Кюретаж и забременяване след това - тема 57

  • 32 095
  • 700
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 70
Благодаря Деси  Praynig,леко раждане на теб. Hug

# 46
  • Мнения: 331
На тези, които са се записали им пращам много прегръдки и сила  Hug и бързо възстановяване и съответно забременяване  Mr. Green

Аз да кажа, че днес ми дойде вторият Ц и то на 20-ти ден ...  ooooh! нямат нормализиране тея хормони и тва е!

# 47
  • Мнения: 306
На тези, които са се записали им пращам много прегръдки и сила  Hug и бързо възстановяване и съответно забременяване  Mr. Green

Аз да кажа, че днес ми дойде вторият Ц и то на 20-ти ден ...  ooooh! нямат нормализиране тея хормони и тва е!


Ановулаторен е, затова 20 дни. Нормално си е. Най-много още един и всичко ще си дойде на мястото. И в тия цикли има добра страна, с ановулаторни матката се възстановява по-бързо.

# 48
  • Мнения: 301
Благодаря за отговорите и топлото посрещане  Simple Smile Аз след първия цикъл ще пия противозачатъчни 2 месеца, тъй като без хапчета цикъла ми е 60 дни, а не ми се чака да си дойде от самосебе си, че много време ще мине.
Деси, леко раждане  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 331
Lucrezia_Borgia благодаря за куража  Heart Eyes

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Хоп и аз да се запиша в темичката.

Прегръдки за всички новозаписали се  Hug

Ели, тихичко честито. Пожелавам ти дъъъълго (към 8 месеца още) и спокойно бременеене.

# 51
  • София
  • Мнения: 548
И аз да се запиша в новата тема. Нааай - накрая в събота ми дойде първия Ц след аборта - минаха 41 дни и доста се бях попритеснила. На новозаписалите се момичета пожелавам скорошно възстановяване, кураж и следваща успешна до финал бременност  Hug
И стига толкова нови попълнения в темата!  Naughty

# 52
  • Мнения: 124
Здравейте,
Искам да попитам какво точно пише в експертизата, която трябва да взема тази седмица от болницата и сега да си пускам ли някакви изследвания или да изчакам първата менструация ?

# 53
  • София
  • Мнения: 148
Здравейте, и аз се записвам при вас. Миналата седмица се оказа, че бременността ми е "кухо яйце". Направиха ми кюртаж в четвъртък. Процедурата беше с вакум, но доколкото знам се използва и кюрета. Нямах възможност да разпитам моята АГ за подробности. В четвъртък се надявам да ми е излязла епикризата и хистологията и да мина през нея, защото искам да пусна и някакви изследвания.

happysmile - кюртажа ми направиха в Щерев. Всичко мина много бързо и безболезнено. Сумата която платих беше 340 лв по пътека, взимаха ми и кръв и урина за изследвания, които също влизат в тази цена.

Дано няма новозаписали се след мен.
Лек ден на всички.  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте и благодаря за милите думи.
И аз май клоня към Щерев, нямам и много време, де. Минах през личната, това, което каза, че може да направи, е да ми даде направление за преглед, от там гинекологът за хоспитализация. Обадих се в Първа АГ, казах на рецепционистката какъв е случая - час за преглед 29.01 Crazy.  По -рано нямало как.... Не знам как стават тия процедури  с направленията и честно казано не ми се занимава особено.
Ще видя следобяд какво мога да измисля.
Деси - леко раждане  bouquet.

# 55
  • Мнения: 781
Момичета, добре дошли! Много съжалявам, че се записвате и най-вече, че се налага да преминавате през този етап. Hug Hug Hug Сигурна съм, че в следващите месеци ще се похвалите с много хубави новини Heart Eyes
happysmile, и моят съвет е да не чакаш защото 29-ти е твърде далеч. За направлението също знам, че се дава от гинеколог, поне при мен беше така, но не се стигна до даване защото се изчистих сама.
Аз днес бях на преглед и ми казаха, че всички е ок с изследванията, единствено ми предписа аспирин протект заради хетерозиготната мутация А1298С. Обаче съм малко притеснена защото от други форуми /чужди/ четох и за В комплекс и мета фолиева киселина, та не знам какво да правя. Мога ли да направя накъде генетична консултация?

# 56
  • София
  • Мнения: 548
malachika, може да си направиш генетична консултация при д-р Кременски в Майчин дом. Аз нямах време да ходя до там и му изпратих изследванията си по мейла - отговори ми веднага на следващия ден.

# 57
  • Мнения: 332
Преди 3 дни направих спонтанен аборт и след това ми направиха абразио.. сега пия хапчета и след няколко дни съм на преглед. Вие колко време чакахте преди новите опити.

# 58
  • Мнения: 6 833
Happysmile, ако имат спешен кабинет може да отидеш направо там и да кажеш, че си с болки, до 29ти е много време да чакаш.

# 59
  • София
  • Мнения: 61
Veninka по принцип доктора трябва да ти каже кога да започнете нови опити.
При всеки е различно зависи дал се е възстановила лигавицата на матката.
От 3 до 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт