Серенити Бей - 2015г.

  • 95 563
  • 749
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 467
Темата не беше ли за Серенити newsm78
Айде, стига спамихте темата с тоя Мирамар. Има си отделна тема за него, суперлативите там!
aaccee, като те чета, имам усещането, че все едно съм била в друг хотел. Върнах страници назад-никой не си е позволил да кааже такива тежки думи като мърляво, миризливо и т.н. Говори писле, че грам не си била претенциозна ooooh!Догодина на Обзор, че да си спестиш мизерията от тая година. Разбрахме, че не ти е харесало на Серенити, обаче. Стига толкова  Crazy
И, да темата е като цяло за споделяне на мнения на тези, които са посещавали хотела. И добро , и лошо се приема, ама някои се оливат.

Последна редакция: пн, 25 юли 2016, 17:19 от Кристал

# 616
  • Мнения: 276
От всичко прочетено до момента разбирам,че проблемите от минали години си стоят и няма никаква промяна в положителна посока.
Говорите за същия отвратителен,мизерен,тесен и задушлив хотел.Аз не бих повторила никога повече, хотела не е пригоден изобщо за All inclusive изхранване, нито пък легловата база отговаря на материалната....Ненормално ми се струва да се бием за шезлонги, и при опит детето да си вземе в 12 без 5 сладолед, да му затворят витрината под носа с думите: "Обяда започва в 12..." познайте дали не ми нахлу кръвта в мозъка...
В резюме: Ако искате да сте тотално прецакани и да си платите за това, Серенити Бей е вашето място....
За мен и моето семейство този хотел никога повече няма да бъде посетен!

# 617
  • Мнения: 18 036
Наистина говорим за различни хотели. Никога не съм сядала вътре, лято, хубаво време сядаме навън, на нищо не мирише  Mr. Green Кога пък няма сладолед  Shocked Моята си вземаше винаги от пул бара, там си е нон стоп.

# 618
  • Мнения: 534
Снощи се върнахме от Серенити.Сигурно в друг хотел сме били или са ни много различни изискванията.Всичко беше прекрасно.Вечеряхме само вътре в ресторанта не ни е било задушно.За анимацията просто нямам думи,толкова позитивни и завладяващи млади хора.Сладолед има цял ден на бара и не бих позволила детето да слезе в 12 без 5 при започване на обяда в 12 и 30.Мисля че освен големи претенции трябва и да спазваме някакъв ред.Ценово Серенити и Мирамар са несравними.Храната на нас много ни хареса.Допадна ни и това че цял ден на бара има какво да се хапне.Бяхме 6 нощувки за 1300лв четиричленно семейство ранни записвания.За мен единственния недостатък е камъните в водата,но малко вдясно пясъкът е чист.Водата последните 3 дни беше толкова чиста че се виждаха рачета.Ние догодина със сигурност сме пак там.

# 619
  • Мнения: 18 036
Май нагласата и претенциите ни са различни  Peace Ох, пак пръстчета  Embarassed

# 620
  • Мнения: 9 467
И аз ще се върна там със сигурност.
Пръсчета Peace  Mr. Green

# 621
  • Мнения: 18 036
Добре е когато избираш да степенуваш приоритетите си. Ако искам хубав плаж бих избрала Албена, ако искам забавление избирам Серенити. Била съм на много места и гарантирам за горните твърдения. Били сме 3 години в Серенити, и с голяма компания, и сами- ами супер весело сме си изкарвали без ентеровируси. Просто търсете това, което предпочитате  Peace А ако сте били в Мирамар вече ...кофти. За някои е най- добрия ол в Б- я, мои познати са разочаровани, но явно доста вдига летвата.

# 622
  • София
  • Мнения: 2 296
Първия ми All Inclusive в България беше в Мирамар, преди 7-8 години.
Със сигурност през годините има подобрения, но и цените вървят стремглаво нагоре...
Да, и двата хотела са 4*, но разликата в цената говори сама за себе си.
Еми, прехвален е Мирамар. Прекалено екзалтирани са почитателите му, по мое мнение.
Като че е някаква специална привилегия да си почивал в този хотел...

Аз самата не останах очарована от първото ни посещение в Серенити,
но съотношенито цена/качество наклониха везните в края на лятото отново да го посетим.
Не са много хотелите в този ценови диапазон за семейства с две деца, едно от които е над 12г.

Аз си обяснявам разликите в качеството на обслужването и храната именно с разликата в цената.

# 623
  • Мнения: 96
Темата не беше ли за Серенити newsm78
Айде, стига спамихте темата с тоя Мирамар. Има си отделна тема за него, суперлативите там!
aaccee, като те чета, имам усещането, че все едно съм била в друг хотел. Върнах страници назад-никой не си е позволил да кааже такива тежки думи като мърляво, миризливо и т.н. Говори писле, че грам не си била претенциозна ooooh!Догодина на Обзор, че да си спестиш мизерията от тая година. Разбрахме, че не ти е харесало на Серенити, обаче. Стига толкова  Crazy
И, да темата е като цяло за споделяне на мнения на тези, които са посещавали хотела. И добро , и лошо се приема, ама някои се оливат.

Малееее, защо така излобяваш ако някой не споделя твоята любов към Серенити. Я се успокой малко. Да не би да са ти роднини мениджърите или пък от Съни Турс? Обидих ли те теб лично с нещо, че да ми държиш подобен тон? Що не захапеш и някой друг, не съм единствена използвала епитетите, които те подразниха.
И ако обичаш да не ми даваш направление догодина къде да отида и какво и как точно да си спестя.  Мога само да ти пожелая да ти се случи да посетиш наистина добър хотел Със сигурност Мирамар не е единствения, упс да не го споменавам и да не спамя, че сигурно няма да можеш да заспиш спокойно...

# 624
  • Мнения: 9 467
О, не се притеснявай, не злобея и хотелът не ми е  бащиния.  Ти, обаче прекаляваш с епитетите и ако имаш малко разсъдък ще проумееш за какво говоря. Ако пък не ме разбереш, жалко за теб. И, пак ти казвам, разбрахме колко разочарована си останала и колко харесваш другия хотел, не сме малоумни...Не е нужно да го пишеш във всеки твой пост.
Сега,аз ще спра до тук, защото не е приятно да се спами темата. (Това се отнася и за теб). Crazy

# 625
  • Мнения: 96
От всичко прочетено до момента разбирам,че проблемите от минали години си стоят и няма никаква промяна в положителна посока.
Говорите за същия отвратителен,мизерен,тесен и задушлив хотел.Аз не бих повторила никога повече, хотела не е пригоден изобщо за All inclusive изхранване, нито пък легловата база отговаря на материалната....Ненормално ми се струва да се бием за шезлонги, и при опит детето да си вземе в 12 без 5 сладолед, да му затворят витрината под носа с думите: "Обяда започва в 12..." познайте дали не ми нахлу кръвта в мозъка...
В резюме: Ако искате да сте тотално прецакани и да си платите за това, Серенити Бей е вашето място....
За мен и моето семейство този хотел никога повече няма да бъде посетен!

Подкрепям изцяло, барабар с горните епитети, макар че ще ядосам Кристал  Laughing Laughing Laughing

# 626
  • Мнения: 96
О, не се притеснявай, не злобея и хотелът не ми е  бащиния.  Ти, обаче прекаляваш с епитетите и ако имаш малко разсъдък ще проумееш за какво говоря. Ако пък не ме разбереш, жалко за теб. И, пак ти казвам, разбрахме колко разочарована си останала и колко харесваш другия хотел, не сме малоумни...Не е нужно да го пишеш във всеки твой пост.
Сега,аз ще спра до тук, защото не е приятно да се спами темата. (Това се отнася и за теб). Crazy

Спирам и аз, че наистина не мога да разбера реакциите ти и то главно към мен.... Явно нямам достатъчно разсъдък за да проумея  newsm78 А и другите не са длъжни да ни четат глупостите...

Айде, споко и приятно изкарване при бъдещите ти посещения в хотела.... наистина не го казвам с ирония, защото приемам факта, че другите хора може и да харесват различни неща...

# 627
  • Мнения: 3 020
Не мога да разбера защо се спори. Всеки си има приоритети.
И все пак като дадеш 1500лв., очакваш добра почивка, а не да си я разваляш с битовизми.

Мисля, че Кристал се включи неадекватно. Тя е доволна и си го казва, но защо оборва мнението на другите. То си е тяхно и те така мислят.

И все пак е добре, че хората харесват различни неща и имат различни вкусове. За всеки влак си има пътници, иначе какво щеше да стане, ако се харесваше едно и също нещо.  Peace

# 628
  • Мнения: 18 036
Всеки има мнение, разбира се  Peace
Прави ми впечатление, че тези, които се върнат недоволни са по- нахъсани, по- резки, въобще не дават да им се противоречи.
Сигурна съм, че нито те си измислят, нито другите. Кой има полза от това?
Но защо пък да лъжа, че в нашия период не беше мръсно, храната ми хареса, морето беше гадно точно отпред и супер малко встрани.

# 629
  • Мнения: 3 284
Всеки има мнение, разбира се  Peace
Прави ми впечатление, че тези, които се върнат недоволни са по- нахъсани, по- резки, въобще не дават да им се противоречи.
Сигурна съм, че нито те си измислят, нито другите. Кой има полза от това?
Но защо пък да лъжа, че в нашия период не беше мръсно, храната ми хареса, морето беше гадно точно отпред и супер малко встрани.


Аз пък ми прави впечатление по принцип/не само в този хотел/ че които почива в началото на сезона е много доволен и с чудесни впечатления.Сякаш в сезона особено към края персонала е вече изморен и отекчен

Общи условия

Активация на акаунт