Кюретаж и забременяване след това - тема 57

  • 32 098
  • 700
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 70
Благодаря ви момичета,пожелавам  на всички които искат скоро да ги видят!  EFP Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 11 802
Happysmile, много съжлявам, моя кюретаж беше в Тина Киркова, аз се следя сега в Щерев, в Щерев знам че кюретажа е около 300 лева по ЗК, в Тина Киркова е по ЗК безплатно. За ТК ти трябва направление за хоспитализация от гинеколог. Ти си избираш! Да мине леко само!

# 32
  • Мнения: 70
Здравейте    bouquet.
Ще се запиша в темичката, въпреки забраната на Рейни Crazy.
На 31 години съм, първа бременност. Бременността е спряла да се развива, няма сърдечна дейност и зародиш, отговарящ на седмиците.
До сега ходех в клиника Щерев на прегледи, предполагам, че там ще ми направят кюретажа или си мисля за Първа АГ (Тина Киркова). Бихте ли ме посъветвали? Малко ми е объркано Tired.
Елито - честити две чертички Peace.
Хубава неделна вечер  bouquet.

  Съжалявам за това което преживяваш мила Hug,знам колко е тежко,имай вяра,ще се справиш,за Щерев знам,че правят и изследване  на  плода след кюретажа,но ако има някой по-запознат нека даде мнение. Hug

# 33
  • Мнения: 301
Здравейте, момичета! За съжаление и аз се записвам при вас. Моята бременност е спряла да се развива в 6-та седмица.
Искам да питам колко време след кюретажа е нормално да има зацапване. При мен минаха вече около 10 дни и все още имам.

# 34
  • Мнения: 1 353
shainis нормално е не се притеснявай  Hug ако за зацапване говорим, а не за течение Naughty

# 35
  • София
  • Мнения: 11 802
Ако е оскъдно зацапването до 2 седмици някъде продължава

# 36
  • София
  • Мнения: 61
Shainis съжалява, че се записваш при нас. Няма повод за притеснение, ако зацапването е оскъдно.

# 37
  • Мнения: 33
Здравейте. И аз се записвам, втора бременност. разбрахме че няма сърдечена дейност в 9 седмица. Имам момиченце на 5 годинки , което нетърпеливо чакаше сестричка ...Надяваме се при следващ опит всичко да е наред. newsm78

# 38
  • Мнения: 282
съжалявам за новозаписалите се Sad. Кураж момичета, това е просто лош период през който явно трябва да минем.

Стискам палци скоро пак да прескочим в отчетните теми   Hug

# 39
  • Мнения: 2 063
Здравейте, момичета! За съжаление и аз се записвам при вас. Моята бременност е спряла да се развива в 6-та седмица.
Искам да питам колко време след кюретажа е нормално да има зацапване. При мен минаха вече около 10 дни и все още имам.
Последния ми кюртаж кървене нямах реално (за разлика от предните) , но пък зацапвах 14 дни , тъкмо се канех вече да ходя на преглед и спря .Цикъла ми дойде точно на 30 ден .Мисля че не е притеснително , ако няма температура или болки!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 858
Елито К, много се радвам за теб,мила, тихичко честито и стискам палци. За повръщането не го мисли - малко по-късно започва, ама ако се разминеш и с него ще е още по-добре.  Hug

Добре дошли на новите момичета, съжалявам за това през което минавате, но вярвам че тук ще намерите както страхотна подкрепа, така и отговори на всички въпроси, които ви тормозят.....желая ви успех в най-скоро време  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 11 802
Оле какво стана, ааа забранявам повече нови записали се!

На тези които се записаха много кураж! Ще мине и това! Hug

Деси, хайде бе жена, няма ли да раждаш вече?

# 42
  • Мнения: 124
Успех на всички знам че както се казва и на нашата улица ще изгрее слънце поне аз вярвам в това и все пак не мисля да разчитам на случайността при следващо забременяване дай Боже Simple Smile   Praynig

# 43
  • Варна
  • Мнения: 858

Деси, хайде бе жена, няма ли да раждаш вече?


Амиии , чакам, вчера бях на преглед и съм с 3,5 см разкритие и абсолютно изгладена и скъсена шийка, бебата е на самия изход.....чакам да ме позаболи че да тръгвам .....  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 11 802
Ихааа, пускай кючек вкъщи завърти танци за да я разбуташ момата дя излиза! Леко раждане и ще чакам новини всеки момент!

Общи условия

Активация на акаунт