Звездни компромати -229 част

  • 54 350
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 7 849
Аз рядко пиша, но ви чета с голямо удоволствие!   bouquet Благодаря на Джой.

Скрит текст:
Hug С коментаритае за Мара ми направихте деня. На някои постове се смях от сърце. По - късно ще гледам в Нова плей и хубав ви ден клюкарки!

# 17
# 18
  • Мнения: 660
  bouquet   bouquet   bouquet


Много странна и несполучлива снимка. Не излъчва това, което са искали да излъчва.  Simple Smile А, също така Дженифър ми напомня на онова момиче, което беше в Ку Ку Бенд..Цветелина Грахич се казваше май.  Simple Smile

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ей, големи сте злобарки значи  Mr. Green Не го оставихте Мичито на мира. Тя е толкова щастлива, умна, красива и най-вече себична, пък вие се смляхте да й се подигравате.
Като прочетох, че щяла да се вижда с дизайнера на любимата марка, изтръпнах. Направо си представям Мара как се среща с Карл Лагерфелд, облечена от-до с неговите тоалети, а той я поглежда изпод черните си очила, кожата му се сбръчква като на мопс, след което замахва с кокалестата си, облечена с черна, сатенена ръкавица ръка и я стоварва върху обилно намацаните с гланц /също на Шанел/ джуки на Марчето............като в последствие се оттегля за едномесечна терапия в някой френски вариант на Карлуково, за да лекува потреса си от преживяното с нашта сънародничка.

# 20
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
  bouquet   bouquet   bouquet


Много странна и несполучлива снимка. Не излъчва това, което са искали да излъчва.  Simple Smile А, също така Дженифър ми напомня на онова момиче, което беше в Ку Ку Бенд..Цветелина Грахич се казваше май.  Simple Smile
Ако знаеш от колко време се опитвам да се сетя на кого ми прилича... Съща Грахич.

# 21
  • Мнения: 3 331
Много ми е грозна Дженифър Лоърънс. А Лима е много красива Flutter

# 22
  • Мнения: 14 512
Много си е добре Марчето. Каквото и да прави и струва все ги жени за себе си. Хрисито толкова певачки е оправил, ама тази му върза синджира.
Коя от другите фолкаджийки успяват все да завъртят по някой с пари? Анелия даже гадже не може да си хване...Мара я бива, хитруша си е.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 818
Пълна енигма е за мен как Мария успява да ги задържа тези мъже. Тъпа, посредствена, на мен и хубава не ми е, но айде, това е въпрос на вкус. Вуду магии ли прави newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 641
Ех, успяхте да ме развълнувате заради сватбата на годината.

Яката на Мария не е ли същата, с която беше наметната при кумуването им на Гущеров-старши, но тогава беше върху раменете й?

Крайно време е вече някой да засенчи и свали от "пиедестала" онази друга сватба на годината - Николетината  Mr. Green

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 40 980
Явно поназнайва туй-онуй,а  Mr. Green Ще да е мьосница в креватните сцени,да знаете...иначе надали някой ще я гледа така влюбено и ще отваря портфейла Crazy То иначе пълно кифли кат нея...

Джой,  bouquet

# 26
  • Мнения: 9 578
Мария как намира време за сватбата и да обикаля по предавания?Представям си другата седмица как ще разказва надълго и нашироко и за църковния ритуал ooooh! 3,4 години ни занимават с Тоцините сватби,сега тази година ще е с на Марчето Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 028
"...много си приличали като двойка с Гущерови старши, защото и четиримата били много себични в истинския смисъл на думата..."
 
Да питам за тези, които са гледали невероятното интеРрвю, тя наистина ли е казала това  newsm78
Да се запише на уроци по български език тази Мара, когато не знаеш какво означава дадена дума, просто не я употребяваш. Брей, много се смях и в същото време ме хвана срам от нея  ooooh!

# 28
  • Мнения: X
Пълна енигма е за мен как Мария успява да ги задържа тези мъже.

Със себичност!!!
Кой друг е толкова себичен? А и краставите магарета, себичните, простете, се надушват.
Ако не друго, то поне себичност лъха от Марето.

# 29
  • Мнения: 1 793
Какво се има предвид със себични? Мислех, че себичен е егоист.

Меган Фокс в много изрязан бански  Бла

Джен Анистън

Марая и Елън ДеДженерис  Марая Кери

Общи условия

Активация на акаунт