"Бързо времето минава, Февруарче на годинка става!" 10-та тема

  • 27 972
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 846
Sahasrara, статията за водата е направо труд за докторска теза Peace поздравления за изследването и положения труд, благодаря че го сподели. А първото е .... страхотно мило Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 2 431
Bizi, и аз това си помислих за водата, отне ми толкова време да го прочета и осмисля, не си представям колко труд е отнело на хората да го проучат и систематизират. Simple Smile Радвам се, че и ти го намираш за полезно. Simple Smile

# 692
  • Мнения: 599
Здравейте, здравейте мами!
Пристигам на отчета.
Първо, ЧРД на Ева! Да расте здрава и щастлива, заобиколена от много любов!  Hug
НинЖата днес беше много непослушен. Направо ми идеше да му откъсна ушите!
Ето го Димитко в целия му френско-католически-монашески-блясък  Whistling  hahaha
Днес и аз съм на тема обувки. Обикалях 3 часа по магазините, да му купя нови обувки, щото Кларксовете вече са ни малки. И... няма. Всички, които намерих като за неговото краче са с твърда подметка, като за проходили вече деца. А оказва се, че ние сме си с голямо краче. И друго, в различните магазини, попаднах на 4 размера обувки, за стелка 12,5см.  Shocked Та, излиза, че 12,5см дължина отговаря едновременно на 18,19,20 и 21 номер. Едновременно!  Shocked  Thinking Нещо не е както трябва  newsm78 Накрая грабнах едни платненки за 11лв, коет всъщност беше единствената обувка с мека подметка, номер 18. Идеални са му на размер. Като за у дома стават. За пред хората ще търсим нещо по-сносно Grinning
Гери, аз Кларкс взех от Продавалника преди време. Мисля че около 35лв бяха. Много хубави. Чисто нови бяха. Сега пак гледах, ама все на малки номера попадам, чисто нови. От качеството на тези, които купих нищо лошо не мога да кажа. Адски доволна останах. Малкото си крачеше много добре с тях, пристигнаха и в оригиналната си кутия с англ. етикети и всичко. Та, относно произхода поне, не съм имала съмнения. Но вече са ни малки, та от тук дойде и днешната ми дилема...
Утре пак хуквам по магазините да диря детски чепици, по-голям номер, за прохождащо дете. Иначе имаме буйки на Колев, ама малкото неще и да ги види.  newsm78 Не знам що тъй...
Това за сега от мен. Лека ви нощ  Hug

# 693
  • Мнения: 3 846
А дано Peace раничко ама а, дано
Димитко ще го изхрускам, сладур Heart Eyes

# 694
  • Varna
  • Мнения: 356
Ируканджи, със сигурност в предишния си живот си била коафьорка най-малко в английския двор. Браво! Димитко си изглежда идеално според мен. Аз- тц няма и да опитвам, даже до ножицата няма да се доближавам. Имам спомен от детството как дълго време ходех с един бретон, ама толкова накриво ми го беше направила мама, че направо по диагонал на челото ми стоеше  Joy Joy Joy Joy Мани, мани, не искам Бобо да има спомени как изглежда зле подстритан на годинката си -хахахаха.
Аз докато се включа за млякото, ама нали все пак да споделя- и ние сме на Ганчев и вече втора кутия унищожаваме, а Фризолака си го дояждаме като млечна попара, че мляко няма да хвърля- в попарата го яде, а с бибата не иска да го близне, и така скочихме на Ганчев.
Freyda, тортата е страхотна, а и на вкус със сигурност си я е бивало. Аз си взех руло от Катерина, ммммм... много вкусно. Ние с теб нещо да не сме комшийки?
Толкова засега. Лека и спокойна нощ!

# 695
  • Мнения: 2 141
Здравейте момичета Hug
"15нови отговора"  Shocked кога ще ви четааааа... не знам Laughing
Моля ви, утре по-леко, че в неделя да пусна новата тема Joy

Сега, да дам отчет.
Бяхме днес на консултация, но не дадох да ни боцкат, че утре нали ще ни разголват, та... вторник ще пуснем изследванията и ще ни боцнат краченцето ooooh!
Сега мерките.... дръжте се да не паднете  Joy
10,400 /с дрехите/ и ......... ииии........82,5см  hahaha
Мамоооооооо след 5 години ще се качвам на стол за да му слагам шапката hahaha
Качил е 400гр /уж... сега в нас го изтеглих по без нищо 10,200 - демек 200гр памперси, бодита, чорапогащници, анцунг и блуза/ и 2,5см Whistling
Казах й за дето си криви крачетата, показах й как ходи и ми каза да правя масаж на стъпалцата от вътре на вън /за нашия "проблем"/ и каза, че с това ще се оправи, нооооо аз мисля да си го закарам на ортопед все пак Naughty
Рапорт даден Joy

Момичета, ставам да си доошетам и да гладя дрехите за утре, че... сутринта няма да имам време.
Ще ходя да ме разкрасяват сутринта newsm03

Лека нощ от нас и ... до неделя Hug  bouquet

# 696
  • NE
  • Мнения: 10 999
Къти Голям юнак Мони. На дължина сте за ЯмболГаз. Peace
Весел празник утре.
Икуранджи Много сладък Димитко. Heart Eyes Добре му седи бретона.
Тортата готова, утре я довършвам. Закачам си украсата и съм готова. Ние няма да правим нищо специално защото има ужасно много болни от грип пък и както не съм спала като бял човек от месец да не кажа година ще избия населението. Joy
Уф днес педито каза че няма скоро да прави ДК зареди епидемията. То миналата година се родихме баш в грипната епидемия. Влизах на ЖК като патрон, а другите ги пращаха да си ходят. hahaha Ваксина ще бием сигурно чак март защото педи иска 1 г. от първите двойни ваксини. А как ще нося урина мин е тъмна индия. Нашият пишка на игра само да надзърна в пампата. ooooh!

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 22:53 от Flower Fairy

# 697
  • Мнения: 2 141
Флауърче, ама що за ЯмболГаз не разбрах само Laughing Heart Eyes

# 698
  • NE
  • Мнения: 10 999
Къти То дълга история. Имам приятел, който е играл за Ямболгаз. Оттам Ямбол ми е спешъл. И нали е баскетболен отбор ще му е добър старт на Мони ако рече да е спортист. Поне на височина ще има сантиментрите.

# 699
  • София
  • Мнения: 2 130
охх флауърче и аз съм като теб  ooooh!, иде ми да отрепа някой. Онзи ден как съм се карала и излезнах и съм карала 3 часа колата , обиколих София доде ми помина. Уж пия шуслерови соли за нервите , ама май не действат много  Sad. Но се опитвам да броя до 10, че иначе може да отрепа и аз някой (този някой ще е най вероятно баща му нали ) . Днес дребния какво чудо направи тук. Нали е луд по домакинските ми неща, а сега за капак е подхванал и подправките и едно вадене и слагане в единия в другия шкаф, чудо. По едно време беше наизвадил тенджери, черпаци, мяташе подправки, аз го прескачам , че се мъча да му направя нещо за ядене и по едно време викам ще му дам да чопли там едно мюсли блокче, че да миряса, а той хапна една хапка и като почна да го троши и да маже по пода. Тотален хаус. Чудех се кое да почна или довърша по напред. Накрая яде банан с авокадо, щото разбира се не успях да му направя гриса , а той почна да реве че е гладен.

Къти екстра си върви Мони, да е жив и здрав да расте все така.

Мечева абе много си е готин Митето. И евала от мен, като ги знам какви са диваци, направо екстра си си го офъкала. Линията ти каква е права  Simple Smile.
Ние сме си още плешивци, та поне от това се отървахме за сега.

Аз ще поработя малко сега, че съм много назад с нещата
Лека  и спокойна нощ на всички и от все сърце ви пожелавам да поспите колкото се може повече.

# 700
  • Мнения: 642
62 нови съобщения, докато изчета - малиииииииии  Joy

Честит рожден ден на Ева, да расте здрава и щастлива и да радва мама и татко  Heart Eyes[/size]

Благодаря за хубавите пожелания   bouquet

Аз си изкарах чудно на ГС. Без нерви, всичко мина учудващо гладко, даже и свеки се държа много възпитано. Малката геройски издържа три часа народ и снимки.Да не ви оттегчавам:
Скрит текст:
Това мойто дете колко много се радва на други деца, особено на батковци, май трябваше на татко й да му подаря една пушка от сега  hahaha
Хапна си пица нашта, курдисана на цело на масата. Ще ви покажа снимки, като имаме. Тортата беше чудна, украсата - прекрасна. Аз успях да се разкрася и даже издържах и аз геройски три часа на токчета, с бебе на ръце, което трябва да се отбележе за протокола. Подаръци получи главно дрешки - много готини. Бижута от сваровски даже, молп ви се  Joy и страхотна рокля от кума и кумата - мини Раксевски - хората до Солун се бяха вдигнали за подаръци, много са ни яки кумовете Simple Smile а другите гости ни дадоха парички, които покриха сметката в заведението и ще може да й поръчам дрешки и разни други работи - стъпенка за банята, столче за ваната и т.н. А и й подариха едно бебе кукла и цяяяял ден го размята и го гушка и го приспива, голям смях.

Ана благодаря за информацията, много ми беше полезна. Аз главно от мотъркер купувах, теско и асда нещо не ми допаднаха, сега и джон ще го пробвам.

Ируканджи Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy аз нали, не знам какво е да подстригваш бебе, щото свеки й клъцна бритона без да ме пита  #Cussing out ама дано Димитко не ги види тия снимки като порасне  Joy

Къти Да ви е жив и здрав Мони. То генът си е ген.

Тук и наше село такова понятие като ДК нема. Аз още не съм я претеглила, ама след болестта и избиващия кътник, не знам дали изобщо е качила на кг. За см не знам дали я меря правилно, ама още не може да седи сама стабилно на крачета, за да я измеря изправена.
Ваксината, шаманът каза да почакаме малко, че нали се роди по-ранко, та ще е през март. Трябва и нова БЦЖ да й сложим, че белег - йок.

КМ - пие всяка вечер с кашата. Щото мляко под друга форма освен цица не приема. А лактозата е млечната захар, която се съдържа във всички млечни продукти - и в АМ и в кърмата. Така че не на мен това не ми стана ясно.

А нашите стъпалца май са криви, щото никви обувки не мога да обуя  newsm78 или може би защото още не е проходила. А да ви питам, то меренето на крачето - ОК, ама ако й ги нахлузя в магазина директно какво да гледам? В смисъл колко място да има?

Хубава вечер и спокойни бебоци

# 701
  • Мнения: 591
Честит рожден ден на Вили ! Нека е много здрав, пъргав, палав и усмихнат! Честит празник, Феичке! Heart Eyes Hug  bouquet

# 702
  • Мнения: 2 141
Систър, чак сега видях Митенце колко е сладък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes добре си се справила. Аз Мончо дирекшън с машинката го минавам. Само чакам да мине кръщенето и ще има пак 1ви номер Wink

Оффф Флауърче, нали вече съм блонди, ще ми простиш hahaha ми де да знам аз, че ЯмболГаз е баскетболен тим Joy Hug

Хайде момичета, махан се вече, че утре ще е дъъъълъг и прекрасен ден. Надявам се времето малко да се смили над мойто дЯти и гостите да не ме ядосват Laughing
До скоро  bouquet

# 703
  • Мнения: 3 846
Честит 1-ви рожден ден на Вили и честит празник на мама Фея и техния тати!
Нека да е здрав, щастлив и палав, нека топли сърцата ви и усмихва лицата ви
Весел празник!

Копче, браво, много хубаво звучиш, вярвам, че добре сте се позабавлявали.
Ний пък се наспахме, Ируканджито като  рече в 18:30 лека нощ, дремнахме малко след туй и сега си играем, та поне да си ви дочета Hug

# 704
  • NE
  • Мнения: 10 999
Дуче, Бизи Благодаря за милите пожелания.
Дойде ред и аз да почерпя за здравето на Вили.

Общи условия

Активация на акаунт