"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 31

  • 17 215
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 533
ооф сега пък и сериозно... Mr. Green колко усилия ми коста да съм сериозен hahaha hahaha

ей това последно ...старо е...и ставам сериозен hahaha hahaha

Скрит текст:

# 721
  • Мнения: 7 538
Еми,не е луд който яде баницата....А Уилям,че е неземно красив и секси ...така си е Thinking,но и че е много пресметлив, комплексиран,прекалено обмислящ  и муден и това е така... Thinking

# 722
  • Мнения: 8 533
Еми, ако не е това което искаме....например, че Химена има нова любов с неизвестен мъж, по възможност джентълмен, богат, интелегентен и красив... hahaha
ooooh!  Аааа,не толкова бързо Naughty.....нали трябва време да и да осмислиш прочетеното....Тогава нова книга...
оо за време..хич не се знае...тя химена май е от бързо четящите Joy Joy хайме бързо го прочете Joy и предишния.... hahaha hahaha винаги може да дойде по добър..като комплекс от качества поне...което да я отвее на друга посока...разбира се то и съдба hahaha

аз погледнах онези реплики...но те бяха от някакъв профил към журналиста...един към друг препратени с неговия адресант ..но няма негов отговор.някакви нападки..нищо съществено

аа между четири стени ние няма как да знаем какво става...химена също hahaha hahaha никога няма 100% сигурност...това не е капитан Фабре hahaha hahaha

# 723
  • Мнения: 5 069
Еми, ако не е това което искаме....например, че Химена има нова любов с неизвестен мъж, по възможност джентълмен, богат, интелегентен и красив... hahaha
ooooh!  Аааа,не толкова бързо Naughty.....нали трябва време да и да осмислиш прочетеното....Тогава нова книга...

че защо....аз доколкото....помня...тя не осмисля прочетеното много дълго hahaha hahaha а и всичко е съдба hahaha ,а и това сме го говорили,като се случи....това не е нещо лошо,само комбинацията ми се стори трудна за намиране hahaha ...не е тая неземна външна красота само...а вътрешността Mr. Green Mr. Green ...не знам за мен красотата е нещо много комплексно....и ми е събирателен образ затова не мога просто да се възхищавам на тази му прословута външност Mr. Green Mr. Green

# 724
  • Мнения: 7 538
Скрит текст:
newsm78 Аз днес имам някакъв проблем с форума... newsm78 много ми е разширено полето и не обхващам всичко, когато чета...остава скрита част и ми се налага непрекъснато да измествам полето ,за да я видя тази част... Thinking newsm78

# 725
  • Мнения: 5 069
Скрит текст:
newsm78 Аз днес имам някакъв проблем с форума... newsm78 много ми е разширено полето и не обхващам всичко, когато чета...остава скрита част и ми се налага непрекъснато да измествам полето ,за да я видя тази част... Thinking newsm78
при мен е тъкмо..като .върнаха предишното разширение на форума..вече не гледаме само вляво...чак ми е странно hahaha hahaha не знам Thinking освен ако имаш някакви допълнителни ръчни настройки

# 726
  • Мнения: 2 690
аз доколкото разбрах става въпрос за имението...нещо за продаване, нещо се започва на ново...но не съм сигурна
а това с бебето и аз си го помислих, но пък Химена ще изпадне съвсем, защото не може да не е наясно Mr. Green...а ти с този кубинец, ако е такъв отдавна да е отсвирил Ели...по скоро е еврейн, те са по пресмятането

# 727
  • Мнения: 5 069
Еми,не е луд който яде баницата....
това е вярно Mr. Green точно затова вече не съм и особен фен Mr. Green Mr. Green

но има и друго...ей така като мъж бе...как няма да ти е неудобно ей така малко поне...ако трябва приятелката да ти се примирява с това съвместно съжителство....трябва да си много никакъв мъж Thinking Thinking

# 728
  • Мнения: 2 690
мисля, че тя прави този компромис единствено заради децата му Peace...но вече е прекалено...на мен също ми се изчерпиха аргументите за привличане от страна и на двамата Mr. Green....на нас ни се иска по динамичен сюжет, но нали играят латиноси hahaha

# 729
  • Мнения: 8 533
Еми,не е луд който яде баницата....
това е вярно Mr. Green точно затова вече не съм и особен фен Mr. Green Mr. Green

но има и друго...ей така като мъж бе...как няма да ти е неудобно ей така малко поне...ако трябва приятелката да ти се примирява с това съвместно съжителство....трябва да си много никакъв мъж Thinking Thinking

булка..2015 година сме...събуди се...мъже вече няма...все еб*чи,уви hahaha hahaha

добре сега сИриозно Mr. Green няма да умре горкото момиче..от това примиряване спокойно hahaha hahaha hahaha

# 730
  • Мнения: 5 069
....на нас ни се иска по динамичен сюжет, но нали играят латиноси hahaha
оо на мен хич не ми се иска какъвто и да било сюжет..искам скапания им никакъв сериал да приключи ...финито...ариведерчи...даааа ама нееее tantrum  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 2 690
значи без хепиенд hahaha съгласна съм, ама както казваш едва ли

# 732
  • Мнения: 8 533
ау какви цветущи неща има в хаштага..тези пак се вихрят явно имат почивен ден hahaha hahaha

и бисквитките орео...опорчиха отвратително...а аз толкова ги обичах ooooh! ...за жена пък никога не съм мислил като за бисквитка орео Mr. Green Mr. Green
Eres tan zorra que te dicen la "Oreo". Te las separan, te la saborean y te la sumergen. XimenaNR

по лесна била от Лего hahaha hahaha
Eres más fácil de montar que los Lego. XimenaNR

имала си повече мъже вътре...от троянския кон...и после казваш че не си....к...това ме уби Joy Joy съжелявам..но смешно е hahaha hahaha

O sea, tuviste más hombres adentro que el caballo de Troya y luego dices que no eres zorra. XimenaNR

# 733
  • Мнения: 5 069
ами красива и сексапилна жена е ...и пет троянски коня със всичките войничета вътре..може да си позволи...хватката е обаче да не го прави Mr. Green ..докато тези 90 килограмовите....ни са виждали мъж като мъж....нещо повече едва ли hahaha hahaha ... и не е смешно...аз обожавам орео...или по-точно обожаваХ Mr. Green Mr. Green

# 734
  • Мнения: 2 690
опитват се да оргиналничат, но просташки и на чужд гръб. Mr. Green..но ми е чудно, след като той е с Ели, защо ги дразни Химена...явно те знаят нещо което ние не знаем Thinking

Общи условия

Активация на акаунт