"Прилив и отлив" / Забавна MedCezir-ска теорема, решаваме в 142-ра тема

  • 36 126
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 600
Страхотен Гришо!(макар, че отпадна newsm45) Все по-добър, някой ден ще е номер 1!
Още една много красива двойка! Simple Smile

# 511
  • Мнения: 27 735



 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Нещо сполучливо  Peace Peace  Laughing
без чичеци, келебеци и.... буркани  Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy


 ooooh! ooooh! ooooh! как ми секна ентусиазма  Joy Joy Joy миелсх да спретна малко с келбеци и чичеци  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ей, аа си чок фена и това си е  Joy Joy Joy Joy Joy

Йетер бееее, йетер   Mr. Green Mr. Green  ooooh! ooooh!  от тъпи колажи  ooooh! То в чаши ли не го навират, до грозотии ли не го нареждат  ooooh! ooooh! остава и ти да му направиш  Naughty

# 512
  • Мнения: 27 735
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Може да чакате снимка със Серенай, но идва снимка с меееееееееееен  hahaha hahaha hahaha


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 513
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Страхотен Гришо!(макар, че отпадна newsm45) Все по-добър, някой ден ще е номер 1!
Още една много красива двойка! Simple Smile

newsm10 smile3521

# 514
  • Мнения: 4 529
Страхотен Гришо!(макар, че отпадна newsm45) Все по-добър, някой ден ще е номер 1!
Още една много красива двойка! Simple Smile


Браво на Гришо! Много  е добър !   Peace  Малко не му достигна този път,а и съдията маааалко помогна на Мъри  Wink  


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Може да чакате снимка със Серенай, но идва снимка с меееееееееееен  hahaha hahaha hahaha


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 16:48 от daniela.qnkova

# 515
  • Мнения: 73
здравейте момичета,чета ви с голям интерес,чакам и аз с нетърпение всяка серия на любимият ми сериал,нямам време да пиша и помагам с превода,поздравявам ви и ви благодаря за труда,който полагате  за да могат и хора заети като  нас да се насладят на красотите които качвате,а дали някой знае какъв модел е телефона на селим.

# 516
  • Мнения: 20 795

РИвем за теб, никаква те няма  Crossing Arms   Joy Joy Joy Joy Joy



И какво? Едже се разхожда из Буенос Айрес?  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Пфууу, сякаш напук ми прави  Joy Joy Joy Joy
А през това време неин пародиен образ пише разни неща в Т  hahaha hahaha

Благодаря на всички за клиповете, гифовете и за всичкоооооооооооо  Hug Hug Hug Hug

МаЙни, че взех, че му повярвах на тоя   ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
нИдейте рива  Joy Joy Joy Joy аз с Едже обикалям Южна Америка бе  Joy Joy Joy ще я водя някъде на безлюдно място и ще я зарежа там, но ще и взема тела преди това, да не може да вика за помощ.  hahaha hahaha hahaha hahaha Тогава може да рИвете  hahaha hahaha hahaha

Повярва ли на писанията? Например имаше едно, че в другата серия ще има общо 20 минути ЯМира  hahaha hahaha hahaha и страхотна целувка, каквато не сме виждали  hahaha hahaha hahaha

повярвах ами, и на това, и на още 10-ина  ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy Joy Joy
Води я където щеш, само й намери преди това заместник  Crossing Arms  Joy Joy Joy
Да бе, да  Crossing Arms, да дойде някой любител на леща  Naughty Еджето сега ще се върне заредена с романтични идеи  Party Party Party

# 517
  • Мнения: 20 795
здравейте момичета,чета ви с голям интерес,чакам и аз с нетърпение всяка серия на любимият ми сериал,нямам време да пиша и помагам с превода,поздравявам ви и ви благодаря за труда,който полагате  за да могат и хора заети като  нас да се насладят на красотите които качвате,а дали някой знае какъв модел е телефона на селим.
wavey wavey
Аз не знам  Sick Sick Sick

# 518
# 519
# 520
  • Мнения: 27 735

РИвем за теб, никаква те няма  Crossing Arms   Joy Joy Joy Joy Joy



И какво? Едже се разхожда из Буенос Айрес?  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Пфууу, сякаш напук ми прави  Joy Joy Joy Joy
А през това време неин пародиен образ пише разни неща в Т  hahaha hahaha

Благодаря на всички за клиповете, гифовете и за всичкоооооооооооо  Hug Hug Hug Hug

МаЙни, че взех, че му повярвах на тоя   ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
нИдейте рива  Joy Joy Joy Joy аз с Едже обикалям Южна Америка бе  Joy Joy Joy ще я водя някъде на безлюдно място и ще я зарежа там, но ще и взема тела преди това, да не може да вика за помощ.  hahaha hahaha hahaha hahaha Тогава може да рИвете  hahaha hahaha hahaha

Повярва ли на писанията? Например имаше едно, че в другата серия ще има общо 20 минути ЯМира  hahaha hahaha hahaha и страхотна целувка, каквато не сме виждали  hahaha hahaha hahaha

повярвах ами, и на това, и на още 10-ина  ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy Joy Joy
Води я където щеш, само й намери преди това заместник  Crossing Arms  Joy Joy Joy
Да бе, да  Crossing Arms, да дойде някой любител на леща  Naughty Еджето сега ще се върне заредена с романтични идеи  Party Party Party

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

Доста може да попие от латиносите  Crazy Crazy Crazy Party Party Party

# 521
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
здравейте момичета,чета ви с голям интерес,чакам и аз с нетърпение всяка серия на любимият ми сериал,нямам време да пиша и помагам с превода,поздравявам ви и ви благодаря за труда,който полагате  за да могат и хора заети като  нас да се насладят на красотите които качвате,а дали някой знае какъв модел е телефона на селим.
Всички герои ползват Samsung-винаги с най-новото

# 522
  • Мнения: 27 735
здравейте момичета,чета ви с голям интерес,чакам и аз с нетърпение всяка серия на любимият ми сериал,нямам време да пиша и помагам с превода,поздравявам ви и ви благодаря за труда,който полагате  за да могат и хора заети като  нас да се насладят на красотите които качвате,а дали някой знае какъв модел е телефона на селим.

Здравей, добре дошла  Hug Hug

Galaxy Note edge   Peace

# 523
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
здравейте момичета,чета ви с голям интерес,чакам и аз с нетърпение всяка серия на любимият ми сериал,нямам време да пиша и помагам с превода,поздравявам ви и ви благодаря за труда,който полагате  за да могат и хора заети като  нас да се насладят на красотите които качвате,а дали някой знае какъв модел е телефона на селим.

Здравей, добре дошла  Hug Hug

Galaxy Note edge   Peace

Детектива на ятото-Гаджет ряпа да Иде Joy

# 524
  • Мнения: 11 707
Оппаааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Какво има на пръстчетооо  Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт