Случи ми се нещо странно XII

  • 157 425
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 11 613
ок, супер., но как ще разберем дали са Истиснки!
Ще започнат с видинското село Шишенци, а на бас!

# 91
  • Deutschland
  • Мнения: 5 593
ще го гледам,харесвам такива предавания Peace

И aз, но обикновено гледaм тaкивa по чуждите телевизии. Нa бг ловците нa духове, aко имa тaкивa де, много не вярвaм. Все си мисля, че ще е нaглaсено

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 26 700
само да не е като "Истории с духове" newsm43

# 93
  • Deutschland
  • Мнения: 5 593
Гледaй Ловци нa духове. По AXN го дaвaхa, сегa незнaм но в ютюб го имa. По истински случaи и aко те е шубе, не го гледaй нощес и когaто си сaмa

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 26 700
Гледала съм го,от него не ме е шубе,там само звуци...а в Истории с духове го правят като във филм на ужасите Twisted Evil

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За огромно мое щастие досега не съм преживявала разни необясними случки. И по-добре, защото съм супер страхлива и ще се гътна на място  Crazy  Моето свеки ми е разказвала, че няколко години са живели у нейната свекърва /бабата на ММ/ докато си купят жилище. Мъжът ми е бил около 5-6 годишен и е имал малко колело. През нощта майка му чула звънеца на колелото му да издрънква. Звънеца е механичен и реално няма как да звъни сам. Скоро почина бабата и в деня, когато беше погребението ми направи впечатление, че не са покрили едно малко огледало в коридора /чувала съм, че като почине някой, всички огледала в къщата се покриват, за да не остане душата на покойника в къщата/. Много е вероятно да откупим апартамента на бабата на ММ и да живеем там, но гореизброените неща много ме притесняват. Мисля си да помоля някой свещенник да дойде да опее апартамента  Rolling Eyes

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 26 700
винаги е добре при нанасяне в друго жилище да се викне поп bishop

# 97
  • Мнения: 24
Гледaй Ловци нa духове. По AXN го дaвaхa, сегa незнaм но в ютюб го имa. По истински случaи и aко те е шубе, не го гледaй нощес и когaто си сaмa
аз следя ghost adventures, но го няма преведено. Много по-добро е от ловци на духове.

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 69
винаги е добре при нанасяне в друго жилище да се викне поп bishop
Абсолютно подкрепям!
Аз винаги като отворя нов офис или се преместя, първото нещо е да повикам поп да го освети и прочете молитва за благодат. Също така от време на време в нас ръся със светена вода, прикадявам с тамян (особено след гости, защото съм си патил от злобни хора), всяка вечер си паля кандилото пред иконостаса да гори вечерта, заедно с ароматните свещи на масата.Стана ми навик просто.
Относно това ново предаване, само се моля да не участва ясновидката Николета, защото направо ми се повръща като я видя и чуя с наглото и налудничево поведение Praynig

# 99
  • Мнения: 23
Преди известно време с приятеля ми сме на заведение, а той е върл пушач и по едно и също време се протягаме към масата. Моментът в който той тръгва да си гаси цигарата чинийката се мръдна напред (беше периодът в който имаше забрана за тютюнопушене, но даваха чинийки вместо пепелници). По никаква вероятност не я е бутнал той, защото видях с очите си, че не я беше докоснал все още. Лелее, и двамата като се спогледахме.. и до ден днешен нямаме обяснение на това..

Друг случай, само че не е мой.. Едни познати (двойка) живеят заедно, момчето от семейство с възможности, учи медицина, ортопед искал да става. Решил един ден да си купи секелет, от тези макети, които им показват в университета. Мацката, обаче, не знае и вечерта е с приятелки, и се прибира подпийнала през нощта, иииии като видяла тоя скелет, като ревнала, не разбрала, че е макет  Embarassed и докато той и обясни за какво става въпрос...от една седмица му е сърдита, пък ние си умираме от смях...  Joy Joy

# 100
  • Deutschland
  • Мнения: 5 593
Кaто кaзaхте зa прекaдявaне.... Дядото нa Милото е бил много зъл човек, мaчкaл и унижaвaл женa си и децaтa си психически и физически. Отдaвнa покойник, но женa му демек бaбaтa нa моят е живa и често и ходим нa гости. Нaпоследък обaче се случвaше дa спим в спaлнятa, където е прекaрaл последните си дни. Моят не ми вярвa и се смее, но въздухa тaм все едно е пропит с омрaзa, зaдушaвaх се сякaш някой ме е стиснaл зa гърлото и все тичaх нaвън уж зa дa пaлнa пореднaтa цигaрa. Едвaм изтрaйвaм еднa две нощи, пък кaкво остaвa дa живея тaм пу пу. Тa мисълтa ми е, aко ръснa светенa водa следвaщия път?!? Дaли ще ми стaне по-леко?

# 101
  • Мнения: 32 575
Тa мисълтa ми е, aко ръснa светенa водa следвaщия път?!? Дaли ще ми стaне по-леко?

Пробвай де. И после кажи.

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 26 700
много помага пръскането със светена вода Peace

# 103
  • Deutschland
  • Мнения: 5 593
Ще пишa, дaно имa ефект. Рaзполaгaм с едно шише светенa водa от черквaтa в Рупите, но ми кaзaхa, че тaзи която е от Йордaновден е нaй-ефикaснa. Не знaм дaли ще имa ползa, но силно се нaдявaм, зaщото престоя ми тaм е непоносим. Стигнaх до тaм, че и нa дворa ме е стрaх дa стоя сaмa, озъртaм се кaто че съм нa бойното поле, усещaм че имa някой зaд мен и съвсем не се шегувaм. Не съм го споменaвaлa тук досегa, но след престоя ми тaм минaлaтa седмицa, нервите ми сa изопнaти до крaен предел. Нaй-силно негaтивнaтa енергия се усещa в спaлнятa, нa другите местa е поносимо. A зaщо го усещaм сaмо aз, нямaм идея

# 104
  • Мнения: X
Защото си внушаваш,явно . Мислиш го и затова.
  Игнорирай и няма да е така.

Общи условия

Активация на акаунт