Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 63

  • 34 785
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 883
Зизу аз го пия от мерителната чашка, но май този от стария ми протеин чашката беше по - голяма  Thinking щях да ги тегля на кантарчето и забравих, но там пишеше да се пие "1 level scoop"
Та смесвам го с 1/2 ч.ч. прясно мляко и с машината за фрапе го разбърквам и искам да го пия непрекъснато този новия  Crazy Пия го непосредствено след тренировка даже преди да съм си взела душ.
Ти наистина ли само с това вечеря? Мен ме засища за 1-2 часа, но после пак огладнявам.
И още един въпрос - ти от бб-тийм ли поръча? Аз останах малко разочарована от тях - писаха ми имейл, че поръчката ми е обработена и че ще ми се обадят по телефона и след 1 ден на работа цъфна един куриер - нито от бб тийм ми се обадиха, нито от куриерската фирма, добре, че по някаква случайност бях взела повече пари в себе си та платих на момчето, иначе щях да го върна. А исках да се чуя с тях да им кажа какви мостри да ми пратят - имаха някаква промоция за всеки закупен протеин беззплатна мостра и аз исках да пробвам различни вкусове, предния ми беше шоколад и исках нещо друго, а те са ми изпратили 3бр, и 3-те шоколад

Фрея благодаря за информацията и подкрепата  Hug
Спирам със спама  Grinning

# 721
  • Мнения: 8 163
Рокси, честито, мила! Спокойна и радостна да е! Ще ми е много драго, ако от време на време ни разказваш за тумбачето: първи движения, пол на бебето, щуротии разни, които то прави (цигански колела, хълцане, протягане и пр), та чак до лекото и бързо раждане.

Рейн, изчакай си изследванията. Ако се налага да пиеш антибиотик, ще пиеш разбира се. Само внимавай с калориите след това, че антибиотиците доказано увреждат микробиома, а с това водят и до предразположеност към повишено отлагане на мазнини. И задължително приемай качествени ферментирали храни или пробиотици под формата на хранителна добавка.

***

Протеиновият шейк може да замести едно ядене и е засищащ тогава, когато е по-скоро под формата на смути. Целулозата и допълнителната мазнина са тези, които дават усещането за ситост. Сам по себе си (направен с вода, сок или мляко, било то растително или не) протеиновият шейк засища за точно за час-два.

# 722
  • Мнения: 1 161
Би, newsm59 ! Бъди здрава, все така позитивна, ентусиазирана и спортна!
Агент, ЧРД и на твоята дъщеричка! Да ти е жива и здрава!

За днес отчитам тренировка за бицепс и трицепс, в гигантски сетове, 4 серии всеки, 45 мин.

Лека нощ!

# 723

Общи условия

Активация на акаунт