Спестовна сметка "Нови Хоризонти" - Експресбанк

  • 2 565
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 940
Здравейте!

Искам да ви попитам някой запознат ли е с тази сметка,защото съм клиент на тази банка и ми предложиха,поразпитах и ми се видя удачна,но нали знаете че в банката не всичко ви казват и после все оставаме изненадани.Искам да питам има ли човек,който да е на нея? Simple Smile

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 4 196
Аз, но моята се води само "Хоризонти". Не знам дали става дума за един и същ вид.
Преди Нова година говорих с позната, която работи в Експресбанк и тя ми каза, че това е най-удачния вариант за спестените пари. Срочните депозити са с много малка лихва в момента.
Моят влог е от доста години. Тогава го избрах, защото имаше възможност да се тегли по всяко време.

# 2
  • Мнения: 940
Ами то и сега може също,както и да внасяш.И на мен ми се видя добър вариант,но знаеш ли има ли някакви таксички? Simple Smile Сега е 1,9 % на година,аз не искам да печеля а просто да стоят парите на сигурно. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 915
Аз съм на "Нови хоризонти". Имам автоматичен превод над определен остатък от разплащателната ми сметка. Таксите може да се разгледат на сайта на банката.

# 4
  • Мнения: 940
Защото пише,че няма месечна такса за обслужване,и няма такса за превод между сметките като са в Експресбанк! Simple Smile Аз искам ръчно а си ги внасям,а не автоматично,може ли? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 915
Таксата обслужване е само за разплащателната сметка. Няма допълнителна такса за превода.

# 6
  • Мнения: 940
Ами за какво ти взимат такса? Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 196
И аз внасям парички от дъжд на вятър на ръка на касата в банката - не е проблем.
Таксата беше годишна, ако си спомням правилно. Точно това ми обясняваха, че е разликата от разплащателна сметка - липсата на такси за внасяне и теглене и по-високата лихва.
Ама пак казвам, моята сметка е от доста години, поне 5 вече.

# 8
  • Мнения: 940
А знаете ли,колко е год.такса да не ми кажат 20 лв.а нач.лихва през год.да ми е толкова и то да излезе нищо! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 196
За тази година нямам инфо. Би трябвало в сайта им да го пише...

Общи условия

Активация на акаунт