Химена Наварете преди и след "Бурята" и цирк Levyerrez тема 30

  • 15 532
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 690
Тони, ако е влюбена и въпреки това успява да му устои на чара, то ще е временно и за кратко...не забравяй, че той е галеник на жените и знае доста за тях Peace...за това мисля, че ще е трудно, трябва да е нещо изключително....като Химе hahaha

# 736
  • Мнения: 7 538
 Wink Бузите много зачервени...

 📷Foto Nueva ➡ William Levy @willylevy29  hace unos dias en #natpe2015 Miami -Gx A.Perez

# 737
  • Мнения: 8 533
Wink Бузите много зачервени...

 📷Foto Nueva ➡ William Levy @willylevy29  hace unos dias en #natpe2015 Miami -Gx A.Perez


като цяло всчкиката плът зачервена... hahaha hahaha може да е от танци hahaha hahaha


# 738
  • Мнения: 7 538
трябва да е нещо изключително....като Химе hahaha

 Mr. Green от 25.01 в ...читалището.... Naughty Naughty Naughty

Химе....от 25.01 от конкурса....с вниманието на мистър Тръмп.. thumbsup thumbsup thumbsup
Ама такава няма...за съжаление.... Angry Imp Imp

# 739
  • Мнения: 8 533
Тони, ако е влюбена и въпреки това успява да му устои на чара, то ще е временно и за кратко...не забравяй, че той е галеник на жените и знае доста за тях Peace...за това мисля, че ще е трудно, трябва да е нещо изключително....като Химе hahaha
аа тя чак пък изключителна хич не е..отдавна и е паднал ореала...от моя мъжка гледна точко само естествено hahaha

оо има има...спокойно ..всякакви случеи има hahaha hahaha у уилям не е господ....малко акъл трябва за да не се поддаваш толкова безрасъдно на тоя уникален чар Grinning Grinning

# 740
  • Мнения: 7 538
Ура... Mr. Green

K ‏@kariimyy  43s43 seconds ago Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Guanajuato
INFO: Hoy @ximenanr asiste al evento #Vivri @myVIVRI en Guadalajara; estará como invitada especial en el mismo... ❤️

# 741
  • Мнения: 8 533

Химе....от 25.01 от конкурса....с вниманието на мистър Тръмп.. thumbsup thumbsup thumbsup
Ама такава няма...за съжаление.... Angry Imp Imp
беше добро дете...да почива в мир hahaha hahaha Амин.

# 742
  • Мнения: 8 533
Ура... Mr. Green

K ‏@kariimyy  43s43 seconds ago Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Guanajuato
INFO: Hoy @ximenanr asiste al evento #Vivri @myVIVRI en Guadalajara; estará como invitada especial en el mismo... ❤️
оо виж ти..поканена като специален гост hahaha hahaha ами да като те канят като специален гост...няма да откаже я hahaha hahaha къв е тоя Тръмп...където я прикотква за някаква си Мис Вселена...то под нейното ниво...тук в Гуадалахара може да си отиде и по по терлички Joy Joy

# 743
# 744
  • Мнения: 7 538
къв е тоя Тръмп...където я прикотква за някаква си Мис Вселена...

 Joy може да е следващия президент на САЩ.....за където мексиканците от години създават канали да избягат...

Ама какво са Щатите и Ню Йорк , протекцията на Тръмп, като перспектива за кариера...като в Гуадалахара имаме приятелите Бенито и Вико... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 745
  • Мнения: 8 533
аз друго се чудя..откъде и щукна тая глупост...два месеца никъде не се появи...изведнъж точно сега...ми стой си пак вкъщи....то вярно че някои от нейните фенки...могат да си мислят че това с козметичните продукти са го заявили като дата преди мис вселена и няма начин....а за мис вселена се знае от септември..че ще е на 25 ти и в маями Mr. Green Mr. Green ... но пак става за смях...въобще...наникъде... само безмислици прави

# 746
  • Мнения: 8 533

Ама какво са Щатите и Ню Йорк , протекцията на Тръмп, като перспектива за кариера...като в Гуадалахара имаме приятелите Бенито и Вико... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
оо не този мазния педе*ас става ми зле от това име Sick Mr. Green не мога просто..като си представя този дебелия мазния с още някакъв като него... ooooh! ooooh! всичко ми се преобръща а аз споменавал съм ви че всичко много бързо си представям нали hahaha hahaha hahaha

ами нищо не са..явно Mr. Green Mr. Green

# 747
  • Мнения: 2 690
аз друго се чудя..откъде и щукна тая глупост...два месеца никъде не се появи...изведнъж точно сега...ми стой си пак вкъщи....то вярно че някои от нейните фенки...могат да си мислят че това с козметичните продукти са го заявили като дата преди мис вселена и няма начин....а за мис вселена се знае от септември..че ще е на 25 ти и в маями Mr. Green Mr. Green ... но пак става за смях...въобще...наникъде... само безмислици прави
+ 1 Mr. Green Mr. Green

# 748
  • Мнения: 7 538
Появи се...

Cindy ‏@Cindympz  5m5 minutes ago

# 749
  • Мнения: 5 069
Здравейте! Grinning Grinning

аз защо не виждам никого тук...а вие си пишете hahaha ....дори и мен не показва.... Mr. Green от мен ли е или при вас newsm78 newsm78

Тони този бенито до сега ми беше гнусен...ти съвсем се погрижи за моите антипатии Mr. Green Mr. Green

да довърша и аз по темата...сопола най малко пък заслужава умна жена ...някоя там..където не ще да се развива ,дава си му пространство...и ще му роди още 3-4 деца като за автентичен кубинец hahaha hahaha това е за него...нищо интелигентно и класно не заслужва  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт