Йога

  • 17 347
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 93
ЖгмъцHug 

Събуждам темата с това, че се записах за първата сесия в масова йога по повод лятното слънцестоене и международния ден на йогата

чудесно! Joy

# 91
  • София
  • Мнения: 11 124
Какво смешно има ?

# 92
  • Мнения: 8 163
Честит международен ден на йогата!

# 93
  • Мнения: 18
Здравейте,

Аз съм ходилa на занятия към една организация, от която останах много доволна Изкуството да живееш.
Аз почнах от едни безплатни семинари иначе си имат и курсове и за начинаещи и за напреднали. Сега гледам имат и зали и на нови места, но определено бих ги препоръчала, защото са си международна организация и определено знаят какво правят.

# 94
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен Simple Smile Занимавам се с йога от около година и половина. Ходила съм в няколко студия и зали в София. Последно ходих няколко пъти в Изкуството да живееш, но доста леки и бавни ми се сториха практиките там - разбира се, зависи от преподавателя Wink Напоследък най-много практикувам вкъщи - правейки упражненията научени в йога-центровете или видяни в интернет. Понякога си пускам клипчета в You Tube. Когато играя йога преди работа (ок. 30-45 мин.) и после повървя пеш до офиса още толкова Wink после цял ден се чувствам страхотно.
Споделете кои са любимите ви пози от йога Simple Smile

# 95
  • Мнения: 8 163
Бетка, аз си нямам любима поза. Харесва ми завършеността, която дава добре структурираната йога сесия.

# 96
  • Мнения: 6
Здравейте! Simple Smile Присъединявам се и аз към тази тема. От скоро...ама съвсем скоро  Laughing започнах да се занимавам с йога. Ходила съм само веднъж до сега, утре ще ходя за втори път. Винаги съм имала интерес към йогата, но не съм си представяла, че може да бъде толкова релаксиращо и същевременно зареждащо. А за медитацията... Shocked мислила съм си, че това е най-скучното нещо на света  Joy но не мога да го опиша с думи, колко прекрасно нещо е. Е, тези, които са ходили знаят. Тааа...вие от колко време се занимавате с йога и как тя ви се отразява? За мен е още мноооого рано да се каже.

# 97
  • Мнения: 233
Феичка, и тук сме заедно Simple Smile Къде ходиш на йога? Аз съм при Ани Павлова Simple Smile

# 98
  • Мнения: 8 163
Феичка, и тук сме заедно Simple Smile Къде ходиш на йога? Аз съм при Ани Павлова Simple Smile
Hug Ходя в Equinox.

# 99
  • Мнения: 1 040
Здравейте,

Аз съм ходилa на занятия към една организация, от която останах много доволна Изкуството да живееш.
Аз почнах от едни безплатни семинари иначе си имат и курсове и за начинаещи и за напреднали. Сега гледам имат и зали и на нови места, но определено бих ги препоръчала, защото са си международна организация и определено знаят какво правят.
Аз ще ходя на 5-дневния им курс, второ ниво, в края на месеца на Боровец. Някой друг да има записан?

# 100
  • Мнения: 93
Здравейте! Simple Smile Присъединявам се и аз към тази тема. От скоро...ама съвсем скоро  Laughing започнах да се занимавам с йога. Ходила съм само веднъж до сега, утре ще ходя за втори път. Винаги съм имала интерес към йогата, но не съм си представяла, че може да бъде толкова релаксиращо и същевременно зареждащо. А за медитацията... Shocked мислила съм си, че това е най-скучното нещо на света  Joy но не мога да го опиша с думи, колко прекрасно нещо е. Е, тези, които са ходили знаят. Тааа...вие от колко време се занимавате с йога и как тя ви се отразява? За мен е още мноооого рано да се каже.

хмм, тогава и аз сериозно се замислям дали да се запиша.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт