Интериорен стил по аматьорски - 30

  • 46 626
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А Naughty Много моля.
Жан-Луи е красавец! Врачански е кресненски селянин.  Naughty

Много кадърно обаче момчето ми.
Другият ми любимец е Maртин Лоуърънс Булард https://www.google.bg/search?q=martyn+lawrence+bullard&biw=1 … p;ved=0CAYQ_AUoAQ
Много богински е и той  Sunglasses Но му липсва самоиронията както е при Денио.

# 706
# 707
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 322

Този сладур съм го гледала по едно безумно американско предаване за интериор - кой по-напред ще направи най-големия кич. Та той се справя много успешно. Няма да забравя едни зеброви килими, черен лак и ярко червени стени, бррр.

# 708
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Оперния певец, който участва във всички телевизионни състезания! Този с брат-близнак... Ох, аз как го обясних Mr. Green! Май не съм му фен.
ПП Много цветове и материи! Ще направя цигания, ако сложа повече от 3-4 цвята вкъщи. Аз съм си копирала този! Чисто, просто и с малко цветове! Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 фев 2015, 22:26 от NovaTema

# 709
  • DE
  • Мнения: 9 068
Покажете поне и Жан-Луй, че тоз Мартин Лоурънс ич не ми ареса  Thinking

# 710
  • Варна
  • Мнения: 1 744

Oх, беееееееееееееее  Joy
Не можеш да отречеш, че е готин пък. И шалче си има.

И се оказа, че колекция порцелан е направил http://www.admagazine.ru/deta/57739_pervaya-kollektsiya-posudy-m … ensa-bullarda.php
Браво на момчето, харесва ми.

Последна редакция: пт, 13 фев 2015, 23:18 от Приятно ми е - Богиня!

# 711
  • Мнения: 428
Мен пък ме привлича белият звънтящ порцелан ,тънък и пазещ температурата,този който няма вече никъде ,или ако го има сервиза струва от 1000 паунда нагоре

# 712
  • вятърничава
  • Мнения: 1 849
http://sukio.com/modern-glamour-blog/interiors-maximalista.html

Това е брутално....
Не е лесно  да  си богат

# 713
  • софия
  • Мнения: 9 590
Лоренца, да, тази икейската я имам в спалнята. За хола търся. Няма ли нещо като показаните от Пина, или като Барбовската ламБа, ама за стена  Crossing Arms
Не знам каква търся, да ми хареса.
Тези са наличните http://www.sikrea.com/en/catalogs/unica/ На всичкото отгоре са с едни отвратителни крушки - R75, до рев ме е докарвала смяната им. От няколко месеца едната е без крушка дори, след като счупих две и почти се заклах, мъчейки се да ги сменя. Мразя ги!

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 02:08 от shhhh...

# 714
  • Мнения: 11 747
Много неща в лондонската къща ми харесаха, но спалнята е като в хотел?!  Thinking  Съвсем като в хотел. Като цяло има шоурумно излъчване, т.е. прекалено окомплектоване, все едно не си издържал и си купил цялата серия.

Този Аксел, кой го беше публикувал и защо, но ми хареса. Аз отварям линкове, отварям, прочитам ви и после гледам, та не знам какво и защо гледам накрая, ама...

Не мога да намеря линка, върнах 3 страници назад. Кой и защо е дал Аксел Вервурд? Че много го харесах.

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 07:27 от pina

# 715
# 716
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Аз го пусках,pina . Нямам вашия талант да забелязвам детайлите в един интериор. Нямам вкус и (претенции за) стил baby_neutral. На ниво усещания съм. Харесва ми усещането, когато гледам негови неща. Търся си концепция са един бъдещ ремонт и затова съм си съхранила линка с негови неща. Вероятно някой от вас го е пускал по-рано.

# 717
  • Мнения: 428
За мен основно са два типа хора когато става въпрос за дизайн и обзавеждане.
Едните го правят за себе си и се обзавеждат така ,че да им е уютно ,топло и практично
Другите са "вижте какво направихме",с риск да се чувстват като на гости,да направят огромни компромиси за сметка на практичното .Няма да забравя едни които дадоха по над 150 лв.за ел.ключ и това само за един ,представете си колко контакти и ключове може да има в една 180 квардата къща.

# 718
  • Мнения: 11 747
Не, според мен също мога да ги сведа до два типа хора. Едните обзавеждат без да имат очи, за да видят, а другите обзавеждат все едно рисуват картина, имат сетива на художник. Най- лошо е да наобзаведеш и после да прогледнеш (като мен, може да се каже). Практичността и удобството, дори уюта, нямат много общо или даже изобщо.

# 719
  • Мнения: 677

Това сме го коментирали отдавна. Спомням си, че Богиня не го хареса newsm78


Готини лампи, ама и много скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт