"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 31

  • 17 216
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 690
аз разбрах, че този уикенд  дето мина е имало супербол...един много престижен футболен сблъсак

# 706
  • Мнения: 2 690
Еми, ако не е това което искаме....например, че Химена има нова любов с неизвестен мъж, по възможност джентълмен, богат, интелегентен и красив...и както казваме ние шопите "такова животно нема" hahaha

# 707
  • Мнения: 8 533
жалко че няма сериал на ели и уилям...където антагонистката също да се казва химена Joy Joy още по голям кеф hahaha hahaha аз и без това никога не бих си кръстил детето така Thinking но тя какво е виновна hahaha ..но винаги съм се чудел..родителите и са стоматолози...учи се много анатомия,много латински Mr. Green ама че палави родители има hahaha hahaha

оо супербола е мъжкия вариант на виктория сикрет шоуто hahaha hahaha голям купон един път годишно hahaha hahaha макар че аз и виктория сикрет си гледам...да огледаме тенденциите в женското бельо е много важно също Joy Joy

ех и индийски ще науча няма страшно Mr. Green Mr. Green

# 708
  • Мнения: 5 069
Еми, ако не е това което искаме....например, че Химена има нова любов с неизвестен мъж, по възможност джентълмен, богат, интелегентен и красив...и както казваме ние шопите "такова животно нема" hahaha
ее Жули ти пък много нескромно hahaha hahaha  то това хич не звучи правдоподобно и да го повторя hahaha hahaha дай нещо пак с онзи Леви,по реално е hahaha да не се отклоняваме толкова от реалността  hahaha колкото и да не е приятна ,а не че нема такива животни...в латинска америка просто са неоткриваеми hahaha hahaha що се отнася до интелекта най-вече hahaha hahaha hahaha

# 709
  • Мнения: 8 533
Еми, ако не е това което искаме....например, че Химена има нова любов с неизвестен мъж, по възможност джентълмен, богат, интелегентен и красив...и както казваме ние шопите "такова животно нема" hahaha
ееее...това вече чак е нахално hahaha hahaha то по лесно 6-ца от тотото да уцелите hahaha hahaha
пак като не искаш да е известен... hahaha hahaha

химена много голям късмет трябва да има...да го намери такъв.. Thinking много трябва да търси...а тя като се е затърсила...аз ви казвам такава тишина...уилям не се видял от летище мексико..но химена тя е като фантом hahaha hahaha като нищо...пак да гостува в някой от топ маямските хотели hahaha hahaha

а ако е така както предполагам..от хотела,чакайки уилям ,трудно..ще го намери  такъв какъвто искаш hahaha hahaha може би администратора на хотела hahaha hahaha

# 710
  • Мнения: 2 690
добре де ще ми се hahaha...не сериозно. аз немога да разбера с каква цел той обяви че официално не е с Ели...логично беше да има някаква промяна най малко в поведението му, а то нищооо Mr. Green

# 711
  • Мнения: 5 069
ами с каква цел...да впечатли малко мадамите около себе си... (не знам колко са hahaha ) да успокой страстите...вижте че химена веднага му се върза.... hahaha hahaha не си беше дошъл от уругвай и .....в мексико hahaha hahaha ще си мъчим ...дълго и бавно.... и умопомрачително...и накрая  тихомълком ще се разтикат събитията в съвсем други посоки...но преди това...още много много агония.... hahaha hahaha

# 712
  • Мнения: 8 533
аз започнах да свиквам с такъв тип жени..затова казвам само,с които ще да се....разхожда с каляската на лунна светлина Laughing Laughing но да се заема сериозно с кариерата си...в ню йорк ли, индонезия ли,южна африка ли,антрактида ли...но да се събира вече...че млада е..но на тази възраст човек вече трябва нали Mr. Green Mr. Green ...хубаво мис вселена станала...ми омъжи се за милионер и ходи по благотворителни събития само....но тя нали все дава заявка че не е като повечето миски....ми до сега много не го е доказала...един теленовелен маратон изкарала горката Mr. Green трябвало да се целува нон-стоп Joy с най-сексапилиня мъж за 2012....през 2013 година Joy Joy жива да я ожалиш hahaha hahaha

# 713
  • Мнения: 2 690
мен ме притеснява реакцията на Ели....тя не потвърди, а се прави на ни чула ни видяла Mr. Green...тази жена е извадила нов скрит коз, за да го задържи...според мен Thinking

# 714
  • Мнения: 5 069
мен ме притеснява реакцията на Ели....тя не потвърди, а се прави на ни чула ни видяла Mr. Green...тази жена е извадила нов скрит коз, за да го задържи...според мен Thinking
бебеее hahaha hahaha те и фенките на ели напоследък обсъждат това....все един бебешки емотиконки..но уилям трябва да е на върха на пирамидата за простаци hahaha hahaha тя няма с какво повече...освен да е сложила още силикон Thinking hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 8 533
аз си мисля..че ели си я държи освен да гледа децата ми и за домашна употреба hahaha hahaha и ще ви кажа защо...мъжа си има нужди значи...така обстановката вкъщи успокоява,а като има жена вкъщи,която не е сестра ти 24 4аса и ти е навита 101%...дори изключвам "сутрешните честитки" hahaha hahaha едно е да си сам..друго да живееш с жена...и това пък кубинец hahaha hahaha заради децата....хай не...не сме 5 клас да вярваме на приказки hahaha hahaha заедно живяли....обаче не се е**ли hahaha hahaha има дори рима Joy Joy

# 716
  • Мнения: 5 069
Тони,Тони hahaha hahaha ...ох Joy

 не и аз съм скептична съм съвсемстното им съжителство..но.... тяхна работа....и химена няма как да зае какво става ,между техните си четири стени.....аз друго се чудя...нея някак не я ли потиска това Thinking ...опитвам се да си представя....годеник да ме постави в такава ситуация...да си живее с бившата жена и деца ....отвратително е Mr. Green Mr. Green ох дойдох в добро настроение...и пак се скапах Mr. Green Mr. Green

# 717
  • Мнения: 8 533
Тони,Тони hahaha hahaha ...ох Joy

 и химена няма как да зае какво става ,между техните си четири стени.....аз друго се чудя...нея някак не я ли потиска това Thinking ...
не напротив....така като не знае...и се чуди ей така посред нощ,какво става,недай си боже да не и вдигне веднага Joy Joy ....огъня гори..тръпката е жива hahaha hahaha така се прави с жените..като се успокои ....вече не си  и интересен... hahaha hahaha

# 718
  • Мнения: 5 069
само девата от гуаделупе ме възпира да дойда в Бургас и да те удуша,ще знаеш Mr. Green Mr. Green ...само още един път кажи така иронично,как се прави с жените Mr. Green Mr. Green .....

аз бях сериозна...наистина се опитвам да се поставя на място..но това е ...такъв егоцентризъм,такова нещо няма Thinking Thinking какво да му харесваш Thinking на мен дори усмивката му е една такава мазна...изобщо не мога и да се зарадвам както преди на него...само с мен ли така става,вие разграничавате ли го...аз само като го видя и цялата картинка ми е пред очите Mr. Green Mr. Green ....

# 719
  • Мнения: 7 538
Еми, ако не е това което искаме....например, че Химена има нова любов с неизвестен мъж, по възможност джентълмен, богат, интелегентен и красив... hahaha
ooooh!  Аааа,не толкова бързо Naughty.....нали трябва време да и да осмислиш прочетеното....Тогава нова книга...

Аз не мисля,че Уилям има интимни отношения с Ели....
Може ли да преразкажете за комуникацията на дамата с Хуанхо..... Praynig newsm78...за какво става въпрос... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт