MAC & Sephora - 28 тема

  • 55 447
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 248
А никой ли не си е взел метеоритите руж? В похожденията нищо Герленско не се вижда, не е ли сполучлива колекцията?

# 706
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За мен лично няма нищо интересно в Герленската колекция, още по промо снимки беше така. Така е и на живо.

densi също знам, че не я хареса особено.

# 707
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Епона, аз имам Метеоритния руж. Купих го още като излезе във ФЮ. На Темпи ревюто си е реално за тях. Блещулки на ръка като го сложа има, но на лицето сякаш се изпаряват.

# 708
  • София
  • Мнения: 3 913
В Дъглас в Сердика имаше и жълто, и розово олио на Кларинс днес следобяд.Аз взех розовото, ще го пробвам утре, изглежда приятно и по-скоро като грижа.

# 709
  • Мнения: 2 843
Темпталия не беше дала особено висока оценка и на една от пролетните палитри на Герлен - синята. Аз все пак съм любопитна да я видя на живо, както и другата - в неутрални кафеникави цветове. Някой вече разгледа ли тези палитри? Как ви се сториха?

# 710
  • Варна
  • Мнения: 429
 Аз ползвам кораловият руж на кларинс , и съм много доволна!

# 711
  • Мнения: 31 417
Темпталия не беше дала особено висока оценка и на една от пролетните палитри на Герлен - синята. Аз все пак съм любопитна да я видя на живо, както и другата - в неутрални кафеникави цветове. Някой вече разгледа ли тези палитри? Как ви се сториха?
Да аз, че и грим правих със синята. Как ми се сториха-никак. Хубави са, но аз си имам по-хубави и не представляват лично за мен интерес. Пробвай ги.
За мен тази колекция е много слаба и съжалявам, защото съм луд фен на Герлен и винаги почти купувам доста неща от лимитираните им колекции.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 045
В Сефора Парадайс  има и от двете на Кларинс,аз взех  жълто и розово,взех и на ИСЛ едно -егати и цвета извади и все повече се засилва ShockedХубави са не ми лепкат много,взех и ББ глоу метеорити новото на Герлен,ама ще го тествам утре.Много хубав цвят имаше новото червило Кис-Кис Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 311

Във ФЮ е:) Цветът е Rose Dressing

# 714
  • София
  • Мнения: 2 389
Копче, мерси за инфото за БЗ на Витошка  Peace Ще търся утре в Сердика , дано не са разграбени до обяд  Laughing

# 715
  • София
  • Мнения: 9 619
Така ....разносих олиото.... Нещо не съм във възторг.
В началото приятно смазване усетих, но до края на театъра без да съм яла и пила, олиото изсъхна на устните ми и се изсушиха още повече! newsm78
Поднових и си усещам всички напукани кожички.
Очаквах плътност, сочност, грижа. За съжаление при мен усещането е мимолетно и нетрайно. Sad

# 716
  • Мнения: 2 045
Момичета, а тези от вас, които купиха олиото на Кларинс, бихте ли погледнали дали има минерално масло в състава /Mineral Oil, Paraffinum Liquidum/? Много благодаря! Simple Smile Heart

# 717
  • Мнения: 31 417
Не няма или поне аз не виждам. Peace

# 718
  • гр. София
  • Мнения: 490
Здравейте, момичета!   bouquet Благодаря ви за коментарите, често ви чета, но не пиша.  Embarassed

След прочетеното олиата ( Laughing) на Clarins не ме влекат, но пък  са ми интересни Lip Balm Perfector-ите. Ако някои от вас са ги пробвали, моля да споделите впечатления. Приличат ли на Natural Lip Perfector-ите в тубичките? Имам няколко такива и много ми харесват.  Heart Eyes Също така, знаете ли дали са лимитирани или ще бъдат част от постоянната колекция на бранда?

# 719
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 396
Не приличат изобщо. В тубичките са течни като гланц, а лип перфекторите са от типа на Бой на Шанел - лек цвят като нюанс, блясък, шайн червило, много са тънички вътре, не погледнах като грамаж как идват, но подозирам, че ще свършват много бързо. Въпреки това мисля да взема 1 цвят за проба, защото обичам такива продукти и ги нося с удоволствие. Аз питах в БЗ на Витошка, изобщо не бяха наясно дали ще са перманентни, явно ще трябва от официалния сайт да се осведомим.

Общи условия

Активация на акаунт