Серенити Бей - 2015г.

  • 95 554
  • 749
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 18 009
Мими, а ти лично, ходила ли си в Серенити?

Не е точно така- в началото на сезона храната е много по- бедна, то е логично и коментирано.
Ние лично сме ходили и в силен, и в слаб сезон, щом го посетихме за 3-ти път тази година, значи все пак има нещо хубаво  Peace

# 631
  • Мнения: 9 451
Не мога да разбера защо се спори. Всеки си има приоритети.
И все пак като дадеш 1500лв., очакваш добра почивка, а не да си я разваляш с битовизми.

Мисля, че Кристал се включи неадекватно. Тя е доволна и си го казва, но защо оборва мнението на другите. То си е тяхно и те така мислят.

И все пак е добре, че хората харесват различни неща и имат различни вкусове. За всеки влак си има пътници, иначе какво щеше да стане, ако се харесваше едно и също нещо.  Peace

Напротив, много адекватно се включих, защото определени потребители се опитват да наложат нещо, което в 80% от казаното не е вярно и се опитват да си наложат мнението, което разбрахме. Правят сравнение с хотел, който на нас 2 възрастни с 2 деца ни излиза с 1000 и кусур лв. отгоре. Не е като да не съм била в Серенити и да не знам как стаят нещата със сладоледа, почистването в стаите и около басейна, в ресторанта и т.н...Възможно е в разгара на сезона да има блъсканици в ресторанта и сладоледа например да свършва бързо, ама чак пък никога да е нямало на бара  Stop
Много е важна нагласата, с която ще тръгнеш на почивка!

# 632
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Няма какво да си кривя душата, след онзи, анатемосания, хотел, никой друг не ни е харесал.
Аз също се чудех какво толкова му харесват, ама - факт. И ние омагьосани. Crazy
Били сме в Серенити - не е чак толкова лош. Даже си е хубав. Сравнен с Оазис дел Маре, Лозенец е в пъти по-добре. Бих казала, че Серенити си беше една добра оферта, предвид цената, която платихме. 2 - те деца настанени безплатно, почти го няма никъде. Храната не е лоша, да, но напитките - не стават. Отделно, а и най-важно за нас, плажът не е хубав. Басейнът е ок, ама басейн имам и у дома, отишли сме на море, все пак.
И само да вметна, че управителят тази година е друг, може и да има разлика от предходни години.

# 633
  • Мнения: 96
Не мога да разбера защо се спори. Всеки си има приоритети.
И все пак като дадеш 1500лв., очакваш добра почивка, а не да си я разваляш с битовизми.

Мисля, че Кристал се включи неадекватно. Тя е доволна и си го казва, но защо оборва мнението на другите. То си е тяхно и те така мислят.

И все пак е добре, че хората харесват различни неща и имат различни вкусове. За всеки влак си има пътници, иначе какво щеше да стане, ако се харесваше едно и също нещо.  Peace

Напротив, много адекватно се включих, защото определени потребители се опитват да наложат нещо, което в 80% от казаното не е вярно и се опитват да си наложат мнението, което разбрахме. Правят сравнение с хотел, който на нас 2 възрастни с 2 деца ни излиза с 1000 и кусур лв. отгоре. Не е като да не съм била в Серенити и да не знам как стаят нещата със сладоледа, почистването в стаите и около басейна, в ресторанта и т.н...Възможно е в разгара на сезона да има блъсканици в ресторанта и сладоледа например да свършва бързо, ама чак пък никога да е нямало на бара  Stop
Много е важна нагласата, с която ще тръгнеш на почивка!

Вече наистина прекаляваш. Ясно е, че под определени потребители визираш мен.
Само не разбрах как точно реши, че се опитвам да наложа мнение. И нима си позволяваш да твърдиш, че лъжа и си измислям. Даже и процент определи колко точно е вярно и колко не.
И какъв точно ти е проблема със сравнението, забранено ли е?!?
Всъщност май започвам да разбирам къде ти е болката...

А що се отнася до нагласата.... не съм идиот и ако имам отрицателна нагласа и кофти мнение, просто не правя резервация и не тръгвам натам.....

# 634
  • Мнения: 18 009
За напитките- аз пих само мента със спрайт, бяло вино и бира- съвсем нормални си бяха. Безалкохолни и сокове не пием, за тях нищо не мога да кажа. Нормален е алкохола като за ол, продукти на Ахелой, доколкото знам. Дори глава не ме е боляла  Wink

# 635
  • Мнения: 2 081
Каква нагласа?  Laughing Като видиш пожълтели и мръсни чаршафи , банята и тоалетната се  наводняват при всяко къпане ,разбита дограма. Нагласата ли ще ти оправи почивката , или ще оправдае парите? Така беше и миналата година .Базата е зле .
А , аз изобщо не съм претенциозна .

# 636
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
По-бели чарлафи от на Серенити не съм виждала.Опс... И в Блу Ориндж бяха като пуканка. Grinning Когато през 2010 бяхме в Добротица ми беше гнусно в чаршафите да лежа.Техните бяха стари и захабени.

# 637
  • Мнения: 3 020
Момичета, то е ясно, че е трудно възможно всички стаи да са на 100% еднакви, както и персоналът- бармани, камериерки и т.н. Още повече се сменят и реално и 2 пъти да отидеш за едно лято, едва ли ще е еднакво като изживяване. Така че съм склонна да вярвам, че всеки си има причини за положителното или отрицателно мнение.
Както и в другата тема за Бг морето се оказва, че при прехвален хотел има голямо значение на кой етаж те настанят и затова има и недоволни.

# 638
  • Мнения: 299
А сега в Добротица бяха чисти и бели чершафи, сменяха ги на 3 дни. Има разлика от година до година и от стая до стая също.

# 639
  • Мнения: 75
Ние сме към края на десетдневния си престой в Серенити. Бяхме слушали много за него и решихме да го пробваме, тъй като тази година трябваше да резервираме в последния момент, а любимият ни хотел, в който ходехме предните 3 години, беше пълен (в същия ценови диапазон, с bvs анимация и на южното крайбрежие). Като цяло Серенити е ок, но вероятно няма да повторим. На басейна шезлонгите са много малко и никога не се добрахме до тях, съответно не участвахме много в анимацията и не опознахме никой от аниматорите (за разлика от предните години). Всички игри бяха набутани до пул бара, пиеш си кафето в 3:30 и над теб хвърчи пинг-понг, а отстрани хвърлят стрелички. А от вечерната анимация съм разочарована, сега ще обидя много хора вероятно, но танцовите шоута бяха орязани, трябваше да идва гост-аниматор да ги спасява, а едното момче беше ново и тепърва учеше стъпките. Бях слушала суперлативи за танците в Серенити и минали години сигурно е било така, но сега не е. Гледала съм тези шоута в целия им блясък на истинска сцена, тук ако не запазиш маса навън в 5 часа, няма как да ги гледаш отдолу, а отгоре се бориш с другите хора, решетките и чадърите в ресторанта, па макар и затворени.

Като цяло си личи, че хотелът не е строен като all inclusive, а като апарт-хотел. В ресторанта на моменти наистина е задушно и тясно, а отсервиращите не са в униформи, някои миришат и само дебнат почти празните чинии. Липсва простор за заниманията, които предполага един all inclusive.

Най-лошо впечатление обаче ни правят икономиите от вода, шампоани и посуда. Вода можеш да си налееш в определени часове на определени места, иначе машините не работят. Шампоани се дават веднъж, независимо дали си за 3 или за 10 дена (шапки за баня ако имат като пристигаш, иначе не). А счупените чаши, чинии и кани, които се предлагат в ресторанта, няма да коментирам. Освен това искахме да ползваме обяд при пристигане, а не като си тръгваме. Не може, почти като в казарма. Стояхме час и половина във фоайето до заветните гривни, които явно режат точно в 12:00 на тръгване! Досега гривните успявахме да си отрежем сами чак вкъщи, както от бг, така и от гръцки all inclusive хотели.

Мога да пиша и за камериерките, климатиците, общите тоалетни и т.н., но ще спра дотук. Иначе успяхме да направим така, че да си прекараме добре, но емоционална обвързаност с хотела нямаме. Разбирам тези, които имат, защото и ние имаме с този от предните 3 години (а и там не всичко беше перфектно). Просто Серенити не е нашият хотел.



# 640
  • Мнения: 1 837
Явно в топ сезона съвсем започва да издиша Серенити Whistling За съжаление, както на повечето места, и тук нещата вървят на по-зле Rolling Eyes Бяхме там преди няколко години, все си мислех че може да тръгне напред този хотел, предвид местоположението ама...

# 641
  • Мнения: 534
A може ли да пишеш кой е другия хотел в който сте били доволни.

# 642
  • Мнения: 9 451
Най-вероятно става въпрос за Белла Виста - Синеморец. Hug
 Но нека се включи авторката да каже.

# 643
  • Мнения: 3 020
Най-вероятно става въпрос за Белла Виста - Синеморец. Hug
 Но нека се включи авторката да каже.
И аз точно това си помислих снощи, докато четях поста й.  Peace

# 644
  • Мнения: 534
Да и аз се досетих,но на нас ни излиза скъпо

Последна редакция: сб, 30 юли 2016, 17:30 от rumka_73

Общи условия

Активация на акаунт