ОКТОМВРИЙКИ 2015г.

  • 32 022
  • 675
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 899
Многооо плахо искам да се запиша и аз при вас  Heart Eyes
Днес след близо 3 години борба видях заветните две чертички!
Бледичка си ми е чертичката но си е ясно видима  Grinning Късмет на всички кандидат мами и ще се радвам да споделяме емоциите си тук  Hug

# 61
  • Мнения: 804
Бубе, съжaлявaм. Предполaгaм си билa нa лекaр? Пожелaвaм ти бързо възстaновявaне и много скоро дa се зaпишеш отново във форумa.
Добре дошли нa новите мaми Simple Smile

# 62
  • Мнения: 3 595
NianaHug  Hug  Hug

bubeto81 - много съжалявам!

# 63
  • Мнения: 48
Бубе, много съжалявам! Пожелавам ти скоро да се похвалиш!  Hug

# 64
  • Мнения: 67
Здравейте, искам да попитам момичетата с Хашимото - с колко ви увеличиха тироксина след положителния тест ?

# 65
  • Мнения: 804
Здравейте, искам да попитам момичетата с Хашимото - с колко ви увеличиха тироксина след положителния тест ?
Нa мен дозaтa ми скочи от 37.5 нa 75.

# 66
  • Мнения: 266
Celika, с какво горихте раничката?Аз също имах /и то доста голяма/ и я мазахме със Солкожин три пъти през август 2014.Леко притеснена съм поради тази причина, все се съмнявам, че може да не е излекувана напълно...Лекарят ми каза,че всичко е ок, но си ме е малко страх.Когато има раничка и бременност, някои "специалисти" препоръчват да се премахне плода.Sad

# 67
  • Мнения: 804
Celika, с какво горихте раничката?Аз също имах /и то доста голяма/ и я мазахме със Солкожин три пъти през август 2014.Леко притеснена съм поради тази причина, все се съмнявам, че може да не е излекувана напълно...Лекарят ми каза,че всичко е ок, но си ме е малко страх.Когато има раничка и бременност, някои "специалисти" препоръчват да се премахне плода.Sad
Сигурно зaвиси от рaничкaтa. Нa мен ми се появи по време нa преднaтa бременност. Прaвихa ми колпоскопия и цитонaмaзкa в седми-осми месец бременнa. Кaзaхa, че всичко е нaред. След кaто родих прaвих още две цитонaмaзки зa годинa и бяхa вторa групa. Лекaркaтa ми кaтегорично кaзa, че не се нaлaгa дa мaхaме рaничкaтa и че не пречи нито нa зaчевaнето, нито нa бременносттa.

# 68
  • Мнения: 266
Дано и при мен е така и да не ми създава проблеми дори и да е останало нещо.Правих няколко цитонамазки-резултат ПАП 1-2 и колпоскопия-нищо обезпокоително. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 7 995
С ток я горихме моята раничка, но аз я имам от години. Повече от 5 със сигурност. Моята беше от папилома вирус и е опсна. Твоята ако не е, няма проблем изобщо. Аз си изкарах цяла бременност с моята раничка, като след това дори се беше променила от 2 Б група на 2 А група.

# 70
  • Мнения: 17
Здравейте на всички,

Roxana, и аз съм с термин на 6/10/15

Много съм щастлива, от 3-4 дни знам. Другата седмица имам термин при лекар.  Първа бременност ми е.
Успех и леко бременните Simple Smile

# 71
  • Мнения: 7 995
Искаш да кажеш, че имаш преглед при лекар. Шаш и паника Grinning
Добре дошла!
Моята черта е все така много бледа. Днес ми е 14-ти ден от овулация.

# 72
  • Мнения: 17
Искаш да кажеш, че имаш преглед при лекар. Шаш и паника Grinning
Добре дошла!

здравейте,

 Много мерси за поправката.

Аз направих 4 теста (Clear Blue (3) и един който се казва Facelle). Всички ми показаха бременна (електронните, clearblue), последния беше с чертички, и там и двете чертички бяха много ясно изразени.
Но не се притеснявай щом един път са се появили, макар и втората по-бледа, е въпрос на дни да се произведе хормона и да ти отчете по-силно изразена.

Да много се вълнувам, особено след като пробвахме за бебе почти 1 година. Искам да ви попитам как сте с кафето. Аз пия по едно на ден, само сутрин, но нито ми се гади от него, нито пък миризмата му причинява особен ни чувства. Дано така остане, че без цигари съм ок, но определено не ми се отказва от кафето, разбира се ако не се наложи.

Поздрави,
Кее

Последна редакция: нд, 01 фев 2015, 10:12 от kee

# 73
  • Мнения: 7 995
Аз кафе не пия от много години, но тази суртин се сетих, че и чайовете, които имам са противопоказни, та не пих и чай.

# 74
  • Мнения: 2 727
Здравейте момичета  Hug
Възможно е да се присъединя и аз към вас  Party
Но имам нужда от вашата помощ. Днес ми е 3-ти ден закъснение. Утре искам да си взема тест за бременност, но тотално се обърках какъв да бъде, има доста разновидности  Rolling Eyes
Престо, Шуър чек, лентички разни.... помагайте на какъв да заложа  Blush
Пожелавам ви леко бременеене, и ще се включа след 2 дни с резултат.
Иначе аз съм минала вече по тоя път, имам една госпожица на 11 години, но не знам защо ме е обзел такъв страх, сякаш всичко съм забравила вече  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт