Боледуване на децата ни – тема 22

  • 42 987
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 21 282
Цеца,така е,човек прави всичко за децата си  Peace

Имахме едно съседско дете,вече е пораснал,беше вечно болно,слабо,всяка година на Сандански бяха и оздравя  Hug

# 721
  • Мнения: 6 007
Аз се включвам по повод климатолечението - от Сандански не видях никакъв ефект, но Трявна й подейства страхотно и чудотворно даже бих казала, чак не мога да повярвам - преди правеше по 4-5 спазъма годишно, даже повече, а сега - от края на юли мин.год., досега въобще не се е случвало, а и всички болежки минават значително по-леко, и АБ не е пила оттогава, всичко минава в рамките на седмица, без усложнения. Дано всичко да върви така и занапред, след два месеца пак сме там. Може и да е заради съчетанието м/у въздух и процедури - правехме нагревки на дробчетата и лампа на синусите, за 10 дни  Peace А и самото градче като че ли по-ми допадна от Сандански  Rolling Eyes
Сега, след 3 дни й свършва бета-глюкана и дано не съм предизвикала съдбата с това хвалене, чудя се какво да купя и да давам  newsm78

# 722
  • Мнения: 8 299
То ако децата не боледуваха от планина и море...моето нямаше да има и един ден болно.
Миналата година има месец и половина на планина и около 2,5 месеца на море.
Като междувременно почти всяка събота и неделя сме някъде извън София.


Личното ми мнение , че пиенето на АБ при всяка изолирана бактерия само влошава нещата. Както знаете най-новите здравни тенденции са да се остави организма сам да се справи с бактерията.
Така,че за мен лечението с хомеопатия когато състоянието не е остро си е съвсем резонно.

# 723
  • Мнения: 21 282
Рали,на коя фирма беше бета глюкана ?  newsm78

# 724
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Личното ми мнение , че пиенето на АБ при всяка изолирана бактерия само влошава нещата. Както знаете най-новите здравни тенденции са да се остави организма сам да се справи с бактерията.
Така,че за мен лечението с хомеопатия когато състоянието не е остро си е съвсем резонно.
Така де, ама в по-горе описания случай, нещата не са се изострили и хомеопатията не е помогнала, та са минали на АБ.

Няма панацея за болестите, т.е. докато не се изгради този имунитет, все ще боледуват често децата. То и възрастните си боледуват, но по-рядко, имунната им система се справя по-добре с нашествениците отколкото при децата, т.е. не боледуват от всеки вирус и бацил.
Балкан и море са просто като каляване и като спомагащи средства, за да може децата по-леко да карат болестите.

# 725
  • Мнения: 1 103
Ние като новобранци с ХЛ,докторката ни обясни,че първо и много важно е да се работи по имунната система,вече като се разболее детето,по симптоми,но наистина имунната система е най-важна,като се засили,самата среща с вирус вече не е толкова страшна,самото боледуване е съвсем друго,аз си го и виждам де! Peace

# 726
  • Мнения: 6 007
Рали,на коя фирма беше бета глюкана ?  newsm78

Борола  Peace

# 727
  • Мнения: 21 282
Рали   bouquet

Аз се чудя да си вземем за нас  с ММ черен бъз ама не знам откъде  newsm78

# 728
  • Мнения: 1 103
Ние сме яли такъв-https://shop.zdravnitza.com/bg/za-imunitet/220-sirop-ot-cheren-baz.html ама ефект не видях,сигурно,ако е домашен може да е по-добре! Peace

# 729
  • Мнения: 21 282
Благодаря,Лилия,ще се разгледам за домашен.

# 730
  • shumen
  • Мнения: 18 144
Цеца,Лисе,и аз съм напълно съгласна с вас.Брат ми като дете много боледуваше и наистина морето,а след това и по седмица на село в Смолянския балкан му действаха чудесно.Ако имам възможност това лято искам да заведа малкия за няколко дни на море,а после и на Балкан.
Лисе,на мен ми бяха бурканче черен бъз и наистина добре ми действаше.
Вили Али,според мен във вашия случай АБ е изписан на правилното място.
Аз да Ви кажа не знам дали да се радвам,но имаме 2 пълни седмици на ясла.Дано не предизвикам съдбата и да не се разболее точно сега,че другата седмица ще излизам да продавам мартенички,

# 731
  • Мнения: 21 282
Дани,благодаря и страхотно за яслата ,да продължавате все така   bouquet

# 732
  • shumen
  • Мнения: 18 144
Благодаря,Лисе.И аз се надявам да продължаваме все така с яслата,че и тъкмо свикна и вече не плаче сутрин като го оставям.

# 733
  • София
  • Мнения: 451
 Hug бързо оздравяване на всички болнички.
Моите юнаци оздравяват - кой подкихва, кой подсмърча, но вървят на оздравяване. Мисля баткото другата седмица да го пускам на ски училище. Водихме го и за пореден път на УНГ - резултатът е, алергичен ринит, леко възпалена трета сливица и оттам възпаление на евстахиевите тръби, хлътване на тъпанчетата, но течност слава Богу няма. Изписаха му спрей за нос и Ериус и се надявам да се оправят нещата. Сега се замислям за тест за алергии да му направим. Някой има ли опит с подобен?

# 734
  • Мнения: 21 282
Благодаря,Лисе.И аз се надявам да продължаваме все така с яслата,че и тъкмо свикна и вече не плаче сутрин като го оставям.
Hug
Felicity♥ ние щяхме да правим тест,но в последствие не успяхме.

Иначе наблюдавах докато си чакахме реда ,правеха тестовете и на 19-тата минута ги викаха вътре хората ,защото на 20-тата да отчетат резултата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт