MAC & Sephora - 28 тема

  • 55 453
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Dior Backstage Cheek & Lip Glow



До колкото прочетох и разбрах , че този продукт прилича  на Живанши един, който пробвах преди дни в Прити Шоп Варна ( където останах очарована от обслужването на момичето и подаръка който ми направи, за Бургас такова нещо никога не ми се е случвало и никъде другаде)  GIVENCHY Hydra Sparkling Magic Lip & Cheek Balm .
Знам, че Денси го чака и ще ми е много интересно какво и е мнението за продукта Simple Smile .
От въпросната блогърка са много добри отзивите .

# 61
  • Мнения: X
Аз изобщо не видях такъв цвят на кожата на китката си. Може би това е много наслоено.
Скрит текст:
Щом си доволна от консултантките в Прити Шоп Варна, не искам да си мисля какви са в Бургас.  Laughing

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Check Please Момичето макар и с един тон грим и гледащо ме "ала нищо не разбирам, какво правя"
беше мила и ми даваше от всичко да пробвам , насоки за това онова , поне което знаеше.
За Бургас , скоро в един магазин пак избухнаха от тъпотия  Laughing
Иначе от друг където съм редовен клиент ми се обадиха и преди празниците подариха бутилка шампанско , това също е мил жест.

# 63
  • София
  • Мнения: 9 622
Метеоритите са от Feelunique  Peace
Terra Tropica, Sun Celebration са на половин цена в Escentual.
А тия Escentual доставят ли като ФЮ? Безплатно до БГ? Thinking

# 64
  • София
  • Мнения: 4 813
Kopche, доставката им е платена. Може директно до Бг, може и с превозвач ( над 30 паунда е безплатна за УК).

# 65
  • Варна
  • Мнения: 154
Благодаря за темата  bouquet
Аз очаквам с интерес олиото за устни на Кларанс, ако някой го засече някъде,моля да даде знак!

# 66
  • София
  • Мнения: 9 622
Kopche, доставката им е платена. Може директно до Бг, може и с превозвач ( над 30 паунда е безплатна за УК).
Благодаря ти, Илли! Hug
Само се надявам цените им да оправдават цената на доставката, все пак. Wink

# 67
  • Мнения: 7 832
Много е красив бронзъра на Шанел, кога ли ще дойде лятната колекция? Whistling
Аз нямам търпение за пролетната , три червила съм набелязала.

# 68
  • Мнения: 13 627
И на мен ми харесва бронзъра на CHANEL и ако е нещо като бляскав скинфиниш бих го взела  Heart Eyes
Но ако е нормален матов бронзант няма да ми влезе в употреба. Напоследък съм избеляла още повече   Smile

МАC Cinderella е с уникално грозни опаковки почти същите ала Брук Шийлдс  ooooh!

# 69
  • Мнения: 808
Вчера успях да погледна почти всички пролетни колекции отблизо.
От Диор, нищо не ме грабна. Сега да кажа за ружа на Шанел - за мен не е нищо особено, розово като за руж  Grinning, И е малък! За мен си заслужава единствено ако си колекционер. Но лилавия лак е просто уникален! А червилата са повечето в розово-малинената гама.
Пресованите метеорити също ми се сториха малки. Иначе са в една много сладка розово-кукленска опаковка. Бейби глоу не можах да пробвам, защото иначе трябваше да бягам до гейта.
Нямаше я колекцията на Clarins, а така исках да си взема палитрата сенки  Crossing Arms. Нищо, друг път  Grinning.
От всичко обаче най-много чакам ето това:



Ще си я взема само заради опаковката  Heart Eyes Crazy.

# 70
  • Мнения: 548
Имам един въпрос. Забелязала съм, че в Сефората в мола на Цариградско винаги са много любезни и и дават тестери при покупка, дори да съм си взела само балсам за устни. Докато в Парадайс как не им се откъсна веднъж поне крайно недолюбваната от мен база за грим... Независимо от стойността на покупките... Има ли и някой друг подобни впечатления или аз съм попадала все на кисела консултантка?

# 71
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
*Coraline*, и от Дъ Мол и от Парадайс не съм видяла и 1 мостра.  ooooh!

# 72
  • Мнения: 31 420
Не си само ти, момичета се оплаквали че дори и при покупки за хиляди левове не получавт дори и  една мостра.

Нямам търпение да дойде това чудо на Диор да го видя какво е. Нямам абсолютно никакви очаквания и някак мисля, че съм си хвърлила парите на вятъра, дано не е така.

# 73
  • Мнения: 13 627
От Парадайз съм пазарувала само два пъти но и на двете покупки ми дадоха мостри. В The Mall е имало отделни случаи където не са ми давали. По принцип не се дразня изобщо, защото ги знам че в България много не обичат да го практикуват това  Grinning Независимо дали са Сефора, БЗ или Дуглас.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 622
Аз съвсем наскоро си взех от намаленията в Сефора, точно в дъ Мол глос на ИСЛ и на касата, освен касовата си бележка, не видях друго.
Същата девойка с тъмна коса до раменете при покупка на свободната пудра на Шанел преди Коледа, на съвсем редовна цена, ми даде след дълго ровене под масата - как и се откъсна от сърцето- едно мини виалче на никому неизвестен сладникав парфюм. ooooh!
Така че съм с особено мнение за точно тази Сефора. Wink

Общи условия

Активация на акаунт