Как да им кажа ?

  • 12 342
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 184
Е добре де, все пак говорим за мъж на 31год., не на 21.   Naughty  Naughty То ясно, че ще им помагат, но не трябва да създаваш семейство и да лежиш на кълката, че видиш ли те майка и баща й ще помагат, какво ще правят. Ами ако хората нямат такава възможност  Naughty

# 31
  • Мнения: X
Но и родителите затова са родители да помогнат в труден момент. Щом до сега са помагали какво им пречи да помогнат още година-две, докато си стъпят на краката?

Хммммм, аз на 19-годишната си дъщеря бих помагала. Донякъде. И до време. Ама на 31-годишен чичо как ли пък няма да помагам.
Това само теоретично. За конкретната ситуация на авторката нямаме никаква информация, а само предположения. То не че тя се изтрепа да дава инфо. Попита и изчезна.

# 32
  • Мнения: 1 253
Деца ще гледат деца...

Ама никаква жал към тия родители нямат, и те душа носят все пак.

# 33
  • Мнения: 6 789
Недей да мислиш като "детето", което трябва да съобщи нещо мама и тати. Вече ти ще си мама. След като съобщиш на таткото, заедно съобщавате и на родителите ти. Едва ли допускайки 19 годишната им дъщеря да живее с 31 годишен мъж, са си мислели, че само се държите за ръце.

# 34
  • Мнения: 1 416

Едва ли допускайки 19 годишната им дъщеря да живее с 31 годишен мъж, са си мислели, че само се държите за ръце.

А може все пак да са очаквали, че дъщеря им има капка здрав разум и акъл, и при положение, че не са си опекли работата, няма да тръгнат да се възпроизвеждат.

# 35
  • Мнения: X
А може все пак да са очаквали, че дъщеря им има капка здрав разум и акъл, и при положение, че не са си опекли работата, няма да тръгнат да се възпроизвеждат.

Силно се съмнявам, че родители, които приемат 19-годишната си дъщеря да живее в дома им с 31-годишен чичо, имат здрав разум. Какво остава да се очаква такъв от нея. Моята дъщеря е доста по-малка- скоро ще навърши 9 години, но дори в най-болните си фантазии не си представям как след 10 години приютявам в дома си някакво 30-годишно чиче, за да си живейка с дъщеря ми.

# 36
  • Мнения: 6 365
Може да си знаят стоката- тая дъщеря сигурно е по-добре да е с един, щото иначе щеше да е с 10. Така поне бащата не е неизвестен...иначе може би пак щеше да си е бременна на 19, каквато е ранозрейка.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 112
А момата пусна тема и изчезна.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 184
Може да е казала вече и техните да са ги напъдили  smile3512, та няма и достъп до интернет.  smile3533

Това в кръга на шегата.

# 39
  • Мнения: 25 753
Наистина сте лоши!  Crossing Arms
Дайте съвет на момичето как да каже на техните, пък бебето не го мислете.
Ще почете из форума какви помощи ѝ се полагат, може и студентка да се запише, за да си дръпне едни близо 3 000, които пак ѝ се полагат, що да стават зян, ще пусне няколко теми в Благотворителния (дайте количка, дайте дрешки, дайте памперси и козметика, дайте, дайте...) и така...
Ще се оправят.

# 40
  • Мнения: 4 418
Моята дъщеря е доста по-малка- скоро ще навърши 9 години, но дори в най-болните си фантазии не си представям как след 10 години приютявам в дома си някакво 30-годишно чиче, за да си живейка с дъщеря ми.

Откога 30 год. са чиче и лелка?  Laughing

# 41
  • Мнения: 184
Моята дъщеря е доста по-малка- скоро ще навърши 9 години, но дори в най-болните си фантазии не си представям как след 10 години приютявам в дома си някакво 30-годишно чиче, за да си живейка с дъщеря ми.

Откога 30 год. са чиче и лелка?  Laughing

И аз това се чудя  newsm78

# 42
  • Мнения: 25 753
Откога 30 год. са чиче и лелка?  Laughing

За 19-годишните са. За по-малките - даже още по-дърти.  Laughing

# 43
  • Мнения: 4 418
Значи 10 годишното е чиче на новороденото и 15 год. на 5 годишното, 20 годишен младеж на 10 годишно хлапе? Нещо не ми звучи мн добре, а на вас, ананас?  Laughing

# 44
  • Мнения: 6 365
Много добре знаеш за какво говорим: възрастта, над която единият сексуален партньор може да се държи, волно или неволно, като сексуален хищник, използвайки по-големия си опит и влияние. Да промени живота на по-младия партньор, без да се съобразява с неговите опции и желания.

Общи условия

Активация на акаунт