Украса по дрехи - САМИ

  • 43 893
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 271
 И аз благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 310
Аз обичам да си правя разни герданчета. На дрехи още не съм се пробвала, но смятам да опитам.

Много готини работи brianna.
Този шал на deata също е супер Grinning

# 47
  • Мнения: 245
От онзи ден се каня да се представя и да се присъединя кам вас и колкото да ме е срам Embarassed.....
Много хубава темичка и изключително полезна.От както се помня все преправям нещо,все майстора....Не мога да кроя,но си шия и добре преправям дрехи като вас,и на малката шия от мои стари дрехи,там освен фантазия не са необходими кой знае какви знания да кроиш Simple SmileПреди се срамувах да признавам,че дрехитте,които харесват околните са плод на моето въобръжение,но виждам,че това си е практика при хора с умение като вас.Поздравявам ви за прекрасните творения и полезни съвети.  bouquetПрилагам фантазията си и вкъщи,това което ми хартиса от завесите....И аз ще кача снимки.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 798
Я кажете за бижутата от тесто, че ми стана много интересно.

Brashno + sol, ravni kolichestwa, woda, kolkoto da stane twyrdo testo. Posle si prawi[ ot testoto kakwoto ti hrumne, az ocvetaiavam s wodni boichki, a otgore bezcvetel lak za fiksacia.  Laughing Kato mi ostane wreme shte nasnimam kakwoto sam prawila.
Izviniavaite za latinicata, kompiutara ne zarejda FlewTipe-a...a am s mozilla i kredora ne raboti....

# 49
  • Мнения: 503
     Вrianna страшни дънки си измайсторила. Много ми харесаха. Някой да знае къде в Бургас могат да се намерят такива тексилни бои?

Армстронг- центъра за бои,който се намира на гърба на църквата на пл ''Кирил и Методи'' в ляво Wink

# 50
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
brianna много хубави неща си направила ,а аз съм от кръжока пречат ми ръцете Embarassed  Embarassed Embarassed

# 51
  • Мнения: 160
      Благодаря ти Нина. При първа възможност ще отида до там да си купя боички.

# 52
  • Мнения: 1 063
Големи майсторки сте! А този магазин на Скобелев, направо Embarassed, че живея наблизо, а не съм го забелязала!

Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 14:54 от Иванджелин

# 53
Здравейте,дами!
Искам да ви попитам знаете ли някое магазинче в София, в което да продават апликации за дрехи-от онези,които се поставят на дадена дреха и семинава с ютията после?!
newsm78

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте,дами!
Искам да ви попитам знаете ли някое магазинче в София, в което да продават апликации за дрехи-от онези,които се поставят на дадена дреха и семинава с ютията после?!
newsm78
С този цвят на буквите едва ли някой ще прочете какво пишеш, направо ми окапаха очите. #Crazy

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Аз го маркирах и се чете нормално - тъмнмосиньо на бял фон. Wink

Купувам разни маниста, ширитчета -  така и не ги слагам никъде.

# 56
  • Мнения: 1 269
Мили мами, използвам тази тема да ви помоля за един съвет. Имам кадифена пола - шоколадово кафява, която над дясното ми бедро изсветля и придоби жълто-тютюнев цвят. Оказа се, че докато съм на работа, аз с дясната ръка я търкам на това място и плата си е променил цвета. Полата е доста дълга и над ботушите също си е сменила леко цвета. Мислех да я боядисам, но сега докато  четях тази тема, се замислих дали да не пришия някакви неща на избелелите места? какво ще ме посъветвате? Мъниста, паети, дантелки newsm78? Полата е от модна къща "Лапет"- пловдивчанки сигурно знаят техните магазини. Thinking

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
а продават ли се някъде готови нарисувани шаблони. И аз искам да си разнообразявам разни работи ама хич ме няма в рисунките Embarassed
pazzza, виждала съм често съчетание велур и дантела, но не зная до колко ще върви на модела на полата. Прецени си. А дали няма да е добре да е дадеш на шивач и да разчиташ на неговите идеи Thinking

# 58
  • Мнения: 7 430
Бриана, страхотни са нещата - потничето много ме накефи Wink

# 59
  • Мнения: 952
Я кажете за бижутата от тесто, че ми стана много интересно.

Brashno + sol, ravni kolichestwa, woda, kolkoto da stane twyrdo testo. Posle si prawi[ ot testoto kakwoto ti hrumne, az ocvetaiavam s wodni boichki, a otgore bezcvetel lak za fiksacia.  Laughing Kato mi ostane wreme shte nasnimam kakwoto sam prawila.
Izviniavaite za latinicata, kompiutara ne zarejda FlewTipe-a...a am s mozilla i kredora ne raboti....
ехе с тия бижута от тесто ме подсетихте,че когато бях ученичка си правих такива бижута и аз само, че аз купувах кус кус с формата на звездички те имаха дупка в средата и така ги нанизвах на конец и си правех гривни синджирчета и прочие. Най готиното беше че си ги оцветявах според тоалетите и беше всичко в тон Joy Сещам се и за друго обици от разтопени грамофонни плочи...знаете ли го номера? Mr. Green Mr. Green Нагрява се плочата и тя започва да се свива и придобива разни форми и така докато е гореща се слага винтчето или други украси по обиците и вече са готови за носене, а бе кви ли не щуротии  не съм правила Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт