Филм на 2014-та- гласуване

  • 6 438
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Гласувах.

# 16
  • Мнения: 9 253
Тук ми е трудно гласуването.Поне за три филма се колебая.
 Blush

# 17
  • Мнения: 3 096
Гласувах за Locke. Другите два филма на 2014-та за мен са Whiplash и The Grand Budapest Hotel. Най-очакваният беше Gone Girl заради едноименния роман. Не него присъждам личната си Филмова награда за адаптиран сценарий.

Последна редакция: сб, 17 яну 2015, 21:33 от Songes

# 18
  • София
  • Мнения: 2 704
Изгледах по-голяма част от номинираните:
Boyhood- много ми хареса, не е за всеки, нетипичен филм, но е показан един живот, може би за някой скучен, но пък за сметка на това реален.
Deux jours, une nuit- въпреки че няма нищо общо с Boyhood и за него мога да кажа същото, отново реално представени житейски ситуации, лишен от холивудската бляскавост и ефекти.
Fury- като цяло ми хареса, но малко прекалиха, особенно в последната битка, можеше малко по реално да го измислят.
Gone Girl- много добър трилър, Роузмън Пайк страшно много ми хареса.
Interstellar- от този съм разочарована, прекалено комерсиален за мен.
The Grand Budapest Hotel- прекрасни картинки и музика, много ми хареса
The Imitation Game- за сега, май това ми е фаворита, историята много ме впечатли.

Остава ми да изгледам:
Locke- предстой да го гледам, без сериозни очаквания
The Hobbit: The Battle of the Five Armies- със сигурност ще ми хареса, но едва ли ще е нещо което ще ме изненада, пък и за мен Властелина е по- добрия вариант.
Whiplash- мисля довечера да го гледам, очаквам да ми хареса
Yves Saint Laurent- много искам да го гледам, но изпитвам сериозни затруднения с намирането.

За сега ще се въздържа от гласуване, ще се опитам да изгледам всичко и ще преценя тогава.


Последна редакция: нд, 18 яну 2015, 12:31 от koikoii

# 19
  • Мнения: 2 843
На мен много по-интересни са ми "Ида" и "Левиатан"; чуждестранните претенденти за Оскар, които са по-далече от комерса. Но ги няма в анкетата.

# 20
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
"Ида" е неоткриваема по торентите. За "Левиатан" имаше един глас.

# 21
  • Мнения: 2 843
Напълно откриваема е "Ида". Simple Smile

# 22
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За мен например не е (не мога да си позволя да тегля от големите международни тракери). Чакам другарче да ми я пусне.

# 23
  • Другата България
  • Мнения: 37 724
Още един глас за "Интерстелар".

# 24
  • Мнения: 108
Мерси за темата!   bouquet

Гледах, каквото гледах, но за мен филма на годината си остава Интерстелар. Просто нищо друго не успя да ме впечатли и развълнува толкова. И така.  Mr. Green

Къде мога да го намеря този филм? В Замундата е бил пуснат, но са го премахнали - не знам защо!?
Моля ви дайте линк Hug

# 25
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Няма го никъде с хубаво качество. Този филм трябва да се гледа в BR или HD. Изчакай си го търпеливо.

# 26
  • Мнения: 94
Още не съм изгледала всичко. И аз се колебая за три филма!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Мерси за темата! ...

Гледах, каквото гледах, но за мен филма на годината си остава Интерстелар. Просто нищо друго не успя да ме впечатли и развълнува толкова. И така.  Mr. Green

+1

Гласувах.

А къде е филмът "Люси"?

# 28
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882

При малините.  Grinning

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 349
Люси май и ще победи при малинките  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт