MAC & Sephora - 28 тема

  • 55 440
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 826
В БЗ в мол София розовото олио е свършило,но ме увериха,че до ден-два щели да заредят. Peace

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Взех си от новите лип перфектори , определено нямат нищо общо със старите освен долу горе цветовете и аромата . Иначе са си балсами , които имат цвят и леко остават като стейн ама леко след като балсама попие . Лично много доволна , но и два дена преди това ги пробвах и мислих.
Моят цвят е My Pink  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 2 533
На мен олиото на Кларанс /от Сефора в The Mall взех последното жълто/ за сега много ми харесва. Устните ми са меки и гладки, няма изсушаване и белене, не ми лепне. Изобщо много комфртно усещане.
Пробвах и зелената маска и много ми хареса. От пробваните, тя и черната са ми фаворити. Зелената ми се вижда доста подходяща за този сезон, кожата след нея е по-подхранена и сочна, от колкото след черната.

# 723
  • гр. София
  • Мнения: 490
gadamer, deadly_vesi, благодаря! Ще се купува определено, но си трябват проби. Колебая се между My Pink и Coral, но пък ако ми харесат и двата, направо и двата ще взема, че май наистина бързо свършват. Сега погледнах сайта, по 1,8 гр са, малко си е, аз едно балсамче от 4,5-5 гр го измазвам за 2-3 месеца. Laughing А цената е като на перфекторите в тубичките, нали? Някъде 30 и нещо лв май бяха.

# 724
  • Мнения: 7 826
Момичета, в Sephora има ли фиксирана сума на покупка,за да те гримират,както е в MAC? Вчера спорих на тази тема с една приятелка и ми  е интересно.

# 725
  • Мнения: 31 417
Мисля, че не, ама не съм сигурна. Peace

# 726
  • Мнения: 625
А в МАC какви са условията за грим и какво включва грима?

# 727
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
А в МАC какви са условията за грим и какво включва грима?
Меню за професионален грим

Makeup Application
(60 мин. 100 лв. под формата на закупени продукти)
Безупречно и страхотно. Вски ден и при специален повод. От основата до устните и миглите. Влючва Face Chart, така че да можете да го направите  и сами вкъщи.

Makeup Lesson
(90 мин. 150 лв. под формата на закупени продукти)
Стъпка по стъпка, черта по черта на лицето. Пълен урок по грим, в който научавате перфектно да владеете лицето си.

Поставяне на изкуствени мигли
(15 мин., безплатно при закупуване на изкуствени мигли)

Предполагам, че отиваш и си запазваш час/или се обаждаш по тел. Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 2 389
Днес си купих жълтото олио на Кларинс  Heart Eyes Обожавам го, любов от първо нанасяне  Heart Eyes Grinning Взех го от мол Сердика, беше свършило розовото, но имаше в шкафа тестер и поисках да го помириша все пак - ами жълтото ми харесва повече, не мирише на мед както очаквах , а на някакъв сладкиш  Heart Eyes Грам , не ми лепне , издържа ми повече от гланц  Shocked , носих го 3 часа и накрая се предаде пред голямата пица, която изядох за обяд  Mr. Green Много харесах палитрата на живо, бях на косъм да я взема, но се спрях , защото аз такива цветове не нося и грам не ми отиват.

# 729
  • Мнения: 3 248
Само за МАС: Полагане на ежедневен грим е 100 лв., а на вечерен или по-драматичен е 150 лв. Естествено и при двата после взимаш продукти като не е нужно да са същите, с които са те гримирали.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Днес се сдобих с новите компактни метеорити, но така и не разбрах лимитирани ли са, защото ако са със сигурност ще страдам много  Tired Колекциите са заредени в Beauty zone и в Douglas, но естествено никой не можа да ми отговори дали остават в редовния асортимент...

Покрай форумната истерия с олиото се почудих дали да взема розовото, но се отказах, а и в Пловдив няма толкова голям интерес и имаха доста бройки, та може и да размисля.

# 731
  • Мнения: 70
Бихте ли споделили какво бихте си взели от МАС ако имахте такава възможност за грим?
Наскоро получих такъв ваучер за подарък и не мога да измисля какво да пробвам.. имам твърде много неща вече, вкл и от МАС каквото харвсвам си иамм...а всичко ново, което ми се пробва, не е на МАС в момента. Само за някакви червила се чудя, но и червила вече много... търся идеи  Crazy

# 732
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мила, разгледай сенки, пигменти. Аз много харесвам една тяхна пудра - Mineralize skinfinish natural. Моят цвят е Light Plus. Очната линия писалка също е фантастична.

# 733
  • Мнения: 70
Благодаря, Шоколадче  Hug
Имам пълна палитра с техни сенки и не ми се започва нова, защото след като едва напълних тази си взех и палитри на други марки, които ползвам по-често.
Мислех да си взема един пигмент Naked, защото го обожавам, но още имам от него от една проба и няма свършване  Crazy
Тази пудра я имам, в друг цвят - няма изхабяване и тя. А нещо хич не ми допада на мен лично. Така и не разбирам защо е толкова харесвана.
Ще видя тази писалка  Hug Макар че имам линии... тяхната Blacktrack и някакви други цветове гел линии на Боби Браун... Ще го мисля - такива да са ни дилемите. Много мерси за идеите  Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 9 618
Мила, разгледай сенки, пигменти. Аз много харесвам една тяхна пудра - Mineralize skinfinish natural. Моят цвят е Light Plus. Очната линия писалка също е фантастична.
Да, аз имам същата пудричка! Харесвам си я и не я ползвам. Ей, така да я имам! Joy
Аз бих препоръчала Пеинт Потовете, както и тези в тубичка, които са. Днес ми обърнаха внимание върху тях. Но задължително един Пейнт Пот. Пейнтърли поне за начало, ако го нямаш вече.
Имат уникални цветове при сенките! Погледни ги. Пигментите ако няма да разделяш с някой, за мене е неразумно да се купуват самостоятелно, защото 10 живота няма да ти стигнат да изхабиш и 1/5 от тях.
Ружовете им виж-феноменални цветове!
Виж "писалката" за устни, която похвалиха момичетата, като грижа и база за устните.
Спиралите им ги подмини. #Cussing out
Хубава четка тяхна си вземи!
Очната им линия си заслужава, но само черната.
Червилата от кремшийн серията също. Peace

Общи условия

Активация на акаунт