Име за момиче?

  • 2 145
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Като не знаеш на кого, не я кръщавай на никого, а избери име, а което нямаш колебания.


Дааа но Беатрис много ми харесва  Sad а в същото време искам много да е на баща ми. Хахах нищо май накрая ще реша в последния момент.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 418
Тогава си я  кръсти Беатрис, не на някой, а заради името, пък почвайте да работите после за втора, че да уважиш и баща ти...
Другият вариант е да сложиш едно двойно име...ако ти харесва дори Дея Беатрис и да приключиш с дилемата Wink
(Въпреки, че така прилича на Де я (таз) Беатрис Wink)

# 32
  • Мнения: 11 747
Наскоро гледах списъци с кандидати за ясли и имаше страшно много деца с двойни имена. Явно става все по- модерно. Иначе по градинки не съм засичала, но може би не казват и двете имена винаги не знам, но в списъците има много.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 418
Да, в общия случай се избира едното име и се  нарича с него детето, дори с умалително от него Simple Smile
И да, все по-моделно става (аз нищо, че предлагам двойно име, не  ги харесвам).

# 34
  • Мнения: 40
Тогава си я  кръсти Беатрис, не на някой, а заради името, пък почвайте да работите после за втора, че да уважиш и баща ти...
Другият вариант е да сложиш едно двойно име...ако ти харесва дори Дея Беатрис и да приключиш с дилемата Wink
(Въпреки, че така прилича на Де я (таз) Беатрис Wink)


И аз това си мислих ще я кръстя просто така защото името ми харесва не на някой, да но всеки би се сетил на кого е кръстена с това име.  Laughing А двойните имена ми харесват да, но някак си имам чувството че преди беше по модерно сега някак си ми е старовремско. Бе... и аз съм еднаа...  Laughing

# 35
  • Мнения: 2 839
И какво значение има на кого е кръстено детето или въобще кръстено ли е на някой? Кръсти си го както искаш и както на теб ти харесва, не се замисляй какво биха казали хората Simple Smile

# 36
  • Мнения: 40
И какво значение има на кого е кръстено детето или въобще кръстено ли е на някой? Кръсти си го както искаш и както на теб ти харесва, не се замисляй какво биха казали хората Simple Smile



Ами... да така е много ви Благодаря за съветите   bouquet  Hug

# 37
  • Мнения: 505
Честно казано Дея Беатрис някак ми звучи по - добре.

Общи условия

Активация на акаунт