"Бързо времето минава, Февруарче на годинка става!" 10-та тема

  • 27 999
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 368

 Добро утро,мами
Честит рожден ден на малката адашка Ева!да е жива и здрава и да радва мама и тате:) nbirthday newsm59 newsm67  Gift  party023  cook newsm38  party041
Оставям ви за сега,да си пусна пералнята и още това -онова да свърша преди моята Ева да отвори очички Hug

# 676
  • Мнения: 1 416
Добро утро     food010

Честит да е рожденият ден на Ева, да е жива и здрава и само радост да носи на мама и тати!
  party041 Gift

Дайте някакво указание за качване на снимки за незнаещите  Blush

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 10:29 от Freyda

# 677
  • Мнения: 2 141
Честит рожден ден на Ева и честит празник на мама Фрауст newsm38 newsm59 newsm67

# 678
  • Мнения: 472
Честит Рожден Ден Ева!Бъди здрава,щастлива и безгрижна! Simple Smile
Ние сме на АМ на Ганчев и съм много доволна Wink

# 679
  • Мнения: 2 141
И ние минахме на Ганчев от 20на дена - от сашетата за 1 доза - дават ни ги като подарък от магазините им и имам доста. Мони го пие без проблем.
Първо бяхме на Аптамил 6месеца, но му омръзна. После минахме на Лактана био 4 месеца и тя му омръзна и после на Нан, но много много не го пиеше.

# 680
  • Мнения: 1 482
Честит рожден ден на малката Ева!Да е жива и здрава!  newsm38
За млякото-аз давам АМ на DM-Babylove Bio и се радвам,че малката няма проблеми със стомахчето! Peace
А сега ще ви пренеса за малко във Франция със салатата,която приготвих снощи-много ми оправи настроението!
Скрит текст:
Салата с круши и синьо сирене:
1 салата айсберг
малко рукола
2 круши
100 гр. синьо сирене(или пармезан,за тези които не обичат)
50 гр. запечени орехи-може да ги карамелизирате...
авокадо
дресинг от зехтин,1 лимон,черен пипер,1 л. мед,сол
С подходящото вино става нещо вълшебно!  Heart Eyes
Скрит текст:

# 681
  • Бурса
  • Мнения: 649
Честит Рожден Ден на Евичка и честит празник на мама Фрауст  Hug

Мерси на всички за съветите за АМ, днес отивам на покупки Wink

Съни и на мен ми е любима комбинация круши и синьо сирене, някой път само така си ги ям, даже не в салата. А като бях бременна още повече ми се ядеше, ама нали не може  Crossing Arms

Хубав ден на всички  Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 2 130
Здравейте,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ЕВА.   bigdance2  party041
Щастливо и безгрижно детство.
Весело изкарване на празника.

Аз съм в една чуденка. Значи гледам обувките кларкс нали в саита им, в Амазон и тук в OLX и се чудя дали в нашия OLX  са читави. Намерих нови за по 35-36лв. А в Амазон са все по 28-34 лири. Та се зачудих дали тези тук са читави.  newsm78

Мечева чакаме снимка да видим какво сътвори на главата на детето  Grinning. Аз няма да посмея да го пострижа сама. Преди години баща ми така ме помоли , викам абе ще те окепазя бе човек, той не, нямало кой да го гледа на село. Малий на ко го направих, миличкия стана му зле, ама не смееше нищо да ми каже, че той ме накара. От тогава не постригвам никой. Като малка съм хванала ножицата, но ясно е че ме бива с нея само за кроене на дрехите, за фризури категорично неее.

лек ден мамита   Hug . Тук в София е ужасно гадно времето та ще си седим в къщи

# 683
  • Мнения: 3 846
Честит 1-ви рожден ден на принцеска Ева!
Да бъде здрава, усмихната, щастлива и палава за радост на мама и тати!
Весел празник на цялото семейство

# 684
  • Мнения: 275
Здравейте,
Много благодаря за прекрасните пожелания за моето малко момиченце!
Най-важното е да сме здрави!
 newsm59 newsm38 nbirthday  party023 Tada Tada Tada Tada Tada
Честит празник на всички прекрасни дечица! Нека бъдат живи и здрави и щастливи!
Нямам много време да чета, но в обши линии ви чета!
Моето дете почти мина на човешка храна след като отказва всичко пюрирано Simple Smile ! Бяхме на антибиотик и след това загуби апетит и аз минах на това, което и харесва само захар и сол не й давам  - понякога хималайска сол, но по едно зрънце в цяла тенджерка... Та ще пробваме и кухня, мисля Хер бебе или Ян Бибиян - някоя мама има ли впечатления!
За триколка - нашите й купиха ей такава -
http://www.amazon.co.uk/Little-Tikes-4-in-1-Trike-Purple/dp/B006 … ords=Little+tikes

За нощното хранене - хранете ги тези деца! не виждам нищо лошо - мене лично, както и брат ми, са ни хранили през нощта до 5год. с кисело мляко - след втората година е оставяла млякото до главата в шише и аз съм си го пила когато съм имала нужда... И сме били здрави, аз през целия ми живот съм пила точно 3 пъти антибиотик.... Единият път беше докато съм бременна...

Момичета, аз да питам има ли майка изваждала задграничен паспорт на малчовците? Ние юни сме на сватба в Гърция и ще взимаме дребуса...

За прясното мляко - аз мисля скоро да въвеждам, както и белтък - все пак Великден идва и ще трябва да прихапваме я козуначе, я яйце Simple Smile
Желая ви прекрасен ден! Simple Smile

# 685
  • Англия
  • Мнения: 1 015
Аз съм вадила паспорт, трябва да присъстват и двамата родители или с пълномощно от липсващия, акта за раждане, снимка се прави на място, първият паспорт е много евтин, мисля, че беше 10 лева.

# 686
  • Мнения: 1 416
В чест на Дучето и Принцесд, които ме научиха как да качвам снимки е първата ми публикация на нашата торта   bouquet

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 19:54 от Freyda

# 687
  • Мнения: 591
хехеее, Фрейда,  smile3501

Страхотна е била тортата! Благодаря, че я сподели  Blush

# 688
  • NE
  • Мнения: 11 001
Фрейда Супер е станала тортата.  Hug

# 689
  • Мнения: 2 431
Здравейте и честит рожден ден на малката Ева на мама Фрауст! Нека да е здрава, красива и винаги радост за мама и татко!  Heart Eyes
Чакайте да ви покажа на какви статийки попаднах, едната е сладка, а другата ми се видя много полезна.
http://alia.tropot.net/2015/02/05/all-that-love/
http://www.retropcmania.com/2015/01/water-and-life.html

Общи условия

Активация на акаунт