Най¬4естите грешки в домашната козметика

  • 3 981
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 205
Или пък масло за коса, което се слага пак след измиване (може и  на суха коса) - аз съм с права коса, но не мога иначе да я среша. Освен това действа и малко като антистатик.
Че мокра коса не трябва да се реше и на мен ми го е казвала фризьорка. Така цъфтяла косата.

# 16
  • Мнения: 6 029
Цитат на: miravmbd
Цитат на: Julie
бе много са си сладки така, малко ни е трудно с ресане и къпане, ама...

Щерка ти е страшно красива,косата и е убиец,много готина.Въобще не прилича на негърче,мулатче.Как могат да я сравняват въобще с такава? Confused


ма моля ти се
все още й викат че е момче:(

# 17
  • Мнения: 3 205
На брат ми му викаха "ей момиченце", докато не тръгна в първи клас и мама не му подстрига къдриците отзад на врата.

# 18
  • Мнения: 6 029
и аз не мисля, че прилича на момче, ама..........

# 19
  • Мнения: 871
Цитат на: Julie
и аз не мисля, че прилича на момче, ама..........

Разбира се че не прилича, голяма е сладурка даже.

# 20
  • Мнения: 1 975
Цитат на: miravmbd
Никога да не се смесват миризми в комбинация с  някои от следващите: рол-онс,дездорант,парфюм и кремове за тяло или каквато и да е друга миризма.Получава се нещо ужасно.
Simple Smile


Абе разбира се че можеш да ги ползваш всички тези неща едновременно!
може да се слага - парфюм, лосион за тяло, ролка, и крем които са с ЕДНАКВА МИРИЗМА. Например аз ползвам или дееп ред на хюго бос или поеме на ланкоме[b] и всички кремове и лосиони и всички такива подобни във същите миризми!  Wink [/b]

# 21
  • Мнения: 1 975
Цитат на: miravmbd
Цитат на: kristal_97
Цитат на: miravmbd
Никога да не се смесват миризми в комбинация с  някои от следващите: рол-онс,дездорант,парфюм и кремове за тяло или каквато и да е друга миризма.Получава се нещо ужасно.
Simple Smile


Абе разбира се че можеш да ги ползваш всички тези неща едновременно!
може да се слага - парфюм, лосион за тяло, ролка, и крем които са с ЕДНАКВА МИРИЗМА. Например аз ползвам или дееп ред на хюго бос или поеме на ланкоме[b] и всички кремове и лосиони и всички такива подобни във същите миризми!  Wink [/b]


Разбира се ,че можеш да използваш продуките на една и съща серия едновременно,не предполагах че въобще някои ще си помисли че не може Wink


 Laughing  Laughing  Wink важното е че се разбрахме  Laughing

# 22
  • Мнения: 768
За плакненето на косата сьм напьлно сьгласна, винаги я плакна сьс студена вода.
Парфюми рядко ползвам-само с много леки аромати.
Дезодоранта който използвам е против алергии, тип крем (имам алергия кьм всички с алуминиеви сьединения-сега почти 99% са с такива и едва намерих този дезодорант) без никаква миризма.
Кремовете за лице , под очи и т.н. са от една серия- пак без миризма.
Грим не слагам-ама това вече е защото тук кьдето сме живели вьв Франция почти никой не носи грим или ако носи е толкова слаб че едва се забелязва. Сьщото е и с червилото.
Само много вьзрастните жени забелязвам да се гримират.
И слава богу че не се налага да се гримирам- много е по-лесно без грим и червило.
Вие как мислите как ви харесва повече с грим или без
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт