Парфюмни размисли и страсти - 187

  • 66 331
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 053
Будоар и дъвка "орбит" за деца - това не е възможно  Joy
Тежък, сластен, упойващ, зашеметяващ, моята асоциация наистина е за червени завеси и оскъдно бельо - дори не за личен будоар, а за скъп публичен дом ...
постепенното утихване при мен идва след денонощие и ако не го измия от себе си, присъствието му витае безкрайно много часове около мен
любим  Heart Eyes
пп малко ми е трудно да го нарека "шипър"

# 691
  • Мнения: 7 133
Здравейте парфюмни и честит имен ден на всички, които празнуват днес!   bouquet
Дайте идея за хубав бергамот в парфюм, носи ми се нещо такова.

# 692
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 363
Здравейте парфюмни и честит имен ден на всички, които празнуват днес!   bouquet
Дайте идея за хубав бергамот в парфюм, носи ми се нещо такова.

http://www.fragrantica.com/perfume/Serge-Lutens/Five-O-Clock-Au- … ngembre-2764.html

# 693
  • Мнения: X
Ех, значи, много ме зарибихте да го пробвам този Будоар.
А все ми се чини, че ще е от онези парфюми, от които ме заболява глава.
Алдехидите на какво миришат?

# 694
  • София
  • Мнения: 220
 В Будоар се влюбих веднага, толкова ми е женствен и нежен. Чакам си го с нетърпение да пристигне, като след вашите коментари се надявам, да няма разлика м/у пробата от енцо и поръчаният от мен. Laughing
Пробвах и Сахара ноар на Т. Форд. Ужасен ужасон е това. Гаден и потресаващ аромат. Мирише ми на болница и на  лейкопласт.  Sick

# 695
  • София
  • Мнения: 5 658
Алдехидите на какво миришат?
От шишето - на коресилин и на дърти баби. На кожа - на пудра и сапун.

Пробвах и Сахара ноар на Т. Форд. Ужасен ужасон е това. Гаден и потресаващ аромат. Мирише ми на болница и на  лейкопласт.  Sick
+1, + ихтиол, спарена църква и кандило.

# 696
  • София
  • Мнения: 2 382
Още един глас против Сахара Ноар  Sick Не знам как такова нещо се харесва и купува  Sick

# 697
  • Мнения: X
Алдехидите на какво миришат?
От шишето - на коресилин и на дърти баби. На кожа - на пудра и сапун.

Пробвах и Сахара ноар на Т. Форд. Ужасен ужасон е това. Гаден и потресаващ аромат. Мирише ми на болница и на  лейкопласт.  Sick
+1, + ихтиол, спарена църква и кандило.
Ох, ще ме уморите бе  rotfImbo

# 698
  • София
  • Мнения: 5 658
Още един глас против Сахара Ноар  Sick Не знам как такова нещо се харесва и купува  Sick
То едно на ръка, че е силно гаден, но отделно и не го намирам изобщо за интересен от парфюмна гледна точка - скучен, монотонен, без развитие, не му виждам принципно замисъла. Със същия успех човек може да си купи тамян на кристалчета от всеки църковен магазин и да си мирише спокойно на погребение.

# 699
  • Мнения: 17 546
...не му виждам принципно замисъла.
Що бе? Парфюм за свещеници. bishop Камелия нали има един приятел поп, дето обича парфюми, като открие този, ще му стане парфюмен подпис. Laughing

# 700
  • София
  • Мнения: 5 658
Хахахахах, чудесна идея, ще й го предложа за него  Laughing

# 701
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 363
Алдехидите на какво миришат?
От шишето - на коресилин и на дърти баби. На кожа - на пудра и сапун.

Пробвах и Сахара ноар на Т. Форд. Ужасен ужасон е това. Гаден и потресаващ аромат. Мирише ми на болница и на  лейкопласт.  Sick
+1, + ихтиол, спарена църква и кандило.

 Peace Абсолютно съм съгласна, мирише на гореизброените неща, също не му разбирам замисъла, безинтересен монотонен аромат, нямащ нищо общо нито с името си, нито с красавицата от рекламата му.

Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 20:43 от gadamer

# 702
  • Мнения: 625
Не харесвам нито един от ароматите на Том Форд.Не съм чак такъв разбирач,но ми бъркат под лъжичката и са ми неприятни.Ако има чалга в парфюмите,то аз я асоциирам именно с Том Форд.
Едит:А Black orchid е най- дългият им кючек Joy hahaha

# 703
  • Мнения: 8 470
Чак пък кючек. Rolling Eyes

# 704
  • Мнения: 1 000
С Черната орхидея имаме  развитие в отношенията. Преди няколко години го купих подарък за моя мъж, продавачката ми го препоръча като унисекс и на мен наистина ми звучеше като такъв. След няколко пръскания той отказа да го носи, а на мен ми понасяше само в най-големите студове, иначе ми докарваше главоболие. Сега обаче си го нося с голям кеф, навява ми усещане за зимна вечер в хубав бар с кожени кресла и чаша френски коняк на масата.

Общи условия

Активация на акаунт