Любов без ласки

  • 26 452
  • 261
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Сийка,Човече,не,няма да се чувствам по-добре,но ще ми даде може би по-голяма сила някой ден да взема по-лесно решение.
Роналд,да сигурна съм ,че бърза да свърши за да изтупа ръце и да го пише едно задължение по-малко.Сигурно е че го има за задължение,за да няма основане да мрънкам,че липсва.Аз му правя всичко,което обича един мъж.Имах доста приятели до преди това,любовници и т.н.,имам база за сравнение и опит.Вярвай ми ,че му правя всичко ,но дори тогава той ме прекъсва по някое време и си свършва работата.
Бърди,изключвам гей.Не,нее.
Фри,толкова е точно.Голяма част отдавам именно на това."Зле" възпитан.

# 31
  • Мнения: 30 061
Щом за него е досадно, на теб не ти доставя удоволствие, пробвайте без това "задължение". Peace

Освен да си хванеш любовник, не виждам как биха се подобрили нещата. Пак те съветвам - вървете на сексолог, може и да помогне. Но, доколкото разбирам, това ще е последното, на което той ще се съгласи.....

# 32
  • София
  • Мнения: 17 403
Ами, честно казано, освен да изрежеш секса от уравнението на семейния ви живот, не виждам друг вариант. Разбира се, като кажеш и на мъжа си за това решение, за да е наясно, че от тези 2-минутки има повече вреда, отколкото полза.
Такъв секс мен би ме довеждал до сълзи всеки път и не бих си го причинявала. А и защо да си го причиняваш - оргазми, предполагам, нямаш при така описания акт.
По-добре да знам, че живея добре с добър и грижовен мъж, с когото не правя секс, отколкото да си причиня това мъчение.
В крайна сметка, сексът не е всичко, като отпаднат очакванията ти за това, може дори по-леко да ви стане.

# 33
  • Мнения: 19
Роналд, даа...когато е пил свършва за 22 , а не за 2 минути и е доста по-забавен.Ама бива ли да го напивам ей така за единия секс.Просто установих,че иде реч за срам,за съжаление,който щом за тия години не преодоля май няма да се оправи.За свирката разбра ли?Правя ,да.Дори имаше и период ,в който бях решила да го карам само на свирки и да се дърпам от "секса му",за да разбере,че не опират до там нещата.
Натали,любовник лесно ,но още не ме е хванала музата.Сигурно и това ще стане,натам вървят нещата.За сексолог -перфектно,но за съжаление сме едно средно статистическо семейство с ограничени доходи в момента,тъй като съм в майчинство,не че взимам милиони.Той пък така ще се съгласи.Бад правилно е писал,че когато единия мисли, че няма проблем,как да го убедя в това.
Бърди,варианта е прекрасен.И това ще пробвам,нямам избор и без това.Наистина само до сълзи ме докарва иначе.
Сега ще изчезна,защото след малко се прибират домашните любимци и няма да има възможност да пиша,не се крия!

# 34
  • Мнения: 6 791
Извинявай за въпроса, но имаш ли някаква идея какъв е бил интимният му живот преди теб? Може би не знае как да предразположи една жена, кога и какво да направи. Звучи ми адски обидно да те обърне с гръб и за няколко минутки....Това е чист егоизъм и задоволяване на негова нужда. То това и секс не е. Имаш пълното право да си разстроена. Говори с него, кажи как се чувстваш. Нека вложи малко старание във ежедневните ви отношения и определено да НЕ се държи по този ужасен начин в леглото. Да сподели неговата гледна точка и да се опитате да оправите нещата.

# 35
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Авторката  Wink виж темата
Вървят ли любовта и сексът ръка за ръка?


 Wink

# 36
  • Мнения: 1 127
`Възпитанието` може да влияе, но на тази възраст дори и така да е,  би трябвало да го е превъзмогнал отдавна. Все пак не са деца.
Авторката пише, че все едно с два пръста я хващал, да не би да е гнуслив?
Може и някакъв физиолог. проблем да има във връзка с времетраенето. Не е без значение и общото здр. състояние - физика и психика/депресиращи фактори/. Но в случая явно не е отскоро.
 
Много кофти ситуация. Освен да му каже и покаже какво би желала и как се чувства, друго какво може да стори. Но май и това е опитала. Не е и до опита само, въпрос на усещания и нужда е. Имаш ли ги усещането и необходимостта, още повече и споделеността на емоциите с точния човек, нито възпитанието, нито малкото опит трайно биха попречили . 


# 37
  • Мнения: 2 553
Еее, познах! Значи като искаш готин секс - разкарваш детето при баба му, напиваш съпружието и воала! Няма нужда да се развеждаш или да търсиш любовник Wink

# 38
  • Мнения: 47

Da, ima drugi jeni, ne si sama!
jivqla la sam v takava vrazka s parviq mi saprug 2 godini. razvedoh se pri parviq problem. Deteto mi be6e na 1 godina...sega e na 29. I dnes ne sam zabravila...otvreme navreme, kato se setq i edna zadushavashta taga me obvzema..

vinata ne e v teb...moqt segashen brak e chuvstven i 10 godini sled nachaloto, na 54 godini, vse o6te spim pregarnati, pravim sex minimun 2 pati sedmichno i nai malko po 30 minuti (otkoit 1-5-20 laski) celuvame se na ulicata i pred porasnalite ni veche detza (negovite i moeto) .
rabotim v edna i sashta institucia i toi vse oshte, otvreme navreme si otkradva celuvka...

Mila razbiram te chudesno...tova, koeto izvivqvash, se sluchva , no e mnogo tajno

# 39
  • Мнения: 1 136
Гледай филма spring hopes с мерил стрийп и Томи Лий Джоунд , абсолютно идентична ситуация с добри решения

# 40
  • Мнения: 6 365
Аз пък си седя и си чета Моше Фелденкрайс и разпознавам един много типичен човешки персонаж, с една много типична сексуална дисфункция.

Съвсем отговорно заявявам, че ако човек е видимо "възпитан", то има голяма вероятност още да си носи някои моменти от детството, когато са го научили да подтиска импулси и да се стяга. Хич не е лесно да се преодолеят такива тенденции, те не са в психиката, не са в мислите, не можеш сам да ги видиш, защото са вкоренени в телесните навици. Отстрани се вижда лесно, на такива хора им липсва грация, лекота, релаксираност. Вижда се, че когато трябва да се подадат на импулса, те вместо това изпълняват подтискане.

Не е нормално да нямаш пълноценен сексуален живот. И двамата се нуждаят от внимателно и вещо лечение, с което да разградят старите схеми на движение и усещане за тялото. Трябва да си променят осъзнаването. Препоръчвам книгата Осъзнаване чрез движение, идеите и упражненията в нея могат да помогнат човек дори сам да разкрие някои стягания и дори да ги излекува. Все пак най-добре си е със специалист.

Ясно е, че алкохолът помага, защото променя поведението на нервната система и не позволява на навика да се прояви. Обаче номерът е всичко това човекът да се научи да го прави и в трезво състояние.

Правенето на любов се учи, не е приемливо да не се учи, а ако има задръжки и пречки, те се адресират и лекуват с промяна на съзнанието, има всякакви терапии, с които човек направо може да си смени начина на възприемане на света и да стане пълноценен.

В САЩ за тази цел дори имат "сексуални сурогати", с които човекът да се научи- буквално да прави секс с друг човек.

Та хубаво прегледайте минало, детство, някакви червени лампички при свекървата- дали не е прекалено обгрижван, дали не виждате жестове на стагнация и скъперничество (стиснати устни, неудобна стойка, скованост в таза, инхибиране). Тия неща са очевидни, ако знаеш какво търсиш.

# 41
  • София
  • Мнения: 17 403
Мамасита, това всичко ОК, но не дава отговор какво да прави авторката, при условие, че според него проблем няма.

# 42
  • Мнения: 36 174
Ама бива ли да го напивам ей така за единия секс.

бива, разбира се - не се тръшкай за черния му дроб

и като свърши веднъж, да повтори, втория път ще бъде по-бавен
ако трябва/може и да потрети
това по повод на "с ласки - за 30 секунди", което мярнах някъде на предните страници

# 43
  • Мнения: 137
Според мен проблемът не е в авторката а в съпругът. Имал ли е предишна жена/гадже/любовница?

Когато бях малък се дърпах когато някоя жена ме прегърнеше. Първо аз се одръпвах от прегръдката ни, защото ме беше страх да не би тя първа да се одръпне. Вероятно за това не иска да се прегръщате, но би трябвало да се е отпуснал през годините.

Никога ли не е изпитвал емоция от секса ви? Дори и когато зачевахте децата?

# 44
  • Мнения: 85
Като не се получава секса помежду ви и е толкова кратък намери си друг мъж за секс с който да се получат нещата.

Общи условия

Активация на акаунт