Лидл ::58::

  • 67 870
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Meggysan може като топла и студена напитка, аз си сложих снощи няколко капки в чая,Днес моя мъж ходи за още,но ментата е била свършила,взел е от лимона и ягодата да пробваме и тях.Може и за децата ледени близалки да се правят,да се сиропира и каквото ти хрумне.

# 106
  • Мнения: 3 422

А на касите Део се беше наередил зад мен  Grinning
-----------------------------------------------------------------------
И какво си купи Део? Laughing



Нещо за хапване сигурно, не съм му гледала в... количката  Laughing

# 107
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Благодаря за Ел четките.само цената им колко беше. Мн сме доволни от едни шоколадови топчета. После ще търся линк да покажа

# 108
  • Мнения: 27 944
Благодаря за Ел четките.само цената им колко беше. Мн сме доволни от едни шоколадови топчета. После ще търся линк да покажа

29,90 или 29,99 лв са четките за лице. Laughing
Баща ми купил от карначетата, в момента се пекат и после ще докладвам дали са ни харесали. Laughing Пратих го и за макароните на промоция, ама взел някакви фузили от 89 стотинки в друг цвят опаковка... ooooh! Добре, че само 1 пакет е взел, че..... Laughing

# 109
  • Мнения: 144
Отделно видях едни руснаци, които си взеха от пиците от пекарната, хапнах си, докато разглеждаха магазина и силно се съмнявам, че на касите обявиха всички бройки...  мислех да сигнализирам охраната, която "лапа мухи", обаче се отказах, все пак не бях сигурна какво ще платят и ми стана кофти...

Merlinski аз винаги си взимам нещо от пекарната и си хапвам, но винаги оставам половината в пликчето, за да го таксуват. Просто винаги пазарувам гладна след работа и така:-) Случвало ми се в други магазини и вода да си отворя и да занеса празно шише на касата:-)

# 110
  • Мнения: 3 422
То и ние с малката редовно на касата маркираме празна опаковка от Барни, но тези руснаци нещо ми бяха съмнителни - единият даже си изхвърли плика в коша за еднократните ръкавици. Както и да е, не бях сигурна, затова и не сигнализирах охраната.  Sad
Иначе днес пак се разписах с пазар - взех още от мандарините, не тези в мрежичка, другите, на мен ми харесаха. Взех и портокали, и моркови, и ябълки, взех от испанските домати, две краставички, охладени воденички, кашкавал... а, да похваля кашкавала, продълговата пита, 750 гр, за 8.99, много е хубав, у дома само такъв ядем вече година.

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 17:29 от Merlinski

# 111
  • Мнения: 3 675
Аз си харесах няколко неща в петък-бутер баничките и чипса.И едно кисело мляко Чуден.А на детето Барни.

# 112
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте и от мен  Simple Smile
Записвам се да Ви чета. Ние много си харесваме Лидълчето - може да се каже, че повечето покупки са ни успешни.
Миналата седмица си закупихме Инхалатора - добър е . Малката ми дъщеря която няма 5 год. го използва самичка. Безшумен е , лек е и разпръсква разтвора с ултразвук - на много фини частици. Работи на батерии, като има опция и за адаптер да се включи.

Сега съм хвърлила око на тези смесители - дали ще са с "добро" изпълнение - единият много ще ми отива в новата кухня Joy

# 113
  • Мнения: X
Това мляко Чуден  въобще не го харесвам . Или съм попадала на лоши партиди - едно такова на парченца стои .
 В последно време и 2% Пилос е с занижено качество - не е така гладко като структура .
 Но кисело мляко само от Лидл купувам -Пилос  ,децата само него харесват .
Смесителите и на мен ми харесват на външен вид .

# 114
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Млякото, което ще е намалено от петък е 4,5%, а само Чуден имат такова. И аз ще си взема, че си правя с него от време на време бисквитена тортичка.

# 115
  • Мнения: 466
Днес търсих интимен душ-гел, защото вкъщи много го харесваме и само него ползваме, нооо нямаше изобщо такъв артикул...може би са спрели да го предлагат. Някой от вас да е имал същото неуспешно търсене?

# 116
  • Мнения: 135
Някой да има информация за обезвлажнителя  /W5 Dehumidifier / и торбичките / sachets of dessicants/ към него? Отдавна ги няма в асортимента , а ми трябват торбички за смяна.Точно сега им е сезона.Гледам ги в Лидл Гърция - ще ги има тази седмица, но в България не ги пускат.

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 1 239
Не съм ходила в Лидъл скоро. Смятам утре да го посетя

# 118
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Днес търсих интимен душ-гел, защото вкъщи много го харесваме и само него ползваме, нооо нямаше изобщо такъв артикул...може би са спрели да го предлагат. Някой от вас да е имал същото неуспешно търсене?
Купих преди десетина дена, имаше доста на рафта. Надявам се да си го има и в бъдеще, защото и ние само такъв ползваме.

# 119
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Някой да има информация за обезвлажнителя  /W5 Dehumidifier / и торбичките / sachets of dessicants/ към него? Отдавна ги няма в асортимента , а ми трябват торбички за смяна.Точно сега им е сезона.Гледам ги в Лидл Гърция - ще ги има тази седмица, но в България не ги пускат.
Доста го обсъждахме този проблем с липсата на резерви. Аз дори се замислям, докато намеря нормални кристали, дали да не купя котешка тоалетна /колкото и да е смешно/ и дали и тя няма да абсорбира влагата. Това е като вариант докато пуснат резерви. Два пъти правих запитване на сайта на Лидл, но ми отговориха, че засега няма да предлагат.

Общи условия

Активация на акаунт