Бъдещи мами през януари V :)

  • 14 468
  • 265
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 777
Цитат на: asa
Аз нещо съм изкукала. Защо не ме поправяте? Вижте, какви неща пиша: първо тримесечие на януари, имам в предвид първата половина на януари.


Ами то всички сме така...изкукали Grinning
Защото да те поправяме....ние разбираме за какво говориш Grinning
Ку-ку -та сме си отвсякъде

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 728
Здравейте,милички!
Добре дошла на Криси!
Аз малко да се отчета: днес ходихме на консултация-бебчо е пораснал и вече е около 1,5кг.А мама е качила малко повече от 11. Но си е срамежливо и не ще да покаже какво има между крачетата-ще чакаме до януари да видим!
Пък и по статистиката на Аса няма как да предположа какво ще е -нали сме на средата!

# 242
  • Мнения: 7 837
Момичета, никак не ми се иска да ви напускам, обаче цял ден съм с болки и леко кървене и току що се разбрах с лекарката ми, че ще ме хоспитализират по-рано от планираното. Надявам се всичко да е наред и да ме пуснат в края на седмицата Sad

Поздрави на всички! И не изкуквайте съвсем Simple Smile[/img]

# 243
  • София
  • Мнения: 1 402
Asa - Slunce e prava - totalno sme izkukali shtom se razbirame edna druga kakvo iskame da si kajem .... izobshto ne sam zabelyazala che si pisala parvo trimesechie ..no pak savsem spokoino te razbrah.

Fun - vsichko zvuchi mnogo dobre i za teb i za bebo ot kam kg Simple Smile
spraviash se otlichno.

# 244
  • Мнения: 3 777
Цитат на: Casey
Момичета, никак не ми се иска да ви напускам, обаче цял ден съм с болки и леко кървене и току що се разбрах с лекарката ми, че ще ме хоспитализират по-рано от планираното. Надявам се всичко да е наред и да ме пуснат в края на седмицата Sad

Поздрави на всички! И не изкуквайте съвсем Simple Smile[/img]


Мила с теб сме и те чакаме да се върнеш при нас.
Лек престой в болницата Grinning

# 245
  • София
  • Мнения: 1 402
Цитат на: Casey
Момичета, никак не ми се иска да ви напускам, обаче цял ден съм с болки и леко кървене и току що се разбрах с лекарката ми, че ще ме хоспитализират по-рано от планираното. Надявам се всичко да е наред и да ме пуснат в края на седмицата Sad

Поздрави на всички! И не изкуквайте съвсем Simple Smile[/img]


Casey stiskam paltzi vsichko da e nared, vzemi si interesno chetivo za bolnitzata, mnogo pozitivni misli i usmivki  Simple Smile
Chakame te da se varnesh sveja i v otlichno zdravoslovno sastoyanie.

# 246
  • Мнения: 7 837
Благодаря ви!!!
Инструктирала съм мъжо да влиза и да чете какво се случва при вас и да ме информира.
Чао момичета Simple Smile

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 728
Каси,бързо да се оправяш, че ще ни липсваш тук!
Гале,и аз се радвам за килограмите,ама имам и проблеми-хемоглобина пак паднал на 100,кръвното едвам го хвана докторката(80/40),и контракциите на често,та ми изписа магнерич(или нещо такова),е не лказа да лежа-ма то с малкия и да искам няма как да стане!

# 248
  • София
  • Мнения: 3 695
Casey, стискам палци всичко да е наред и скоро да се върнеш сред нас.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 402
Цитат на: Fun

Гале,и аз се радвам за килограмите,ама имам и проблеми-хемоглобина пак паднал на 100,кръвното едвам го хвана докторката(80/40),и контракциите на често,та ми изписа магнерич(или нещо такова),е не лказа да лежа-ма то с малкия и да искам няма как да стане!


Oh milata, vchera si  misleh tochno za teb - ot edna strana malkia iska vnimanie za sebe si, ot druga tryabva da vnimavash s tezi kontraktzii .... hich ne ti e lesno.
A malkia razbira li kakvo go ochakva - che shte stava batko?

# 250
  • Мнения: 121
Casey,

дано всичко е наред е при теб! Важното е да си спокойна и весела, а ние ще се погрижим да си говорим весели неща във форума, че мъжът ти да ти ги препредава после.
  Hands Thumbsup

# 251
  • София
  • Мнения: 3 695
Fun, взимай по-сериозни мерки. Какво е това кръвно, та ти ще припаднеш на улицата. А и твоята лекарка желязо не ти ли изписва за хемоглобина?

# 252
  • Мнения: 121
[Krisi predpolojih che si ti, no ne biah sigurna. Podaratzite biaha taka ochakvani i priatni, no pak lektziata beshe samo 3 minutna zashtoto lektorkata sa ia prieli v patologichno otdelenie - ima problemi ..... i ni kaza samo 2 prikazki i se varna da leji. Nie /Desy, Irina, Mitana, Mаgi i az/ hodihme da piem kafe sled tova. Shte ti pusna sms za TZUM, ochertava se da doidem i nie.
Hubav den ti jelaya
quote]

Дано при лекторката ни всичко да е наред. Като се видим мога да ви кажа на нас какво ни обяснява или поне това, което си спомням oops

# 253
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Fun
Дадоха ли ти нещо за хемоглобина. Моя е 103 и ми изписаха едни ампули за 15 дни, но не мога да разчета рецептата. След малко отивам до аптеката и утре мога да ти кажа името.
И моето кръввно е ниско, но това не е опасно. Проблема е, че по-често ще ни става лошо.
Опитай да ядеш шоколад и др. подобни да ти вдигнат кръвното.

# 254
  • Мнения: 121
Нещо все още не мога да се справям с тези цитати  Cry , ама скоро и това време ще дойде  Stuck Out Tongue

Аса, а ти определено си на прага да откриеш нещо изключително важно в областта на бебе-логията Laughing

И аз съм поредното даказателство за твоята теория.

Дерзай!

Общи условия

Активация на акаунт