Случи ми се нещо странно XII

  • 157 371
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 860
Помисли пак. Левитирането е способност да преместваш физическото си тяло в пространството със силата на мисълта. Тя описва точно това, преместила е тялото си на 15 см нагоре и при рязкото събуждане се е стреснала и си навехнала врата май беше... Rolling Eyes Мисълта действа еднакво и при сън, и в будно състояние, защото е продукт на физическия мозък.
Летенето насън се нарича астрална проекция. Извършва се от астралното ни тяло. Може да става както насън, така и в будно състояние. Повечето летят, когато вече са заспали, и нямат ясна представа какво точно им се случва. Будните помнят и знаят какво точно правят. Да се върнем на летенето. " Професионалисти" могат да бъдат наречени тези, които остават будни. Laughing Самото летене няма как да затруднява, защото си извън "тежката материя". "Лети" всъщност съзнанието, не тялото.
Да, скитниче, усещането е страхотно. Simple Smile
Има вероятност и да говорим за съвършено различни неща и затова да не се разбираме.

# 676
  • Мнения: X
Летенето на сън е сън и там нещата бяма как си ги обясняваме научно обосновано.
 Та Ън 1,2.3 и до безкрайност много на сериозно си се приела  Grinning

# 677
  • Мнения: 5 643
Скрит текст:
Помисли пак. Левитирането е способност да преместваш физическото си тяло в пространството със силата на мисълта. Тя описва точно това, преместила е тялото си на 15 см нагоре и при рязкото събуждане се е стреснала и си навехнала врата май беше... Rolling Eyes Мисълта действа еднакво и при сън, и в будно състояние, защото е продукт на физическия мозък.
Летенето насън се нарича астрална проекция. Извършва се от астралното ни тяло. Може да става както насън, така и в будно състояние. Повечето летят, когато вече са заспали, и нямат ясна представа какво точно им се случва. Будните помнят и знаят какво точно правят. Да се върнем на летенето. " Професионалисти" могат да бъдат наречени тези, които остават будни. Laughing Самото летене няма как да затруднява, защото си извън "тежката материя". "Лети" всъщност съзнанието, не тялото.
Да, скитниче, усещането е страхотно. Simple Smile
Има вероятност и да говорим за съвършено различни неща и затова да не се разбираме.

 Peace Това е.

# 678
  • София
  • Мнения: 9 850
Случва ли ви се в сънищата да искате да извикаш,да крещиш...опитваш,но звук не излиза
Да. Също и с тичането, както е описано по-горе... Много е странно.

# 679
  • Мнения: 8 860
Жармен,от 7 години  имам сериозни основания да не се взимам на сериозно, както и прекалено сериозните неща, като науката примерно Mr. Green
Дръж се за нея, тя винаги ще ти обясни нещата обосновано. Wink

# 680
  • Мнения: X
Максимално се държа към нея.Аз съм си Тома неверни  Laughing

# 681
  • Мнения: 8 860
Познато ми. И аз съм (бивш) негов сподвижник Joy

# 682
  • София
  • Мнения: 2 817
Ън, а защо да не е възможно насън да съм стигнала просто до ниво на съзнанието си, което наяве да не знам как да достигна? Още повече, че е възможно да съм го направила без да искам? Дори наяве ми се случва без да искам да направя нещо, което не съм се и надявала, че ще стане, а след това нарочно да се опитвам да го направя и да не успявам десетки пъти. На теб не ти ли се е случвало нищо такова?

А за летенето насън, че ми е трудно - ако приемем, че това е възможно по някакъв начин чрез мозъка и съзнанието (зона, която и до ден днешен не разбираме напълно), и трябва да съм в определено състояние, за да го правя - защо да не е трудно? Представи си прохождащо дете - ами то се спъва, пада, може да ходи като пате и т.н. А после ходенето се превръща в елементарна дейност и постепенно дори се научават и да тичат, скачат и т.н. А от левитиране до летене - има голяма разлика. Както и от стоене прав до ходене.

# 683
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз като по-малка също съм сънувала, че летя, беше ми много лесно, беше прекрасно и супер реалистично, яд ме е, че тези сънища вече ги нямам. Беше по-скоро, все едно се засилвам за скок и след това летя. Толкова истински ми бяха тези сънища, че някак се бях убедила, че мога да го направя и в действителност. Crazy

# 684
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
И при мен се случва нещо странно . В началото си мислех че  е просто съвпадение , но сега съм убедена че  е по-скоро " странно "  Mr. Green

Много често (3-4 пъти в седмицата )  поглеждам часовника в едно и също време  22.22
Странното е че не гледам само един и същ часовник - може да  е телефона, телевизора, часовника,....
Имало е случай да се събуждам ( ако съм легнала по-рано ) и поглеждайки часовника виждам че  е 22.22.
Вече  ми идва  в повечко като се замисля  Mr. Green Joy Mr. Green


Иначе са ми казвали че съм Медиум ( имам силно изразено М на дланта (незнам дали това има нещо общо с това  Mr. Green

Също сънувам много и винаги с много детайли  Mr. Green
...
херр

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 26 672
Невероятно е усещането да летиш насън...някак блаженно,отпускащо Crazy
Случвало ли ви се е малко преди да се унесете да имате усещането ,че рязко падате,нещо като внезапно подхлъзване,за миг,и се будя стресирана и трепереща...много е гадно Rolling Eyes


Много често ми се случва това съвпадение с числата,наскоро имаше в ФБ някаква статия по този въпрос,ще я потърся.....

намерих
били ангелски числа
 http://www.pan-bg.com/articles.php?id=548
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1%8A%D0%B2%D0%BF%D0%B0%D0 … m=93&ie=UTF-8

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 16:59 от Doli

# 686
  • Мнения: 493
Случвало ли ви се е малко преди да се унесете да имате усещането ,че рязко падате,нещо като внезапно подхлъзване,за миг,и се будя стресирана и трепереща...много е гадно Rolling Eyes
За съжаление, доста често ми се случва. Забелязала съм, че това става, ако денят е бил изключително напрегнат в дадено отношение. Но наистина чувството е ужасно. Crazy

# 687
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Невероятно е усещането да летиш насън...някак блаженно,отпускащо Crazy
Случвало ли ви се е малко преди да се унесете да имате усещането ,че рязко падате,нещо като внезапно подхлъзване,за миг,и се будя стресирана и трепереща...много е гадно Rolling Eyes


Много често ми се случва това съвпадение с числата,наскоро имаше в ФБ някаква статия по този въпрос,ще я потърся.....

намерих
били ангелски числа
 http://www.pan-bg.com/articles.php?id=548
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1%8A%D0%B2%D0%BF%D0%B0%D0 … m=93&ie=UTF-8

Доли ,
благодаря ти , ще чета  Mr. Green

# 688
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Случвало ли ви се е малко преди да се унесете да имате усещането ,че рязко падате,нещо като внезапно подхлъзване,за миг,и се будя стресирана и трепереща...много е гадно Rolling Eyes
За съжаление, доста често ми се случва. Забелязала съм, че това става, ако денят е бил изключително напрегнат в дадено отношение. Но наистина чувството е ужасно. Crazy

Мхм и на мен ми се е случвало и отвратително и риташ в леглото като добиче  Mr. Green

 her_76, чувала съм, че 22 е числото на победата  Peace


Аз да си кажа по темата, преди време писах, че телевизора сам се включва 2 пъти, в нощта четвъртък срещу петък, към 3 - 4, е сам си и спря, не се включва вече, не са му пипани настройки, не е изключван от контакта, просто вече не го прави...

# 689
  • Мнения: 5 230
За летящите насън и не толкова, чели ли сте за Опитност Извън Тялото? Ето тук има повече информация: линк
Много е интересно.

Доли, на мен редовно ми се случва това с пропадането. Любопитно ми, е защо тялото ни усеща нещо, което не е реално?

Общи условия

Активация на акаунт