www.feelunique.com - 13

  • 75 651
  • 780
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 659
Здравейте дами,
все още ли дават код за отстъпка ако някой ти изпрати покана за ФЮ. Ако е така ще съм много благодарна , ако някой го направи.
Също така дали мога да комбинирам в разпродажбата сега ,20% от кода,отстъпката за любима марка и евентуално тази за нов клиент (препоръка)  newsm78 newsm17 smile3508.
Защото ако стане ще пазарувам мощно Simple Smile

# 766
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
може да се комбинира разпродажбата + 1 код
10% за любима марка са след първата поръчка  Peace

# 767
  • Мнения: 1 659
Беше твърде хубаво ама и 20% пак е добре

# 768
  • Мнения: 2 369
Здравейте дами,
все още ли дават код за отстъпка ако някой ти изпрати покана за ФЮ. Ако е така ще съм много благодарна , ако някой го направи.
Също така дали мога да комбинирам в разпродажбата сега ,20% от кода,отстъпката за любима марка и евентуално тази за нов клиент (препоръка)  newsm78 newsm17 smile3508.
Защото ако стане ще пазарувам мощно Simple Smile
Дай мейл на лични за покана   bouquet
Моята поръчка, шипната в неделя, дойде днес.  Heart Eyes

# 769
  • Варна
  • Мнения: 128
И моята беше шипната в неделя и днес е при мен. Flutter Много съм доволна, станали са още по-бързи. Поръчах олиото на Лоран- наистина има за какво да е толкова хвалено! Много е комфортно, апликаторът е много нежен и удобен, чак се изкушавам да огледам за още цветове. Похвалете се вие какво пазарувате, сърбят ме ръцете с този код  Mr. Green Crazy

# 770
  • София
  • Мнения: 5 193
Какво е това олио?  newsm78

# 771
  • Варна
  • Мнения: 128
http://www.feelunique.com/p/Yves-Saint-Laurent-Volupte-Tint-in-Oil-6ml само че са изчерпани почти всички цветове вече  Peace

# 772
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
Илли, аз оставам с впечатление, че на Блис е за тяло. Защото го дават подходящо за след епилация. newsm78  но нищо, ще се въздържа засега.

Мисля, че любима марка и код няма да се комбинират. Може да се ползва само 1 код.

# 773
  • Мнения: 1 111
Здравейте!
Направих първа поръчка. Бихте ли ми  казали  как да избера любима марка. Обяснението от първа страница явно е старо, нямам такива полета.
Благодаря!

# 774
  • Мнения: 2 487
Направих поръчка на 27,  а още не са я изпратили.   newsm78  предната на следващия ден я обработиха,  а тази ... Crossing Arms

# 775
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Pepina709, влез си в профила/personal profil

# 776
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Алетеа, моята последната е изпратиха след 2 дни от поръчката  Peace

# 777
  • Мнения: 31 317
Трябва да се пусне нова тема. Peace

# 778
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
Аз последно май не получих мейл, че е пратена, миналата седмица беше.

Някой да пусне нова тема, моля. Simple Smile аз съм през телефона.

Моята любима марка си стои на weleda вече 5та година. 😊 Все забравям да си я сменя, тогава поръчвах бебешки неща и използвах 10те%.

# 779
  • Мнения: 1 111
Pepina709, влез си в профила/personal profil
Благодаря много!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт