Шопинг консултации

  • 103 959
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
За Зара само да кажа на Сайта Си харесах един  модел  обувки в бледо розово.
Отивам В магазина  само в синьо ги има.
Питах консултант а и ми казаха,че изобщо в БГ не са го внасяли.
Така  че  питайте в магазина.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 740
И на мен ми се струва,че би могла да бъде полезна тази тема.

# 17
  • Мнения: 1 338
Честита тема, според мен също ще е полезна, може би е добре и тук в описанието да се уточни, че със снимков материал ще е по-възможно да се дадат по-конкретни отговори  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз последно като обикалях Зара в Парадайз и The Mall мисля, че не мернах гащеризони.
Благодаря, ще трябва да се разходя до Варненската Зара,
имаше гащеризони точно преди намаленията, ама пусто
за друго бях влетяла и не обърнах внимание.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 500
И според мен темата ще е полезна.  Peace Многократно ми се е случвало да се чудя от къде да си купя определени дрехи или обувки, които съм видяла на някого на улицата, но не ги откривам по магазините.

# 20
  • Мнения: X
И аз съм ЗА темата, според мен точно тук й е мястото, заради тематиката-пазаруване,търсене и т.н.

# 21
  • Мнения: 4 275
Да, но пък мацките с дрехите са точно в Красива мама  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 714
Благодаря за темата, absbouquet
Много полезна е.

# 23
  • Мнения: 11 016
ЗА темата Simple Smile

Останала съм с впечатление, че мацките с дрехите в КМ предпочитат да споделят на лични коя придобивка откъде е.

# 24
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Хайде и от мен едно "ЗА"!!!   Laughing

# 25
  • Мнения: 807
Благодаря за темата!  Hug
Точно миналата седмица търсих подобна тема, но не отрих и писах в друга, която не беше точно по въпроса ми  Grinning

# 26
  • Мнения: 14 337
Много полезна тема   bouquet

Да попитам - ще ходя на сватба през май и си търся обемна туту пола малко над коляното или малко под коляното. Като цвят все още нямам идея. Къде мога да намеря такова животно? И онлайн и офлайн ми е опция.
Еко такъв вид:

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 600
evil, преди малко бях в Зара и не видях гащеризони, но доста бързо го обиколих.

Алечка, виж в Мохито. Тук има доста такива поли намалени, но са плътно наблъскани с други поли и не съм ги гледала точно колко са обемни, но ми се струва, че не чак толкова.

# 28
  • Мнения: 14 337
missNoir, благодаря! Не мисля, че в нашия град има такъв магазин, но съм си планувала пътуване, така че ще се възползвам от предложението.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета,
издирвам един модел на Hogl.
Скрит текст:


Свързах се с магазина в София (мисля, че е един) във Фейсбук. След около десетина дни ми отговориха, че имали ограничена номерация и сега били на 50% намаление. Зададох допълнителни въпроси и вече 4 дни нямам отговор...

Та, търся този модел, 38 номер.

Ако някоя от вас има път към магазина на Hogl, моля да провери дали имат наличен този номер и цената.

Общи условия

Активация на акаунт