Кюретаж и забременяване след това - тема 57

  • 32 096
  • 700
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Сега видях,коооолко познати имена(момичета),които имат бебенца,тоооолкова съм щастлива Pival толкова се радвам и за останалите Heart

# 16
  • Мнения: 2 603
Благодаря за темичката  bouquet Да е на късмет!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 858
Благодаря за новата темичка, хайде да е на късмет на всички и без много новозаписали се ако може  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7  взимайте че да попълним списъка с бременни Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 353
 newsm28 newsm75 newsm79
пълна си торбата и дано скоро всяка влезе в желания списък  Hug

# 19
  • Мнения: 70
Здравеите момичета,чак ме е страх да го кажа,но тази сутрин видях заветните  EFP EFP EFP ,не ми се гади и това ме притеснява,само гърдите ме болят и много често пишкам,кажете при вас кога започна гаденето и повръщането.Иначе на мен само два дни ми закъснява.

Последна редакция: нд, 18 яну 2015, 14:06 от Elito K

# 20
  • София
  • Мнения: 11 802
Ихааа Честито! До финал!

Гаденето започва към 7-8 гс много ти е рано за това!

# 21
  • Мнения: 70
Мерси Маце,чак ме е страх да се зарадвам,на 28 съм на преглед чак,дали да пусна един кръвен тест до тогава,как мислите?

# 22
  • Мнения: 6 833
Честито, Ели  Hug Лека и успешна Б!

# 23
  • София
  • Мнения: 11 802
Мерси Маце,чак ме е страх да се зарадвам,на 28 съм на преглед чак,дали да пусна един кръвен тест до тогава,как мислите?

Аз бих те съветвала утре на гладно да пуснеш : ЧХГ, прогестерон, ТСХ и ФТ4, ЧХГ да повториш след 48 часа. Ако ЧХГ е хубаво, прогестерона е висок, ТСХ ниско и ФТ4  в референтните можеш да се успокоиш!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 055
Ели  Hug успешна до финал.

# 25
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ели  Hug Слушай Мацето  Peace
Аз така и не разбрах какво е гадене.

# 26
  • Мнения: 70
ОК ще ви послушам момичета Hug,утре пускам кръвен и хормоните,моят доктор каза ако забременея веднага аспирин протект да взимам,вие как мислите да пия ли? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 11 802
Аз бих пила, т.е аз пих.Дай на мъничкото човече шанс с всичко!

# 28
  • Мнения: 781
Ели, честито! Лека и безпроблемнна бременност! Хайде повлече крак, дано се напълним с такива новини😊😊😊

# 29
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте    bouquet.
Ще се запиша в темичката, въпреки забраната на Рейни Crazy.
На 31 години съм, първа бременност. Бременността е спряла да се развива, няма сърдечна дейност и зародиш, отговарящ на седмиците.
До сега ходех в клиника Щерев на прегледи, предполагам, че там ще ми направят кюретажа или си мисля за Първа АГ (Тина Киркова). Бихте ли ме посъветвали? Малко ми е объркано Tired.
Елито - честити две чертички Peace.
Хубава неделна вечер  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт