Любов без ласки

  • 26 270
  • 261
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 565
...По скоро за утеха на душата ми се искаше да чуя дали има и други жени,които...

Сериозно ли подобно нещо може да те утеши? С какво това ще промени твоят живот, с какво ще те накара да се почувстваш по-добре  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 25 724
По скоро за утеха на душата ми се искаше да чуя дали има и други жени,които живеят в сивото ежедневие и нямат емоционалната подкрепа на мъжа си,че преглъщат липсата на любов в името на доброто семейство.

А, дойдохме си на думата.
Ако разбереш, че има и други като теб, това веднага ще ти реши всички проблеми? Ще ти олекне, ще ти компенсира липсващите ласки и оргазми и всичко ще е наред?
Успокой се тогава. Има много като теб. В книгите, особено тези за по-стари времена, когато жените са ги женели насила и сексът се е случвал само с цел забременяване през дупка в чаршафа. Чети и се радвай, че не си сама.
За действителни случаи като твоя не съм чувала, съжалявам.

Скрит текст:
Освен една друга подобна история наскоро, ама там авторката нещо се фръцна и я заключиха. Не разбрах защо, май тя искаше благословия за любовник, а я посъветваха да си купи вибратор, нещо такова.
Но и без това повечето истории тук са литературно творчество, та дали книга, дали СО - все тая.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 492
Т.е. - доколкото разбирам имаш Два проблема, които може да са свързани. Накратко:
- Бързо свършва (2 мин секс)
- Не те прегръща и целува.

Възможно е, ако те прегръща и целува да свърши още по-бързо. За 30 сек. да речем. А според теб той едва ли не Нарочно свършва бързо........ хм, странна работа.

Като се върне от работа ти целуваш ли го? Като правите любовна ихрае поемала ли си инициативата да му правиш френска и Така да Му Покажеш, че можеш да го милваш и целуваш по цялото тяло? не? А, че тез 8 години кво правихте бе, деца  Joy
Казвам "деца" въпреки че сте доста по-големи от мен де

# 18
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Натали,семейството му е много добро и възпитано,той не се различава от тях,но явно са се престарали да го пазят от "лошите"неща.

Това е, май.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 329
Има ли вариант да е гей, който все пак да иска традиционно семейство и да полага специални усилия за това?
Или хайде, не гей, а би, с по-изразени апетити към мъже?
Не мога да си представя човек цял живот да е ОК с такъв секс без капка страст.

# 20
  • Мнения: 29 762

Натали,семейството му е много добро и възпитано,той не се различава от тях,но явно са се престарали да го пазят от "лошите"неща.

Това е, май.

Явно си е до възпитание. Може би трябва заедно да потърсите помощ от сексолог.

# 21
  • София
  • Мнения: 964
Явно човека си е просто такъв,щом такъв е бил и преди да се омъжиш за него,щом така се държи и с децата /без прегръдки и целувки/...и щом дори и децата да ги няма,отношението му е същото  Peace 8 години сте в такива отношения откъм секс,не виждам нещо,което да го накара да бъде по-различно,освен ако самия той не поиска.А за да поиска,ти си направила каквото си могла..просто му кажи в прав текст,че тези 2 мин. не са ти достатъчни и че не трябва да мисли само за себе си.

# 22
  • Мнения: 29 762
Не искам да упреквам никого за избора му, но ще кажа, че мъж се пробва преди да се вземе. Не си ли пасвате, няма смисъл нататък. Вярно е, че е важно какъв баща и човек е, т.е. да е свестен, ама не си ли пасвате в леглото, по-добре всеки да си търси друга половинка. Peace
С времето нещата не са с такава страст като в началото, но все пак..... Peace

# 23
  • Мнения: X
......... Той винаги си е бил такъв. Ти си видяла това и въпреки
всичко си се решила на брак. За мен промяна няма да има. Confused
Би могло и да има, защо не. Възпитан е, че сексът е нещо мръсно и греховно, романтиката е лиготия, децата не трябва да се гушкат и целуват щото се глезят - стандартното емоционално възпитание за комунистическа България.
Такъв е в леглото, защото му е "лесно и безпроблемно" - знае, че ще те има без да полага никакви усилия. Може би също си мисли, че си му длъжна, защото е благоволил да се ожени за теб, защото храни теб и / или децата.
Ако си мислеше, че ще си с него, само и единствено ако си задоволена, щеше да е различно - на ръце ще те носи, ще ти се кланя и ще се моли, ако те иска. Друг е въпросът, че самотни, лесни и евтини жени в БГ има хиляди, което си е фактор... ако въобще има склонност към изневяра, разбира се.
Има безброй материали в нета, потърси, например https://www.google.bg/search?q=how+to+induce+romance&ie=utf- … NiAE-XVygPBu4GoBQ

# 24
  • Мнения: 19
Редовно оставаме сами,това не е проблем,но точно тогава е най-зле.Когато сме с децата и нащрек да не се събудят е по-добре като че.На него му е неудобно някак,аз го виждам като срам,а няма недъзи.Във всичко останало не е такъв задръстен,напротив.Останем ли сами и край.Казвала съм му преди време,че се чувствам неудовлетворена и че нищо не разбирам от двете минути,но няма промяна.Не мога/аз/ да му кажа пипне тук и така и толкова,не могаа,ще се чувствам като на жиголо.Отказвам често,да,но той се примирява и не подхваща тема.Чака си следващия път.Сега съм точно в период,в който отдавна не го допускам.Ефект няма,поне не се ядосвам.Тъпо е,че живота предстои и ей сега ще пораснат децата и аз няма да съм така заета с тях, тогава сигурно ще ми е още по осезаем проблема.Относно срама съм го усетила,че като е пил е доооста по-различно.Мисълта ми е възможно ли е да се стесняваш от жена си? newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 964
Мисълта ми е възможно ли е да се стесняваш от жена си? newsm78

Едва ли се стеснява точно от теб..може би си е стеснителен по природа,още повече и ако така е възпитаван-че секса е нещо срамно,не се говори за него и т.н.

# 26
  • Мнения: 2 553
Изоснови ви е сбъркано отношението към секса - ти "не ДАВАШ" (егати израза), той не иска.. Не става така!

Освен да се напиете и награбите, не знам какво да те посъветвам.  Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 17 329
Много ми е трудно да осмисля как хора за дългогодишен брак и две деца не говорят за този проблем, наистина ми е трудно.

# 28
  • Мнения: 2 553
Много ми е трудно да осмисля как хора за дългогодишен брак и две деца не говорят за този проблем, наистина ми е трудно.


Това се получава, когато според единия проблем няма.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 11 492
Нищо не разбрах бе, булка - какво Не даваш? Нали той Не си искал уж?

Попитах те за свирката (не, не почвам с грубите термини, че явно учтивите никой не ги чете), пробвала ли си да му правиш френска и да го целуваш навсякъде, за да му покажеш ти на него отношение?

И на трето място - като е пил какво - има интерес от секса или секса не продължава 2 , а 22 минути?

Общи условия

Активация на акаунт