Червено вино снощи пих и втората черта открих! - тема 101

  • 19 771
  • 693
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 497
Кофеинче, хич даже не е рано - 13-ти ден след О и теста е по предписание от док (иначе аз нямаше да го направя при тия ПМС), за да спра или продължа дуфастона... Rolling Eyes
Слънчогледче, не се крие - проверих (и аз към разкостващите в пет сутринта тестове Embarassed)
Отивам да готвя нещо, че ММ мърмори, че е гладен, а на мен не ми се мърда - така ме боли кръста, че до довечера май съм цъфнала Thinking

# 661
  • Мнения: 21 310
Здравейте ,момичета !

Ние бяхме малко на фитнес и се чувствам доста добре Simple Smile

Добре дошли на новите момичета и скоро към отчетни !

Кофеинче ,като гледам това май си е много подранил мц  ooooh!  #Crazy

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 1 197
Здравейте момичета,

Просто не успявам да ви изчета ... пиша да дам новите датички и се връщам да дочета.

М:30.01 О. 14.02  ПОЛОЖИТЕЛЕН ТЕСТ!!!!: 28.02


# 663
  • Мнения: 699
Добро утро, пак аз Simple Smile
 mamasa , този мой позитивизъм е направо за празнуване, защото днес го имам , а после 2-3 дена съм на дъното, така си карам вече 3 години .... Ама се опитвам най-вече сама да си се изправям, човек , ако не успява сам да се се нахъса няма да успее никой . Та повечето съм си все на дъното... !
 Аз да ви се оплача. Такова чудо като мен надали да има - симптоми за МЦ две-три  седмици преди да дойде лелката - адски апетит, напрежение в гърдите, едно такова странно чувство в тялото , което си изпитвам , когато чакам гадината . И друг път ми се  е случвало! Ееее, това е да си жена! Та май , май няма да има хубав подарък за 14-ти февруари  Mr. Green Нито двучертичков, нито пък и  luvbed
 А от утре мисля, да почвам строга доета, дано не е само "от утре" като израз  Laughing Пък като позаслабна може и да забременея  Joy
 

# 664
  • Мнения: 3 595
babydust7 Късметлийско списъче babydust7
Скрит текст:
Цвети" първи ден 06.01, предполагаема дата на О 16-17.01, дата на М или тест 31.01 fingerscrossed
Нения първи ден 07.01, предполагаема дата на О 19.01, дата на М или тест 01.02 fingerscrossed
Ransun първи ден 06.01, предполагаема дата на О 26.01, дата на М или тест 03.02 fingerscrossed
mamasa първи ден 13.01, предполагаема дата на О 23.01, дата на М или тест 06.02
kremika първи ден 10.01, предполагаема дата на О 24.01, дата на М или тест 07.02
Зла овца първи ден 12.01, предполагаема дата на О 26.01, дата на М или тест 08.02
Nektarina първи ден 12.01, предполагаема дата на О 26.01, дата на М или тест 10.02
Vanesita първи ден 03.01, предполагаема дата на О 29.01, дата на М или тест 11.02
*Soulmate* първи ден 15.01, предполагаема дата на О 28.01, дата на М или тест 12.02
Goldengirl първи ден 16.01, предполагаема дата на О 30.01, дата на М или тест 13.02
aronia първи ден 18.01, предполагаема дата на О 29-30.01, дата на М или тест 13.02
Radost_89_stz първи ден 18.01, предполагаема дата на О 31.01, дата на М или тест 14.02
nin4etoood първи ден 14.01, предполагаема дата на О 01.02, дата на М или тест 15.02
anadara първи ден 18.01, предполагаема дата на О 04.02, дата на М или тест 18.02
LOLI{P} първи ден 23.01, предполагаема дата на О …, дата на М или тест 23.02
*mel* първи ден 30.01, предполагаема дата на О 15.02, дата на М или тест 27.02
Blue_cloud първи ден 30.01, предполагаема дата на О 12-13.02, дата на М или тест 27.02
sofiq119 първи ден 28.01, предполагаема дата на О 11.02, дата на М или тест 28.02
Solace първи ден 30.01, предполагаема дата на О 14.02, дата на М или тест 28.02


pregnant Нашите успели момичета pregnant


Декември 2013                                       Януари
@Daniella@ - на 12.12 EFP          megi_zdr - на 03.01 EFP
ZorniZZa - на 13.12 EFP             Каая - на 06.01 EFP    
Maqqq91 - на 16.12 EFP             matsutka - на 06.01   EFP
Паулина1-   на 17.12 EFP           VV - на 09.01 EFP
Lunno momiche - на 24.12 EFP     valpetga - на 11.01 EFP
                                                  molina_bohemi - на 15.01 EFP
                                                  presi1974 - 17.01  EFP
                                                  sugarpup - 20.01 EFP
                                                  desss9011 - 20.01 EFP
                                                  shantall - 23.01  EFP
                                                  Ан - 25.01  EFP
                                                  Shakazul - 31.01 EFP
                                                   Elenna - 31.01 EFP

Февруари                                       Март
Klarheit - 05.02 EFP                    Ellie_bg 04.03 EFP
Snow Queen - 10.02 EFP             адинка 05.03 EFP
Roki81 - 15.02 EFP                     Irene 08.03 EFP

Април                                             Май
darkangel-Ели - 01.04 EFP           iggiberry - 10.05 EFP
NikoStorm - 06.04 EFP                 bgzvezdi4ka - 10.05 EFP
baby83 - 07.04 EFP                     M0ni7o_ - 16.05 EFP
4erna pantera - 07.04 EFP          _Стаси_ - 18.05 EFP
vili123 - 09.04 EFP                      Mademoiselle Chocolate - 23.05 EFP    
vl81 - 10.04 EFP                         La Jolla - 26.05 EFP
                                                  koricimu - 28.05 EFP
                                                  June101 - 29.05 EFP
                                                  @Sunny@ - 29.05 EFP
                                                  AMARIA - 29.05 EFP
                                                 ˙Веси˙ - 31.05 EFP
                                                
Юни                                                Юли        
dotiraz - 01.06 EFP                     Nikol3108 - 01.07 EFP          
Kristina1989 - 15.06 EFP             Dеsɣ - 20.07 EFP
sindi_87 - 15.06 EFP                   amy_lee - 27.07 EFP
Котаранка - 19.06 EFP               maceto85 - 28.07 EFP
slunchogleda - 30.06 EFP            

Август                                          Септември                                
*карамел* - 20.08 EFP               асита - 02.09 EFP  
                                                  Sweety ஜ - 03.09 EFP
                                                  vitaminka - 05.09 EFP
                                                  Eudaimonia - 24.09 EFP
                                                  жабурана - 24.09 EFP
                                                  Joyfull Joy - 29.09 EFP

Октомври                                      Ноември
shinzou - 04.10 EFP                     Кристалин - 04.11 EFP
Angels_ - 06.10 EFP                    kareliyka - 22.11 EFP
Стопанка - 24.10 EFP                  Буцигном - 24.11 EFP
                                                   МечтичкаД - 27.11 EFP
                                                   каролина s - 29.11 EFP
                                                   kasmetchence - 30.11 EFP
                                                  
Декември 2014                           Януари 2015
suzimi - 11.12 EFP                      Azucar Moreno - 02.01 EFP
Dessyy90 - 19.12 EFP                  **Sisi** - 12.01 EFP
HKI - 25.12 EFP                          nikols89 - 16.01 EFP
purple_spring - 31.12 EFP             Диамантче - 19.01 EFP
                                                   Skeeter - 21.01 EFP

# 665
  • Мнения: 1 792
...Сякаш, обаче бебчето ни е приоритет, пътувания може и после Simple Smile

Александрова, пътувайте си овреме. За жалост не се знае колко може да продължите бебеправенето. И аз така си правих сметки за медения (че при нас даже бяха 2) - как ще издържа, ако съм в начална бременност - нали не трябва да се пруморявам, ако съм в напреднала дали няма да е почнало да ми тежи и тн. Еми така се случи (при мен, не казвам, че при теб ще е така), че забременях седмица след като се бяхме прибрали от втория меден месец след 6-7 месеца опити  Crazy И както сигурно някои момичета помнят беше в месеца, в който вече се бях поотказала пък и ми предстояха големи промени в работата. От сегашна гледна точка малкото не можа да избере по-подходящ момент да се появи  Heart Eyes

Благодаря ви за милите думи  bouquet Всичките ми познати ми разправят, че точно като мъжка майка са ме виждали и че после ще стана обазцова свекърва (т.е. зла  Mr. Green)  Laughing Иначе аз продлжавам да си ви чета, ама гледам да не се намесвам много-много. За отчет мога да кажа, че вчера гледахме пак малкия мъж и е много шавлив  Heart Eyes И вече май почва да ми личи, че не съм само преяла  Laughing

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Юхуу, аз днес поспах  Embarassed излюпих се преди час  smile3507 изпих си кафето и викам, чакай да скокна върху кантара, щот нали от 3 седмици съм намалила драстично калориите  Whistling
Катеря му се и какво да видя badscale олеле, аз колко съм била, та сега да показва толкова  #2gunfire
Нищо, ще го преживея някак си, ще рупам маруля с кисело мляко сигурно до другата Коледа, ама така ми се пада  Naughty
Аз нали правя тестове за О. та този месец много странна работа, по принцип Ц последните месеци ми е 26-30 дни, правя тестове от 11 ден и чак снощи (на 16 ден) имам положителен  newsm78 нещо става този месец, странна работа. Ще видя и днес дали ще е положителен, но направо съм в чуденка какво става. Иначе съм хванала ММ за ушите  Grinning

Добре дошли на новите момичета, пожелавам им да не се задържат много тук  Hug

РансънHug Hug Hug

*красима*, и аз бях миналия месец като теб, симптоми две седмици по рано  Crazy но дано при теб да от друго симптомите  Hug

Лис, завиждам ти за фитнеса, аз щото всеки месец съм бременна, та не мога да се престраша да ида на фитнес  Mr. Green

Голди, представи си пък, че и с един път сте нацелили  Praynig

# 667
  • София
  • Мнения: 1 757
Скитъъър няма ми номерчето  Crossing Arms искам си го до името,плиииссс   bouquet

# 668
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Тони, не се лишавай от нищо преди да видиш черите. Аз да ти кажа доста неща ограничих с това "може да съм бременна" та чак ме е яд на себе си. Какво ще стане от чаша вино, една бира, аналгин за главоболие... . Има бременни дето се наливат като обезумели, а ние тук треперим за две капки нещо си! Освен това станах слон, всеки месец симптоми симптоми, "я си хапни да ти е сита душата, да е здраво бебето" и сега кантара вика "не по двама, моля". От няколко месеца се опитвам да се върна към нормален ритъм на живот (или към предишния, не знам до колко е нормален  Mr. Green) и нещо все не успявам. Лесно се привиква към баницата Rolling Eyes ! Така и с пътуванията и с разходки, с излизане, с натоварване ...
Соул, поспаланка си ми ти! Завид!Азсе окорих в 4 от гаден вятър, който блъскаше нещо по парапета на терасата и ставахме да местим едни кашони от ремонта и се разсъних, после пак съм заспала, алармата за БТ ми се стори като гръм от ясно небе. Като съм отцепила та чак в 10 се облещих  Grinning
Голди +1  Naughty
Цвети браво, аз се завръщам към йогата за начинаещи Simple Smile
Елена, радвам се че се записа в списъчето за бебчета ... искам да стане километричен! Simple Smile
Нели и ти може да се запишеш там! Все пак щерката е била чакано бебе в тази тема!

Аз се захващам с новата тема, но ми трябват гласове нещо ПАТ ни е анкетата! Няма победител Wink

# 669
  • Мнения: 21 310
Соулмейт ,засега ходя да видим ,то поне 6 месеца ще са ми нужни за да стане някаква промяна,засега няма да се предавам  Peace

Рансънче , Голди , Мел , Атланта , Бананче , Есенче ,Йоли ,Лоли ,Слънце , Слънчогледче ,Нели А. , Красима ,Кристи ,Билянита  и за всички ,които пропускам много  Hug

Аз още се чудя как може за 21 дни пак да цъфна  Crazy

# 670
  • Мнения: 2 340
Ох, започнах да се пристрастявам към вас, не мога да се включа на 100%, понеже не ви познавам изцяло, ама като гледам какво пишете, все едно ви знам отдавна Simple Smile Simple Smile

Да ви се оплача, шефа ми беше болен, три дни киха ли киха в офиса и сега и аз!!! Sad Не знам дали има бебе този месец, вече 34 ден на МЦ, имам ужасни болки в гърдите, дано не дойде и да се осмеля да направя тест... Но аз имам имунитет на бебе!  Cry Cry Сега съм отпаднала, първо болки в гърлото, сополи.. ужасно е!

*красима*, май и аз трябва да се насоча към повече спорт, счетоводител съм, гледам да се движа, но не стига... дупето ми срасна със стола Sad

y♥♥li и  Кристалин сигурна съм, че е така, че не трябва да се лишавам от нищо сега, но просто искам вече да се случи и после да ни е още по-прекрасен живота! И аз съм така все да не пия вино, все да не ям това, да не ям онова, да не правя това, че е лошо и т.н, а имам позната, която роди здраво бебче, прекрасно, не спря да пуши и пие уиски до 7 месец  bash Banghead

Стискам ви палци, имам някаква надежда, че този месец няма да дойде.. ММ онази вечер ми казва "Какво правим, ако забременееш, това значи че почти ще раждаш на сватбата  Laughing". Аз му казах, че съм готова да отменя всичкооооо, само да стане безпроблемно и всичко да е наред, сватбата няма как да ми ев най-важното нещо, искам емоцията, ноооо другото е многооо по-важно...

# 671
  • Мнения: 1 679
Днес си правих изследвания -калций и витамин Д. Само да кажа, витамин Д ми е много под нормата... newsm45 . А уж ям такива храни богати на витамин Д..Калция поне е в нормата, ама мие  едно кофти..
Александрова- малките бебета имат доста силен имунитет, май ги подценяваме  Peace Право си казала на ТМ за сватбата.
Красима- дано това е друг симптом..Гледах те в списъка те няма  Shocked
Solace- честито за 2те чертички   bouquet
Фитнесуващите мацки, как ви завиждамммм , че не мога сега да правя упражнения...още малко да потърпя та да видим #Crazy

# 672
  • Мнения: 78
Късмет на всички нечакащи Peace Praynig
Честито на Solace ,успех до самият финал Hug
Добре дошли и на всички нови момичета ( не мога да запомня никовете ,прекалено мн имена за моят умствен капацитет )  Laughing и бързо отишли!
Аз официално този месец го пиша загубен!С родители на главата и 38 градуса температура ,бебеправенето е мисия невъзможна! ooooh!  Ако не ме беше срам щях да ви разкажа за снощните комични опити за  luvbed
Ако след тея премеждия този месец забременея ,ще се обявя за Дева Мария ,непорочно заченала Joy
Ама няма как ,ще стискам зъби ,като знам колко много пари ни трябват за ремонт и обзавеждане.Само се моля да приключим за не повече от 6 месеца.
Стига съм ви занимавала с мен ,завевам се в кревата ,че тоя грип е много коварен.
Билянита ,снощи усетих земетръс ,от вас ли е било Grinning
 Hug за всички

# 673
  • Мнения: 555
kremika малко не ми се връзва vitD да ти е под нормата а калция да ти е нормален, VitD регулира обмяната на калция и фосфора в организма, влияе върху нивото им в кръвта, абсробцията им в тънките черва, натрупването на двата елемента в костите и реабсорбцията им в бъбреците. Какво ти каза лекуващия лекар? Храни богати на витамина са херингата, сьомгата, сардините, яйцата, маслото. Стой повече на слънце.

# 674
  • Мнения: 1 679
анадара- аз си ги самоназначих тези изследвания - по скоро майка ми каза да си ги видя, че при евентуална бременност е важно да са в норма..А сега като не са не знам към какъв тип лекар да се насоча, честно казано. Thinking Иначе дефакто ям по 2-3 пъти седмично риба, яйце всеки ден и се излагам винаги на слънце когато го има през зимата.. Майка ми за да ме успокои каза, че в БГ не го изследвали както трябва витамин Д, ама...Сега се чудя, това,че съм изпила малко над половин литър вода преди взимането на кръв дали има значение.
Радост- бързо да оздравяваш, на вирус да не се даваш smile3513

Общи условия

Активация на акаунт