Домакини 47/ В годината китайска на овцата, късмет ще има много на Земята

  • 36 012
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 701
.................
Ма ко ама аз червените чаршафи по график ги слагам - да не се правят своеволия  rotfImbo rotfImao
rotfImbo rotfImbo Колко пъти в месеца, или по-рядко, питам  бе, само питам да се науча да не би да ги ползвам много често...

# 46
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
В бг все виках по малкия "затвори вратата" - тук направо се чудя за какво да му викам  :
Joy стига тормози това дете, ей
Ма ко ама аз червените чаршафи по график ги слагам - да не се правят своеволия  rotfImbo rotfImao
Кой ме пита, бре? И лилЯви на розАви слончета да му сложа, му е все едно

Ааа, тук вратите си ги искам. Даже шефа се научи още на 2 години да затваря като е студено и работят радиаторите. И аз няма за какво да му викам  Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 11 622
Марче според моя кеф  rotfImbo rotfImao да е трениран като кучето на Павлов/онова с лампата и стомашния сок/ - като види чаршафите - да си знае  rotfImbo rotfImao hahaha
Ма ко твоята е сложна  Naughty ама и ти ще дойдеш на нашите години  rotfImbo rotfImao
Да поостарееш си има и хубави страни - можеш да се шегуваш със секса  hahaha щото на младини с тез шеги може и сакътлък да стане  Joy Пък тука сме с предимство пред мъжете - можем и на млади и на стари години  Joy

# 48
  • Мнения: 8 891
Момичета, само да се запиша в темата на овцата.

Честит имен ден на Контеса. Да е здрава и щастлива! smile3525

Нашата спалня гледа на запад. Има две врати - една към дневната и една към двора. Спим с краката към двора, т.е. към врата. Хубаво или лошо, още няколко месеца ще е така. Имам куп критерии за новата квартира, моля, не ме карайте да включвам и фън шуи сред тях.

# 49
  • София
  • Мнения: 11 701
............... Пък тука сме с предимство пред мъжете - можем и на млади и на стари години Joy
А можем и само с МЛАДИ.... не ни пречи, нали... Simple Smile
Марче според моя кеф  rotfImbo rotfImao да е трениран като кучето на Павлов/онова с лампата и стомашния сок/ - като види чаршафите - да си знае  rotfImbo rotfImao hahaha
..................
Става страшно, ако на мен започнат така да ми действа като на кучето на Павлов,...мда.  Скромна съм, избягвам ги определено. По- често слагам едни тъмно сини, да ми е спокойно. Мир и тишинка.  Simple Smile

.................
Нашата спалня гледа на запад. Има две врати - една към дневната и една към двора. Спим с краката към двора, т.е. към врата. Хубаво или лошо, още няколко месеца ще е така. Имам куп критерии за новата квартира, моля, не ме карайте да включвам и фън шуи сред тях.
А, още една другарка гледа на Запад, аз като ви казвам, че всичко хубаво иде от Запад, вие не ми вярвате.
Блу, ще те накараме и теб да се местиш. Калинка така ни каза , че ще е хубаво през тази година.  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 11 622
Блу  wavey ъабавляваме се!
Сега ви давам материал за четене и ще потеглям към кревата, ама няма червени чаршафи, че мм го няма  Joy
Скрит текст:
В спалнята – много Чи
Това е помещението, в което човек прекарва една трета от живота си. Дали спалнята ти ще е оазис на удоволствието, или мястото, където в края на деня просто ще паркираш умореното си тяло, зависи само и единствено от теб. Имай предвид, че всяко помещение си има любовна зона, която се намира вдясно срещу вратата. И тъй като тази зона е от особено значение за емоционалния и сексуалния живот на всяка двойка, важно е там да се постави рамка със снимка на влюбените. Друг елемент, който действа благотворно на интимния ви живот, са цветята. Червените цветове в южната част на стаята ще подобрят емоционалния фон, както и обществения ви живот. Романтичните отношения се заздравяват с цветя с бели цветове, поставени в западната част на стаята.
Най-силният поток на Чи (положителната енергия) се движи в посока от вратата към прозореца. Добре е този поток да не минава директно през леглото, на което спите двамата с любимия човек. Ако обаче помещението е прекалено малко и това е невъзможно, вечер дърпай завесите на прозорците или постави някаква мебел (стол например) на пътя на енергийния поток, за да ограничиш действието му.
Освободи максимално пространството в спалнята си! Колкото по-малка е тя, толкова по-малко мебели трябва да има в нея. Леглото, на което спите, постави близо до стена, така че главата ти да сочи към стената, а краката – към вратата. Според фън шуй в спалнята леглото трябва да бъде поставено така, че да не можете да виждате вратата на стаята. В противен случай това излишно ще ви изнервя.
Непременно се освободи от всички ъгли в стаята! Ръбестите мебели привличат отрицателната енергия Ша (това се отнася и за растенията с остри листа). Когато обзавеждаш стаята с шкафове и етажерки, избирай ги високи, защото високите предмети се грижат за спокойствието ти.
За да активираш сексуалния си живот, застели върху леглото червено спално бельо. Червеният цвят се грижи за повишаване на либидото и гарантира дълги часове страст. Преди да се понесеш в прегръдката на Морфей, обаче е добре да се разделиш с червеното и да полегнеш върху чаршафи в светли, пастелни цветове.
Ако си сред т. нар. „чучулиги“, спалнята ти трябва да бъде източната стая от апартамента (къщата). Ако пък си „сова“, то стаята ти трябва да бъде западната. Важно е през деня в помещението да влиза много слънчева светлина. Това внася допълнително положителна енергия Чи, но леглото не трябва да бъде директно огрявано от слънцето. Така то ще се свръхактивира, а ти и любимият ти ще имате сериозни проблеми със заспиването.
Преди двамата да се усамотите в спалнята, запалете няколко ароматни свещи с червен цвят и покрийте абажурите на лампите с копринени шалчета в червено или оранжево. Тези огнени цветове гарантират часове наред пламенни изживявания. И все пак нещо куца в любовната игра? Може би това се дължи на факта, че леглото, на което спите, е с два, а не с един матрак. За да смекчите това, покрийте с розови възглавнички горната му част. Там, където поставяте главите си.
Не на последно място обърни специално внимание на цветята и ароматите в стаята. Те повишават ефективността на Чи и зареждат с енергия: люляк, жасмин, лотос, лавандула и лилия.

Табута

Започваме на първо място с огледалата, компютрите и палмите Юка, защото те са враг №1 на положителният енергиен поток Чи. А точно в това помещение позитивната енергия не трябва да бъде нарушавана, защото в противен случай по време на сън ще се зареждаш с отрицателната енергия Ша.
Телевизорите и компютрите също нарушават положителния енергиен поток в спалнята – според фън шуй те отделят отрицателна енергия. Съвет: вечерно време покривай всички електрически уреди.
Забрави за всякакви полилеи, шкафове и масивни картини над леглото. Изчисти всички блокади като камини или тежки мебели. Можеш да спасиш някои проблемни зони в стаята, като поставиш там цветя, картини или осветителни тела. Така ще ги активизираш.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 265
Голяма забава всяка вечер. Joy

Аз да взема думата за чаршафите... уФсете ме разсейват, ще забравя за какво съм полегнала... При мен (освен нашите с ММ) са спончбобове, ну пагади, спайдърмени... да не говорим на каква ужасия спи Милена "Доктор Ху" - рисунка на ужасна кутия и грозни извънземни...  и подобни страхотии(чете бая страшнички неща и гледа същото)Whistling

За Чи, ЗАпада и друго - имам си винаги правилната посока - където и да се обърна - отпред ми е север, отзад юг, отляво - запад, отдясно изток... Винаги ми е "хороскопско"

За врати да не говоря, имам 15, само ако знайтИ как се мият... ooooh!

Калинче, материалОт е прочетен Peace

Ма ко, ела с брадвата при нас Joy

Вале,  Hug

Контес, честит имен ден! Жива и здрава!

Марче, можем и с млади и със по-млади... само се чудя дали искам newsm78

Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 00:19 от luss

# 52
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Оф, няма да го разбера този фън шуи
Цитат
Леглото, на което спите, постави близо до стена, така че главата ти да сочи към стената, а краката – към вратата. Според фън шуй в спалнята леглото трябва да бъде поставено така, че да не можете да виждате вратата на стаята.
Ето тези 2 изречения си противоречат. Моето легло е точно по този начин, вече казах. Таблата която е на главите ни е залепена на стената, а краката ни сочат към срещуположната стена с вратата. И как по този начин няма да виждаш вратата, ако лежиш по гръб? Ей това не ми е ясно. Нали ако си по гръб гледаш в посока краката си, а като вратата е в тази посока как да не я виждаш?

Добре, че не съм родена в Китай, че никога нямаше да го разбера туй нещо  hahaha
Голяма забава всяка вечер. Joy
Аз да взема думата за чаршафите... уФсете ме разсейват, ще забравя за какво съм полегнала...
Ако забравиш за какво си посегнала, все ще те подсетят.
Ама ако вземеш да ги броиш и заспиш, ей ти семеен скандал  Joy

И аз лягам девойки, че шефа иска утре и аз да ходя до градината и не ме остави докато не обещах.
Лека нощ и сладки сънища

# 53
  • София
  • Мнения: 11 701
Голяма забава всяка вечер. Joy

...............

За врати да не говоря, имам 15, само ако знайтИ как се мият... ooooh!
.............
Ще си смениш цветовете на вратите с тъмни. Питай Калинка, тя ще ти каже дали е добре. При мен вече е свършило, тъмни са.
..............
Марче, можем и с млади и със по-млади... само се чудя дали искам newsm78
..............
Това е въпрос на избор и възможности.  Ти си по-млада и можеш, аз не мога.  Peace
Тъй като аз съм пунктоален човек,  затова веднага отговарям на Калинка и `щото ще е дълго го слагам скрито.
Скрит текст:
1. мога само да се паркирам У спалнята.  Simple Smile
2. любовната зона...ми тя ми се пада в ляво , а там е банята... newsm78 Снимката на двама ни там ли да си я сложа??? Питам, само...
3. цветя - утре ще го изхвърля бамбука , защото е с остри листа. Той пък е любим на ММ. Жалко, изхвърлен  е вече.
4. завесите.. не ги пускам защото става много тъмно като на гробища съм.
5. ъгли...много са. Нали е подпокривно пространство и все сме в ъгли, то прав таван при мен няма.
6. червеното бельо - `начи, първо го застилам, правя каквото правя и после скачам бързо и  започвам да сменям с друг цвят, ако ММ не е заспал междувременно. Ще бързам.  Simple Smile
7. осветление - само нощни лампи и два аплика. Тук отговарям на изискванията.
8. Картините -  само на запад са, други стени свободни - нямам.
С една дума , не отговарям по показателите. Давайте други варианти.
Лягам си! Заради вас не мога да се наспивам, а ММ спи в червените чаршафи от два часа вече. Сам. Мда.... Simple Smile

# 54
  • Мнения: X
Благодаря ви за пожеланията и красивите честитки ,момичета !
Да почерпя със закъснение :









Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 04:30 от Анонимен

# 55
  • Мнения: 5 997
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Добро утро Simple Smile
Не знам Марчето с капучиното дали се задави ама моето кафе изстина от страх да не се задавя .Изчетох ви.Значи отивам в първия удобен момент за червени чаршафи. Спалнята ( то не че килера може да носи това име ) прозорец няма, телевизор няма, цветя  няма, има само един гардероб и един от тези
Скрит текст:

А за моженето и искането ето  ви една статия да почететеhttp://www.highviewart.com/saveti-za-mladi-bulki-2335.html
Ставам да се приготвям , кафето ще го допия в движение .

# 56
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

# 57
  • София
  • Мнения: 9 857
Добро утро, момичета!
Люси, чудно кафенце, имам нужда след тази дълга нощ.
Момичета, моля ви стискайте силно по едни палци, ще ви пиша по-късно! Hug

# 58
  • Мнения: 11 622
Добро утро   bouquet
Вале  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower
Марче сакън не хвърляй бамбука!!!!!! Той носи щастие!!! Любовната зона в стаята, а не в цялото жилище  Joy Пък запада ти е оправен от картините - ама съвсем си фъншуйска  Joy Пък за чаршафите - в тон със статията от Джейми- точно така - бързо сменяш, да няма опасност от повтаргане  rotfImao rotfImbo
Джейми статията е в десятката, ама у наше село религията е друга - червените чаршафи са на мода  hahaha
Контеса страхотна закуска - съвсем по мойта диета - на закуска мога да хапвам всичко!
Лус обожавам еспресо   bouquet
Навън прехвърча сняг, ама пустия му вятър не отслабва...

# 59
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Добро утро!
Мерси за почерпката и кафето
Вале  fingerscrossed
Джейми, лека работа. На мен ми се доспа само като видях в колко часа си писала.
Калинче и нас ни издуха няколко дни. Много мразя вятър

Ще измислям за днес някакави задачки на мъжо, че така няма да я бъде
Хубав и слънчев ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт