Име за момиче?

  • 2 142
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
Определено Деяна е по - добре. Деляна също. И тн.

# 16
  • Мнения: 11 042
Нито едно от двете.

# 17
  • Мнения: 11 747
Беатрис, като от Синьо лято  Simple Smile Романтично ми звучи това име.

# 18
  • Мнения: 7 009
Аз не помня синьо лято, но Беатрис (Беа) ми е едно принцесешко  Mr. Green Повече ми харесва от Дея.
Като цяло аз предпочитам по-кратки имена, но Дея не ми е от любимите.

# 19
  • Мнения: 576
И на мен ми харесва Беатрис може би повече на приятеля ми също но баща ми е с буквата ''Д'' имного исках да е на него затова измислих и името Дея Simple Smile
  Интересувала ли си се за значението на имената,може би това ще ти помогне да избереш.
Беатрис означава пътешественичка.
Дея - работлива,но другият вариант - Деа означава добра богиня.

# 20
  • Мнения: 11 747
Ауу, Беатрис още повече ми хареса!  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 40
И двете не ми харесват.
Гласувах за Беатрис.
Деяна ако беше второто щях да избера него.


По скоро Даяна си мислих и аз отначало но Дея е по рядко срещано и по модерно повече ми хареса.

# 22
  • Мнения: 40
Аз не помня синьо лято, но Беатрис (Беа) ми е едно принцесешко  Mr. Green Повече ми харесва от Дея.
Като цяло аз предпочитам по-кратки имена, но Дея не ми е от любимите.


Галеното на Беатрис ще е Бети, което още по сладко ми звучи.  Wink

# 23
  • Мнения: 40
И на мен ми харесва Беатрис може би повече на приятеля ми също но баща ми е с буквата ''Д'' имного исках да е на него затова измислих и името Дея Simple Smile
  Интересувала ли си се за значението на имената,може би това ще ти помогне да избереш.
Беатрис означава пътешественичка.
Дея - работлива,но другият вариант - Деа означава добра богиня.


Ами да чела съм значенията на имената но на това не обръщам много внимание честно казано.

# 24
  • Мнения: 7 009
Да, и аз познавам една Беатрис, която е Бети  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 11 747
E,  аз не бих го съсипала с Бети. Бети ми е като кученце- болонка, като семейство Флинстоун, като баба Бети (кралицата), изобщо не ми е романтично, грациозно, фино.

# 26
  • Мнения: 505
А защо си се спряла на тези две имена? Може би ако знаем повече , ще погледнем нещата от друг ъгъл.

# 27
  • Мнения: 40
А защо си се спряла на тези две имена? Може би ако знаем повече , ще погледнем нещата от друг ъгъл.


На тези имена съм се спряла защото тези две имена са ми любимите пък и другата причина за тези две имена точно е че баща ми е с буквата ''Д'', а пък свекър ми е с буквата ''Б'' и не знам на кого да я кръстя...  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 44 417
Като не знаеш на кого, не я кръщавай на никого, а избери име, а което нямаш колебания.

# 29
  • Мнения: 40
E,  аз не бих го съсипала с Бети. Бети ми е като кученце- болонка, като семейство Флинстоун, като баба Бети (кралицата), изобщо не ми е романтично, грациозно, фино.


Бети на мен ми звучи много сладичко и на всичките ми приятелки на който съм казала за името много го харесват именно заради умалителното Бети.

Общи условия

Активация на акаунт