Филм на 2014-та- гласуване

  • 6 441
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз обичам "Хобита" както и целия франчайз, но не бих го номинирала или гласувала за Филм на годината  Laughing

Обаче има огромна фенска база, за която излезе ли през дадената година нещо по Толкин, режисирано от Питър Джаксън, всичко останало губи смисъл  Wink

# 46
  • Мнения: 1 243
Аз явно не се изразявам ясно. Simple Smile По никакъв начин не твърдя, че имам някакво ниско мнение за Джилиан Флин или книгите й. Не бих и могла, понеже не съм чела нищичко от нея. (Сравнението с Чък Паланюк беше, разбира се, само заради връзката с "Боен куб".) Просто казвам, че не харесвам темите и настроението в Gone Girl, както и че категорично не споделям тезите, които подозирам (без да съм сигурна), че стоят зад тях. И всичко това дори на фона на абсолютната наслада от мрачността, която носи музиката на Трент Резнър в същия този филм.

И не, не бих гласувала за филм, който показва нещо отвратително, ако ще да е най-покъртителното нещо, което съм гледала (за пример - "A Serbian Film"). Разбирам добре принципите на "изработка" на всички продукти на концептуалното изкуство и все пак... Wink
 

# 47
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
scaramouche, добре си се изразяваш, моята реплика за книгите на Флин не беше към теб, а към мнението на mama evgenia, че книгата Gone Girl не струвала.

Разбирам гледната ти точка, просто аз веднага се сещам за разни военни шедьоври от едно време, които макар и показвайки брутални неща биха заслужили едно отличие за Филм на годината. Та в този ред на мисли, дори човек да се е отвратил от порцелановата психопатия на Розамунд Пайк пак може да си гласува спокойно за филма.

# 48
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абсолютно. Обаче гледай как Хобита се катери нагоре. Да се чуди човек.  ooooh!
Поне пет номинационни гласа от все още негледали го имаше. И аз не разбирам.

Гледайки непонятното за мен развитие на анкетата, започвам да се чудя дали да не ударя рамо на Уес Thinking.

# 49
  • Мнения: 6 496
Имам още 2-3 филма да изгледам за да реша( Хобит-няма до опитвам дори). За сега фаворити са ми Locke, The Grand Budapest Hotel и Boyhood. Безкрайно различни като сюжет, но с прекрасно актьорско присъствие и най-вече интересно заснети. Та до края на анкета ще видя кой ще владее мислите ми и ще го отразя в анкетата.

# 50
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Абсолютно. Обаче гледай как Хобита се катери нагоре. Да се чуди човек.  ooooh!
Поне пет номинационни гласа от все още негледали го имаше. И аз не разбирам.

А, това пък изобщо не се и опитвам да го разбера. doh

# 51
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Абсолютно. Обаче гледай как Хобита се катери нагоре. Да се чуди човек.  ooooh!
Поне пет номинационни гласа от все още негледали го имаше. И аз не разбирам.

А, това пък изобщо не се и опитвам да го разбера. doh


Чиста фенщина бе, девойки  Laughing
И докато вий се чудите, Хобита вече води  Joy

# 52
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И докато вий се чудите, Хобита вече води  Joy

Остави се, лошо ми е.  Tired

# 53
  • Мнения: 216
Отиде коня у ряката, хай чиститу!

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз и от двата лидера съм стресирана, но не може всяка година да получаваме най-добрата оферта Laughing.

# 55
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ааа, Джой, ако ще сравняваш Интерстелар с Хобита, ще се караме  Wink

# 56
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не мога да сравня, понеже не съм гледала "Хобит"- кой знае, можеше и да ми хареса Laughing. А на някои видно е харесал и още преди да са го видели Mr. Green.

# 57
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Може да са се доверили на потребителките със сходни вкусове. Нали така някои разбират кои филми си струват и кои не. Laughing

# 58
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мне, Хобита си е отделна вселена. И най-вече е последна част от епоса.

Ако направят пълнометражен филм Game of Thrones ще видим същия ефект.  Laughing

Ако сте гледали репортажи от ComiCon се сещате за какво говоря.

# 59
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Хобит е ефекти, гледки, приказка. Simple Smile Няма как да не е номиниран. Мисля обаче, че на такива поредици трябва цялостно да се гледа, 3те части да се броят за един филм. Затова края на годината ще номинирам Игрите на глада например, ако Катнис не ме издразни. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт