставих само тези, на които си е с дрешки бебка.

Общи условия

Активация на акаунт