Благоевград- тема 36

  • 159 870
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 256
Да не би да е "Езерец"? Че за "Еверест" и аз не съм чула да има.

# 691
  • Мнения: 197
 Здравейте!
Дали някой може да помогне с информация? С новородено у дома съм, а голямата ми дъщеря трябва да отиде на преглед при д-р Темелкова в поликлиниката. Сега в сряда, четвъртък и петък кабинетът не е работол, а на оставения номер никой не вдига. Дали някой не знае работното ѝ време по принцип? За понеделник отсега трябва да ангажирам роднина да дойде от друг град, за да отведе дъщеря ми на преглед.

# 692
  • Мнения: 2 799
0889 901354, 073 830 921 - стационарния ще го вдигне поне сестрата,ако е в кабинета. Обикновено е сутрин /мисля от 9.00/ и е поне до 14ч.

# 693
  • Мнения: 197
0889 901354, 073 830 921 - стационарния ще го вдигне поне сестрата,ако е в кабинета. Обикновено е сутрин /мисля от 9.00/ и е поне до 14ч.
Благодаря ви много!
Баща ми днес пътува насам. Ще отидат сутринта рано с голямата ми дъщеря. Дано кабинетът работи и всичко да е наред.

# 694
  • Мнения: 499
Магазин за конци и прежди? Сещам се единствено за едно магазинче на Младежкия дом. На друго място, къде?

# 695
  • Мнения: 2 111
Има един за конци и копчета в една пресечка на главната улица, точно срещу пицата на парче. Прежди обаче не знам дали продават.
За прежда, конци и разни ширити се сещам и един, който е в уличката на книжарница "Дъга", която тръгва от въртележката с кончетата пред пицария "Наполи".

# 696
  • Мнения: 6 833
И аз от този, който казва Кафе с канела съм взимала, то е като павильон по-скоро.
Прежди продават също и при търговията, където е детския магазин Бамбино, на спирката пак има павильонче за прежди.

# 697
  • Мнения: 2 799
По уличката от читалището/операта/ покрай банята, по посока джамията, след магазина за битова химия от ляво.

# 698
  • MJF
  • Мнения: 8 591
anitsa, този магазин пише че временно не работи. Последно лично проверен изминалата събота. Полупразен е.

# 699
  • Мнения: 2 799
Нямах идея, той всъщност е под една шапка с този на младежкия. Не се сещам за друг, тези са ми в "махалата".  Laughing

# 700
  • Мнения: 33
Здравейте.
Предлагам квартира в близост до ЮЗУ.
Двустаен  апартамент.
За повече информация тел: 0888545475

# 701
  • Мнения: 76
Тази неделя е Благовещение и искаме да водим дъщеря ни да й пробием ушите и да й сложим обици. Моля за препоръки за места, където пробиват добре детски уши и слагат от така наречените "обици от медицинска стомана," които се носят преди истинските.

# 702
  • Мнения: 6 833
Тази неделя е Благовещение и искаме да водим дъщеря ни да й пробием ушите и да й сложим обици. Моля за препоръки за места, където пробиват добре детски уши и слагат от така наречените "обици от медицинска стомана," които се носят преди истинските.

На гърба на банята и хотел “Монте Кристо” има салон, жената е много мила и внимателна, Камелия се казва.

# 703
  • Мнения: 76
Тази неделя е Благовещение и искаме да водим дъщеря ни да й пробием ушите и да й сложим обици. Моля за препоръки за места, където пробиват добре детски уши и слагат от така наречените "обици от медицинска стомана," които се носят преди истинските.

На гърба на банята и хотел “Монте Кристо” има салон, жената е много мила и внимателна, Камелия се казва.
Много благодаря!

# 704
  • Мнения: 2 111
Някой може ли да ми каже от лабораторията на "Рубидент" дали имат опция за онлайн проверка на резултатите? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт