MAC & Sephora - 28 тема

  • 55 449
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • София
  • Мнения: 2 389
Сигурни ли сте, че жълтото е перманентно? Защото в сайта на Кларинс пише и под неговата снимка Limited Edition  newsm78

# 692
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Олиата на Кларинс и двете са лимитирани до колкото помня  Laughing

# 693
  • София
  • Мнения: 2 389
И аз така знам, но Денси е написала че само розовото е лимитка, та затова питам  Blush

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Защото така казват в магазина и на мен в Дъглас така ми казаха и на другия ден дори беше прибран тестера на розовото олиоглос .
Вземат и за лятото да пуснат, тогава пък от слънцето ми става супер сухи устните и все едно изгарят .

# 695
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
В БЗ ми казаха, че само розовото е лимитка, а жълтото ще е от постоянната колекция.

# 696
  • София
  • Мнения: 2 389
Мерси  Heart Eyes Това много ме радва, защото обожавам меден аромат и няма да се притеснявам, че ще свърши и другата седмица ще си ида на спокойствие  bowuu

# 697
  • Мнения: 31 418
В БЗ ми казаха, че само розовото е лимитка, а жълтото ще е от постоянната колекция.
И на мен така ми казаха, но аз много не им вярвам, защото не са най-осведомените хора.

# 698
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз бих взела олиото сега, независимо дали розовото или оранжевтото, защото и на официалния сайт на Кларинс са изчерпани двата вида.

Та изчерпа ли се тук, много се съмнявам да заредят пак.

# 699
  • София
  • Мнения: 2 389
Ох, и ти си права, Лу  Tired Утре , най-късно в сряда ще мина през обедната почивка или привечер през БЗ на Витошка Simple Smile Някой беше писал по-горе, че ще минава днес през магазина на Витошка, ако може информация как вървят бройките  Praynig

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 221
Момичета, имате ли информация дали тази палитра ще я има в Европа?



Видях, че има дата за Япония - 13/02/2015, само там ли ще я има  Tired

# 701
  • Canada
  • Мнения: 3 491
Момичета, имате ли информация дали тази палитра ще я има в Европа?

Скрит текст:

Видях, че има дата за Япония - 13/02/2015, само там ли ще я има  Tired

ma6ka, не мисля, че La Perle de Chanel Collection for Spring 2015 е само за Япония  Peace

Живея в Канада и в събота взех палитрата  Flutter

Вярно, че магазинчето от което пазарувам се сдобива с колекциите 3-4 седмици преди представителите на Шанел в La baie, но щом я има тук, би трябвало да се появи и в Европа  Hug

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 221
Благодаря Fonce  Simple Smile
Ще попитам в Pretty shop дали да я очакваме в БГ, ако не ще я търся при следващо пътуване из Европа Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 557
Днес взех розовото  олио на Кларинс от Нотос в Ринг Мол - имаха и жълтото.Звънях в БЗ  в Сити център и на Витошка - имат само жълтото. Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 9 619
Аз бих взела олиото сега, независимо дали розовото или оранжевтото, защото и на официалния сайт на Кларинс са изчерпани двата вида.

Та изчерпа ли се тук, много се съмнявам да заредят пак.
Много си права, както винаги, Лу! Hug
В БЗ на Витоша взех последното! Няма ги олиата вече там!
Жълто, жълто. Сега ...малиново исках Rolling Eyes, ама като сте ги разграбили всички тия олиа, за мен само жълто останало. Grinning Такъв ми бил късмета. Но аз и него си го представях като олио и не ме замисли цветът ни за секундичка! Joy
На кой му стоял жълто на устата, тоз гланц? ooooh! Няма такова нещо. Все едно като си намажа мед на устните, да кажа, че ми жълтее от меда.  Wink
Идеално глосче си е! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт